کد خبر: ۱۳۴۱۲۱
۱۰۶۶ بازدید
۱۵ دیدگاه (۱۳ تایید شده)

جزییاتی از طرح احیای  پارک جنگلی +تصاویر و نقشه

۱۴۰۲/۸/۲۷
۱۲:۵۳

در نشست سه جانبه با حضور مسولین شهرداری، مشاور و مجری طرح احیای پارک جنگلی آخرین ملاحظات فنی و کارشناسی پیش از آغاز عملیات اجرایی طرح مورد بازبینی و بررسی میدانی قرار گرفت.

طرح احیای پارک جنگلی شامل واکاری و احیای حیات سبز، تکمیل سیستم آبیاری تحت فشار، احداث معابر و محوطه سازی، ساخت و نصب تاسیسات و تجهیزات رفاهی و خدماتی و راه اندازی شهر بازی در روزهای آینده با مجری گری سازمان همیاری شهرداری های استان آذربایجان شرقی آغاز می شود.

به گزارش روابط عمومی شهرداری میانه: با تصویب شورای اسلامی شهر میانه قرارداد اجرای فاز اول طرح احیای پارک جنگلی در عرصه ۱۷ هکتاری این پارک به مبلغ ۲۵۰ میلیارد ریال بین شهرداری میانه و سازمان همیاری شهرداری های استان منعقد و در آستانه تحویل پروژه و تجهیز کارگاه قرار دارد.

کار طراحی معماری پارک جنگلی میانه را شرکت مهندسین مشاور هیدروپی میرآب شمس به انجام رسانده است.

بر اساس طرح معماری تهیه شده توسط شرکت مشاور احداث سکو کمپینگ، شهربازی، آلاچیق، کافه و رستوران، نمازخانه، مدیریت و نگهبانی، دریاچه مصنوعی، آمفی تئاتر روباز، مسیرهای دسترسی و آبنما از جمله عناصر پیش بینی شده در طرح احیای پارک جنگلی میانه می باشد.

 

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۰۲/۹/۱ ۱۲:۲۹

دقیقا مثل سد گرمی چای و شهریار

۰۲/۸/۲۸ ۱۲:۱۰

اگر دست من بود مصوب میکردم کلیه منتخبین شورای شهر پس از انتخاب شدن با هزینه عمومی به یک سفر خارجی تفریحی اعزام شوند بلکه بعد از برگشت از سفر مثل ناصرالدین شاه که از فرنگ برگشت چهارتا چیز یاد گرفته باشند. حقیقتا زشت است کسی که حتی مدرکش را هم از دانشگاه آزاد میانه گرفته و حتی برای تحصیل هم از قافلانکوه آن طرف تر نرفته بشود عضو شورا

۰۲/۸/۲۸ ۱۰:۴۴

از لطف شما و اینکه نظر مرا میخوانید سپاسگذارم.

۰۲/۸/۲۸ ۱۰:۳۹

اولا بنده مثلی را نشر دادم آنهم با نام واقعی نه مستعار که نمیدانم کجایش شما را عصبانی کرده،در مثل جای مناقشه نیست.

دوما فضای ادعایی کار شما با نظر موافق و مخالف متعفن نمیشه پویا میشه.در مکان عام المنفعه اجازه بساط قلیان نمیدن تا خانواده ها فرار کنند بجایش میتوانند مسیر دوچرخه سواری ایجاد کنند تا بانوان و کودکان هم بتوانند از فضا و مسیر امن و آرام استفاده کنند.پول همه چیز نیست.

سوما شما برای خودت از ته دل متاسف باش که سنگ کسانی را به سینه میزنی شناختی از آنها نداری و یا شاید احتمالا یکی از آنها هستی.

چهارما بنده هیچ ادعایی ندارم و اگر ادعایی هم داشتم لااقل مثل بعضی ها طرفداری بعضی افراد یا فلان فرد حقوقی را نکرده و نمیکردم تا به نوایی برسم.

۰۲/۸/۲۸ ۰۸:۴۹

بیان مثل گونه نظرات خیلی پر تاثیر است . ممنون از بیان شیوای شما فرهیخته گرامی . مردم باید یجوری بفهمند که میانه هم نماینده ای داشته در این ۴ سال ....

۰۲/۸/۲۸ ۰۸:۴۶

مردم میانه خوب می فهمند فعال سازی پروژه پارک جنگلی دو ماه مانده به انتخابات اهداف سیاسی انتخاباتی برای نماینده.. میانه دارد . هیچ نیت خیری در آن دیده نمی شود و بعد انتخابات پروژه رسوبی خواهد بود .

۰۲/۸/۲۸ ۰۷:۴۸

یه جای رایگان تو شهر میانه پارک جنگلی بود که اون هم برای پولدارها درست می کنند

۰۲/۸/۲۷ ۲۲:۳۳

مشکل اصلی ما این است که متاسفانه فرهنگ استفاده از پارک جنگلی را نیاموخته ایم .ایا پارک جنگلی فقط برای کباب پختن و قلیان کشیدن و اتش سوزی است .؟ یا استفاده از هوای سالم و تخلیه استرس ؟ کمی هم هیحانات کاذب و مخرب را کنار بگذاریم .درخت چه تقصیری دارد اگر من بیکارم .اگر من از بی عدالتی ناراحتم .اگر من زندگی خوبی ندارم .به درختان و فضای سبز احترام بگذاریم .از ریختن اشغال در فضای پارک ها خودداری کنیم .با طبیعت مهربان باشیم ! طبیعت افریده خداست .خداوند هر که ذره ای کار نیک کند پاداش خواهد داد .همین در این دنیا و هم در ان دنیا.پاداش دوستی طبیعت افزایش سرسبزی جهان خواهد بود.بکوشیم مهربان باشیم .

۰۲/۸/۲۷ ۲۱:۲۵

دقیقا همین ادبیات هست که فضا را برای کار و رشد و پیشرفت متعفن میکنه برای شما که ادعای روشنفکری تون هم کمر... رو میشکنه از ته دل متاسفم

۰۲/۸/۲۷ ۱۹:۲۹

ميگن مُلا نصرالدين دائم زنشو كتك میزد! بهش می‌گفتند آخه اون بدبخت كه كاری نكرده هر روز میزنيش؟! گفت خرجی كه بهش نميدم؛ مسافرت هم كه نميبرمش؛ كفش و لباس كه براش نميخرم؛ اگه كتكش هم نزنم از كجا بفهمه من شوهرشم؟!

۰۲/۸/۲۷ ۱۷:۰۰

حداقل 6 نفرشان. چطور؟

۰۲/۸/۲۷ ۱۴:۰۵

چند نفر از افراد حاضر در تصویر ، تحصیلات یا تجربه مرتبط دارند؟

۰۲/۸/۲۷ ۱۳:۳۴

انشالله که بشه

اخبار روز