کد خبر: ۳۴۹۴۳
۱۰۴۶ بازدید
۱۰ دیدگاه (۱۰ تایید شده)

معیار انتخاب اداره تعاون شهرستان میانه در معرفی مدیر نمونه

۱۳۹۳/۱۱/۲۳
۱۶:۵۷

سخنی با اداره تعاون میانه 

شهر میانه بدون تعارف باید گفت یکی از شهرهایی عقب مانده کشور عزیزمان می باشد که نه پیشرفت عمرانی و نه پیشرفت اقتصادی و ... دارد. متاسفانه شورای شهر ضعیفی داریم که 9 نفر با هم متحد نیستند. 

در این سو توسط همین اداره شهردار محترم شهرمان به عنوان مدیر نمونه برگزیده شده است . سئوالی که به ذهن می رسد معیار و ملاک برای انتخاب چنین درجه چیست؟

قبل از بحث همین انتخاب را خدمت شهردار محترم تبریک عرض می نماییم . اما بحث شهر و آبادانی است نه فرد و ملاک های شخصی.

شهرمان سالهاست نه عمرانی به خود می بیند و نه پیشرفت!! در این مورد همه ما فرقی نمی کند چه شهروند و چه مسئول مقصر هستیم.

شهروند مقصر است چون از مسئول نمی خواهد و مسئول مقصر است چون کاری نمی کند. 

جناب رییس اداره تعاون ما هم شما را به عنوان مدیر نمونه کره خاکی انتخاب می کنیم ولی در زمینه کارآفرینی و اشتغالزایی چه کردید؟ شهرمان چه تعداد بیکار دارد؟ در هر خانواده چه تعداد بیکار تحصیل کرده وجود دارد!!! البته شاید در خانواده شما چنین نباشد ولی به خدا قسم خانواده هایی هستند که تحصیل کرده بیکار زیاد دارند ! به راستی این همه تحصیل برای چیست!!!

شما شهرداری را مدیر نمونه انتخاب کردید که قبل از زمان استیضاح این خبر را منتشر کردید ! واقعا این همه مشکلات شهر را به چشم نمی بینید!!!!! 

پروژه های زیرخاکی که هر ساله بودجه به خود اختصاص میدهند!!! پروژه میدان بزرگ شهر و تعریض خیابان منتهی به بیمارستان 

آقای رییس 20 دقیقه مهمان بنده باشید شاید از گفته خود پشیمان شوید!!! خیابان لوله آب را افتتاح کردند. در کجای ایران حتی روستا خیابانی را افتتاح کنند که پیاده رو نداشته باشد خیابانی را افتتاح کنند که تیرچراغ برق در وسط جا خشک کرده باشد .

شهروند عزیز چند ریسه را بهم وصل کردند نشد کار برای استقبال از دهه فجر!!!!! ای کاش در این ایام این مژده را به مردم می دادند که شهروندان میانه به میمنت دهه مبارک فجر تمامی چاله های شهر را پر کردیم. هر کسی چاله ای را نشان دهد جایزه می دهیم!!!!

مدیر نمونه انتخاب شدن از سوی شما افتخار نیست !!! کاغذی است با نوشته عنوان مدیر نمونه . ولی بیایید از مردم پرس و جو کنید که چرا تمامی شهرها پیشرفت می کنند الا میانه !!! 

جواب شورای ضعیف و ناتوان و از همه مهمتر حرکاتی همچون حرکت انتخاب شما.

یا دارم چندین سال قبل هنوز میدانی را کلنگ زنی نکرده بودند بودجه تعریف شده بود . دانشگاه پیام نور تبریک گفت و بنر تشکر و تقدیر از شهرداری را در میدان آزادی نصب کرد . و امروز نه میدانی است و نه حرکتی..

ما هم می خواهیم بنری بزنیم برای تقدیر از حرکت ارزنده شما !! خواهشمند است مکان نصب بنر را مشخص کنید تا قدردان شما باشیم . خداوند برای کسانیکه در راستای عمران و آبادانی کشور عزیزمان رنجها متحمل می شوند طول عمر با عزت اعطا کند. 

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۳/۱۱/۲۴ ۱۲:۲۳
البته با این که موافق استیضاح جناب شهردار از سوی جناب شوراها هستیم، اما در مرحله بعد استیضاح خود جناب شوراها از سوس مردم هم میتواند در دستور کار قرار گیرد.
۹۳/۱۱/۲۴ ۰۹:۰۵
تحرکات حساب شده و هدفدار بعضی ها در آستانه استیضاح آقای شهردار زیاد شده و افرادی که نگران منافع خود هستند به آب و آتش می زنند.اقداماتی از قبیل نصب بنر با مضامین عوامفریبانه ویا ادعای سلب عضویت دونفر از اعضاء شورا ، که طبق اطلاعات واصله موضوع در هیات حل اختلاف استان منتفی شده و هیات حل اختلاف استان رای دیوان را رد کرده است در این برهه از زمان چیزی جز فریب مردم وتحریک افکار عمومی علیه استیضاح کنندگان نیست .
۹۳/۱۱/۲۳ ۲۱:۳۶
ضرب المثل قدیمی میگه در نبود ... چقندر سالاره !!!
۹۳/۱۱/۲۳ ۲۰:۳۴
[quote name="شهر وند"] اول بررسی کنید خود رئیس اداره کار و تعاون لیاقت حضور در ان پست را دارد یا خیر [/quote] واقعا خوب نوشتی
۹۳/۱۱/۲۳ ۲۰:۳۲
آقای مهرنپور واقعا عالی بود: جناب رییس اداره تعاون ما هم شما را به عنوان مدیر نمونه کره خاکی انتخاب می کنیم ولی در زمینه کارآفرینی و اشتغالزایی چه کردید؟ شهرمان چه تعداد بیکار دارد؟ در هر خانواده چه تعداد بیکار تحصیل کرده وجود دارد!!! البته شاید در خانواده شما چنین نباشد ولی به خدا قسم خانواده هایی هستند که تحصیل کرده بیکار زیاد دارند ! به راستی این همه تحصیل برای چیست!!!
۹۳/۱۱/۲۳ ۲۰:۰۷
[quote name="کارمند"] آقای مهندس امیر مهرانپور شما چرا اینقدر جوش میزنید. بنده خدا کدام مدیر را انتخاب میکرد که نمونه بود؟ لااقل اشاره ای میکردید!!! من هرچه فکر کردم واقعا مدیری ... نیافتم. [/quote] همشهری عزیز ضمن عرض ادب بنده نیز موافق سخن شما هستم . اما حال که چنین اتفاقی افتاده است بهتر است ملاک خود را بگویند تا ما هم بدانیم مدیر نمونه باید چطور باشد!!!!!! موفق باشید
۹۳/۱۱/۲۳ ۱۹:۵۸
آقای مهندس امیر مهرانپور شما چرا اینقدر جوش میزنید. بنده خدا کدام مدیر را انتخاب میکرد که نمونه بود؟ لااقل اشاره ای میکردید!!! من هرچه فکر کردم واقعا مدیری ... نیافتم.
۹۳/۱۱/۲۳ ۱۹:۰۷
جای تعجب بسیار دارد در ... که عملکرد خود آن به دلایل مستند بسیاری زیر سوال است حال همان ... به برگزاری مراسم انتخاب مدیر نمونه شهرستان اقدام می نماید!!! واقعا از عجایب روزگار است!!! جلل خالق
۹۳/۱۱/۲۳ ۱۷:۴۶
((جواب شورای ضعیف و ناتوان و از همه مهمتر حرکاتی همچون حرکت انتخاب شما)) تا سایه اختلافات هست امیدی بر توسعه نهایت ساده انگاری است. تا عزم و اراده جدی برای توسعه نباشد، انتظار توسعه نهایت ساده انگاری است. تا تفکر سرمایه دارای انحصاری هست، توسعه لقلقه لسانی بیش نخواهد بود. تا فساد اقتصادی، کسری بودجه و... هست، حرف زدن از توسعه گناه نابخشودنی است.
۹۳/۱۱/۲۳ ۱۷:۰۱
اول بررسی کنید خود رئیس اداره کار و تعاون لیاقت حضور در ان پست را دارد یا خیر

اخبار روز