کد خبر: ۱۱۶۶۰۴
۶۸۰ بازدید
۱۶ دیدگاه (۱۶ تایید شده)

مشکل روشنایی مسیر منتهی به ایستگاه راه آهن میانه رفع شد

۱۴۰۱/۱/۶
۱۹:۵۹

بعد از سال ها گلایه و پیگیری مردم و مسافرین قطار میانه،مشکل روشنایی مسیر با نصب چراغ های روشنایی رفع شد.

این مسیر بدلیل تردد ساکنین روستاهای اطراف و ترافیک زمان های توقف و حرکت قطار مسافربری، محل عبور تعداد زیادی وسیله نقلیه می باشد. چندین سال بود که این نیاز دیده میشد تا عبور و مرور مردم از این مسیر ناهموار که بدلیل تغییر ناگهانی مسیر و پستی و بلندی های آسفالت مسیر با مشکل مواجه بود، حل شود.

تاریکی مسیر قدرت تشخیص و عکس العمل را هم برای جلوگیری از حادثه کاهش میداد.لازم میبینیم از مسئولین مربوطه که با پیگیری و همت بسیار برای کاستن از مشکلات مردم قدم برداشتند،تشکر و قدردانی کنیم اما همچنان مشکل خط کشی مسیر و پستی بلندی ها و نبود گارد ریل در بعضی نقاط رفع نشده است که امیدواریم با پیگیری مسئولین حل شود.

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۰۱/۱/۷ ۲۳:۱۲

از لطف و توجه جناب عالی سپاسگزارم . امیدوارم در تمام مراحل زندگی موفق و سربلند باشید .

۰۱/۱/۷ ۲۱:۴۵

ممنونم از توجهتان.ملاقات حضوری میتونید با اقای فرماندار داشته باشید.بنده هم در حد توان بصورت مطلب و حضوری پیگیری خواهم کرد

۰۱/۱/۷ ۲۰:۳۵

فرماندار محترم و انقلابی میانه با سلام و تحیات احتراما در راستای عمل به اهداف انقلاب اسلامی مبنی بر ریشه کن کردن پایه های ظلم و ستم بر مردم رنجدیده و ستم دیده و احیای حقوق از دست رفته مردم به موضوع تضییع حقوق مردم در بانک های شهرستان خصوصا بانک ملی رسیدگی کنند . بسیاری از بخشنامه های تسهیلات برای مردم به علت تنگ نظری ها و خباثت روسای بانک ها محرمانه و فوق محرمانه باقی مانده است و این دسته از افراد ویژه خوار که از پول مردم به تجمل و رفاه رسیده اند حقوق قانونی مردم را لگد مال کرده اند . چرا مردم برای گرفتن حق خود باید منت کش افراد دون پایه قرار بگیرند ؟ چرا مردم از شرایط تسهیلات بی خبر گذاشته شوند ؟ این استعلام اعتباری هم برای بانک ها بهانه ای شده است که مردم را ناامید کنند . قرار بود مشکل ضامن از پیش پای مردم برداشته شود نه این که خود به مشکلی برای مردم تبدیل شود . حقوق مردم توسط روسای بانک ها پایمال می شود و روابط ارباب رعیتی همچنان بر بانک ها حکومت می کند . مگر پول مردم در بانک ها ارثیه روسای بانک است که به هرکسی که دوست داشته باشند و منافع اونا را تامین کنند وام می دهند و بقیه مردم را علاف و سرگردان می کنند . چرا به رفتار بانک ها رسیدگی نمی کنید ؟ چرا حق مردم را پایمال می کنند ؟ حقوق مردم توسط بانک ها پایمال شده لطفا بجای گزارش روشنایی جاده ها و ... گزارشی از دردها و مشکلات مردم بیچاره تهیه کنید . میزان رضایتمندی مردم از بانک های شهرستان چقدر است ؟ اساسا شخص جناب عالی از تسهیلاتی که دولت برای شما اختصاص داده کدامند و چه میزان و مبلغ با چه درصد هایی و ... آقای قربانی عزیز لطفا جهت احیای حقوق از دست رفته مردم گزارش بنویسید . با سپاس

۰۱/۱/۷ ۱۵:۲۷

تیر ها طوری در باند رفت نصب شده که در اینده عریض کردن راه مشکل خواهد بود

۰۱/۱/۷ ۱۴:۵۷

واقعا ابر پروژه ای بود واسه خودش،میگن بودجه کلان این پروژه از صندوق توسعه ملی تامین شده واز طرحهای دو فوریتی مجلس بود.به گفته کارشناسان مربوطه حجم این پروژه با حجم احداث کانال سوئز برابری میکنه...

۰۱/۱/۷ ۱۲:۵۵

چراغ های روشنایی پل تا ورودی راه آهن روشن نمی شود.

۰۱/۱/۷ ۱۱:۰۷

اقدام ضعیف وقطر چکانی مسئولین آرامش روانی مردم را سلب کرده به امید روزی که مشکلات شهر همانند شهرهای دیگر ایران مرتفع گردد.

۰۱/۱/۷ ۱۱:۰۲

خوبه نماینده ها بی اطلاع هستند
وگرنه میگفتن ما پیگیری کردیم که مشکل رفع شد

۰۱/۱/۷ ۰۹:۰۲

روشنایی این مسیر می بایست سالهای پیش انجام می شد که در هوای تاریک و مه آلود بودن در فصل سرما، صدماتی را به برخی از هموطنان وارد کرد. پس از تصمیم گیری و تامین اعتبار در یک مقطع زمانی کم، در زمستان امسال به بهره‌برداری رسید که صمیمانه سپاسگزارم.
ولی لازم است در همان مسیر روکش آسفالت علی‌الخصوص حد فاصل بین پل تا هنرستان در مسیر راه آهن به شهر که واجبتر از روشنایی ،خط کشی، گارد ریل و غیره می باشدو صدمات زیادی را به وسایل نقلیه میرساند صورت گیرد.

۰۱/۱/۷ ۰۸:۵۴

تقدیر وتشکر از مطالبه گر شهر جناب مهندس میر حمید حسینی

۰۱/۱/۷ ۰۸:۰۹

واقعا دستشون درد نکنه خسته نباشین
اما تیر های مسیر رفت بطرف پل خیییلی به خیابون نزدیکه
بهر حال ممنونییم از بانییش . و دستور دهنده اش

۰۱/۱/۷ ۰۸:۰۲

واقعا دستشون درد نکنه خسته نباشین
اما تیر های مسیر رفت بطرف پل خیییلی به خیابون نزدیکه
بهر حال ممنونییم از بانییش . و دستور دهنده اش

۰۱/۱/۷ ۰۷:۵۸

حل شد ولی کجای دنیا جاده به زیبایی جاده مسیر راهن هست این جاده را باید بفرستن تو گینس ثبت کنن .من تو عمرم اینچنین جاده ای ندیدم.

۰۱/۱/۶ ۲۳:۵۵

با سلام
لطفا مسیر پل حصار تا تقاطع شهرک صنعتی هم تمهیداتی شود
با تشکر

۰۱/۱/۶ ۲۳:۴۴

خدایا شکرت

۰۱/۱/۶ ۲۳:۱۲

واقعا پروژه بزرگی بود.

اخبار روز