کد خبر: ۶۷۰۴۵
۱۰۶۳ بازدید
۱۲ دیدگاه (۱۲ تایید شده)

امام جمعه محترم و نماینده دولت تدبیر و امید 250 نفر همچنان در انتظار تدبیر شما هستند.

۱۳۹۵/۸/۲۷
۱۴:۱۵

و باز هم بحث از داستانی تلخ از گذشته و اینده 250 نفر استخدامی فولاد میانه که 5 سال است در انتظار کاری مناسب همچون شمع می سوزند و کسی از مسئولین جوابی قطعی در مورد جذب یا عدم جذب این عزیزان بیان نکرده است. 

امام جمعه محترم و نماینده دولت تدبیر و امید در شهرستان میانه، با پیگیری های خود توانستید  جلسه ای در پایان تابستان امسال جهت دعوت به کار این عزیزان با شرکت ملی فولاد تشکیل دهید، اما متاسفانه برایند این جلسه نه تنها به سود 250 نفر نبود بلکه دستاوردی عکس داشت. اگر من در این چند ماه سکوت کرده از ابراز عقاید خود صرف نظر کرده ام و در جلسه ای که تشکیل شد سخنی بیان نکردم فقط و فقط احترام به امام جمعه محترم و فرماندار محترم و نمایندگان 250 نفر قبولین بود که به نمایندگی سخن گفتند. اما برایند این کار اسیبی اجتماعی است که گریبان 250 نفر را گرفته، حال پس از 5 سال سخن از انواع روش های جذب مرحله ای به میان اورده شده، اما در زمان استخدام سخنی از جذب مرحله ای نبود. حال فقط یک سوال مطرح است و مسئولین خود می دانند که شرکت ملی فولاد در حال تکمیل پرونده برای دوستان پیمانکاری و جذب انها در سیستم است اما از جذب 250 نفر قبولین ازمون چه عرض کنم. این 250 نفر هم جوانان همین شهر هستند کسی به فریاد این جوانان برسد. 

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۵/۹/۱ ۱۳:۴۰

حق این 250 نفر مشمول مرور زمان نمی شود...

حق گرفتنی است .............

۹۵/۸/۲۹ ۲۳:۱۲

مثل اینکه نفس شما از جای گرم بلند میشه.شما که علاقه ای ندارین چرا نظر میدین اونم منفی

۹۵/۸/۲۹ ۲۱:۳۴

بله حرف شما زمانی قابل قبوله که آزمون ورودی به روز باشه؟ در این پنج سال چند صد نفر شرایط شرکت در آزمون ورودی 5 سال پیش رو بدست آوردن و چند صد نفر دیگه اون شرایط رو ندارن. پس الکی به این مسایل نپردازید. اگر هدف دیگه ای دارید راه های بهتری برای بیان کردن اونا انتخاب کنید.
با حترام به ادمین محترم

۹۵/۸/۲۸ ۰۷:۳۲

کار در فولاد حق اشخاصی هست که به صورت قانونی در ازمون ورودی پذیرفته شده اند. 

۹۵/۸/۲۸ ۰۰:۰۶

یکم اونورترو ببینید تبریز که هیچ صد قرنم بگذره میانه تبریز نمیشه این مراغه و اهر رو در نظر بگیرید به عنوان مثال ببینید میانه یک پنجاهم اونا هم نمیشه تازه اونا یک نمایده دارن و ندارن!!!!دوستان بعد چند سال یک ازمون برگزار شده بود که اونم به این روز انداختین قبول شدگانشونو اخه چرا باید مسولای فولاد ملی به خودشون اجازه بلاتکلیف کردن جوانان بی نوای میانه ای رو به خودشون بدن چرا مسولان از فرزندان این شهر حمایت نمیکنن اخه

۹۵/۸/۲۷ ۲۳:۰۱

با سلام
واقعا از این 250 نفر در این همه سال هیچ کدام شغل مناسبی برای خود دست و پا نکرده اند؟ چرا این 250 نفر اصرار دارند که در فولاد کار کنند؟ یعنی همه این 250 نفر در این زمینه با تجربه شده اند که باید مشغول به کار شوند؟ به فرض همه چیز ok شد و فولاد دقیقا به 250 نفر نیازمند شد، آیا عاقلانه هست که از کسانی استفاده کند که 5 سال است که بیکارند؟
لطفا نمایش دهید ادمین محترم

۹۵/۸/۲۷ ۲۲:۰۱

جناب حاجوی فرد بسیار عالی به مشکلات اشاره کردین
کاش به اینم اشاره میکردین که مسولین بدونن با این کارشون زندگی خیلی ها از جمله از من از هم پاشید .کارم ,درسم ,و زندگیمو از دست دادم.
کدام مسول به مشکلات من و امسال من پاسخگو هست.

۹۵/۸/۲۷ ۲۱:۲۲

لعنت بر بانی و باعث این اتفاقات که باعث ویران شدن جوانی یه عده شدن

۹۵/۸/۲۷ ۲۰:۱۵

قبل از این اگر از شهری دیگر به سمت میانه می آمدید با نزدیک شدن به شهر لازم نبود تابلو حوزه استحفاظی میانه رو ببینید ومتوجه این قضیه شوید، بلکه نزدیک شدن حوزه استحفاظی چاله چوله های جاده شمارا با خبر میکند و داخل شهر هم همینطور، واکنون میانه رکورد دیگری را به ثبت رسانیده است وان رکورد بالاترین آمار بیکاری استان هست ومتعاقبا بالاترین آمار دزدی وبزهکاری رو که پیامد بیکاری هست خواهد شکست، مسولین محترم بترسید از خدا، ویکم به فکر این مردم بدبخت باشید.

۹۵/۸/۲۷ ۱۶:۴۰

ازاین 250 نفر مثل اینکه بعضی ها دعوت بکار شده اند

۹۵/۸/۲۷ ۱۴:۵۵

جنابان اقایان شیویاری .فرمند.شکری و حاج اقا حامدی ..مسولین بزرگ شهرستان. ما تاوان کدام گناه خود را میدهیم مگر ما فرزندان این انقلاب و مملکت نیستیم چرا ما و خانواده هایمان را درک نمیکنید مگز در حضور شما در جلسه فولاد قول ندادن تا اوایل مهر جذب میشیم .میدونید این وعده زندگی چند نفر رو از پاشیده دوست دارید بچه های خودتان نیز به این حالو روز بیفتد . لطفا پیگیری کنید تا بیشتر از این با زندگی ما بازی نشود و زودتر شروع بکار کنیم

۹۵/۸/۲۷ ۱۴:۳۵

یک چرا بعد این همه سال الان در این بازه زمانی که داره کار احیا تموم میشه باید پیمانکاریارو رسمی کنن دو چرا استخدام ۲۵۰ نفرو مسکوت کردن تا اذر ماه مشخص شه که فولاد به فروش میره یا نه این خودش سناریوی تعدیل نیرو و عدم استفاده از ۲۵۰ رو بیان میکنه

اخبار روز