کد خبر: ۱۳۵۸۷۷
۷۲۶ بازدید
۲۴ دیدگاه (۲۱ تایید شده)

آقا و خانم کاندید چه خبره توی شهر. کجا چنین شتابان

۱۴۰۲/۱۲/۹
۰۹:۳۰

شهرهای دیگر کشور عزیزمان شاهد چنین توهین به شعور مردم نیست. وقتی از منزل خارج می شوید شاهد پوسترهای رنگانگ هستیم که چند نفر را روانه بهارستان خواهیم نمود . زمانی که همشهری ما به نمای ساختمان خود میلیارد خرج نموده و در راستای زیباسازی شهر قدم برداشته است متاسفانه شاهد نصب پوستر بر روی نمای ساختمان هستیم. این یعنی حق الناس یعنی با این روش چه دفاع از حقوق شهروندی و شهر و کشور خواهد داشت.

وقتی جداول شهر را با پوستر خود مزین می کنیم دیگر چه انتظاری از وی خواهیم داشت 

وقتی در شهر اندک معدود المان هست با پوستر خود درصدد مخدوش کردن هستیم دیگر چه انتظاری داریم

وقتی به المان میدان آزادی همان چهارراه بالا پوستر نصب کردیم دیگر چه فرقی می کند

وقتی به علایم راهنمایی و رانندگی  دیوار مردم. پایه های پل های روگذر رحم نمی کنیم زمانی که به شبرنگ های ورودی تونلها رحم نمی کنیم بخاطر چند عدد رای به سطل زباله ها و حقوق شهروندی رحم نمی کنیم انتظار آبادانی داریم.

البته در این میان بی تدبیری شهرداری میانه نیز همچون سالهای قبل نمایان شد برنامه ریزی برای نصب پوستر را شاهد نبودیم آقای شهردار در آستانه سال جدید زیبایی شهر را از بین بردند چه برنامه ریزی دارید تا روحیه امید در شهر از بین نرود

آقا و خانم کاندید فردا انتخابات تمام می شود گناه شهروندان چیست که سالها باید نام و تصویر شما را در در و دیوار این شهر ببینند. نامزد محترم خود شما برای آبادانی شهر چه کردید توی یک هفته زیبایی شهر را مخدوش کردید آیا باز هم سخنی هست .

در انتخاب خود دقت کنیم 

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۰۲/۱۲/۱۰ ۱۴:۰۷

فرمانداری اگر ذره ای حساسیت نشان میداد الان حدود یکهفته است که دلالان برخی از کاندیدا ها اقدام بخرید و جمع آوری کارت های ملی افراد کرده اند هر کارت ملی را دویست هزار تومن بطور نقد و در جا میخرند و اگر صاحب کارت کمی پافشاری کند و چانه بزند بیشتر از این مبلغ هم میخرند . نمی دانم چرا مسولین بی تفاوت هستند .

۰۲/۱۲/۱۰ ۰۹:۲۴

حتما . تو کجای کاری هم قسم ؟ کدوم قسم
؟ کدوم کاندیدا ؟ کدوم فرماندار . خیالات

۰۲/۱۲/۹ ۲۰:۱۴

این دوره هم گذشت.....ایکاش دوره های بعد کاندیداهای محترم با هم ، هم قسم بشن ، با هم متحد بشن ، بجای اینکه این همه هزینه تراشی کنند و آسیب به ظاهر شهر و اموال عمومی و شخصی بزنند، پوستر خودشون رو فقط در مکان هایی که شهرداری و فرمانداری تعیین کرده بزنند و هزینه این همه پوستر و تراکت رو صرف امور خیریه مثل خرید جهیزیه برای نوعروسان کم بضاعت و بی بصاعت و یا کمک به بیماران کم بضاعت و بی بضاعت دارای بیماری خاص کنند. اینطوری هم از نظر معنوی زیباتر میشه و هم شهرمون زیباییشو از دست نمیده

۰۲/۱۲/۹ ۲۰:۰۹

ایضا مهندس مترو و خانم مریم عبدالهی بیشترین عکسها را بر در و دیوارها چسبانده اند و چهره شهر را دگرگون کرده اند حتما باید با اینها برخورد شود و کار ساز ترین تنبیه برای اینها رای ندادن به آنان است چون حقوق مردم را از هم اکنون پایمال کرده اند .

۰۲/۱۲/۹ ۲۰:۰۳

بیشترشون مربوط به خانم عبدالهی و بابایی هستش

۰۲/۱۲/۹ ۱۹:۱۵

یادمه در یکی از دوره های اخیر انتخابات که جناب آقای پهلوان اجلی کاندیدا شده بودند ، ایشون بعد انتخابات با اینکه رای نیاوردند ولی به همراه اعضای ستادشون شروع به تمیزکاری شهر کردند. بهتره این کاندیداهای محترم چه عزیزانی که قراره رای بیاره و یا عزیزانی که رای نمیارند مثل ایشون در جهت پاکسازی شهر هم جهاد بشن‌

۰۲/۱۲/۹ ۱۹:۰۳

راستی اقای مهرانپور از آقای مرتضی رشیدی چه خبر ، نیستند .

۰۲/۱۲/۹ ۱۸:۵۹

این کاندید ها که بفکر تمیزی و زیبایی شهر و روستاها نیستند وزارت کشور باید با در نظر گرفت مجازات از اینان التزام میگرفت که شهر و روستاها را باچسباندن عکسشان به چنین روزی نمی انداختند .

۰۲/۱۲/۹ ۱۸:۲۶

کاندیدایی که چنین حقوق شهروندی را پایمال میکند وای به روزی که پایش به مجلس برسد . مردم هوشیار باشید کسی که با تصویرش جلوه شهر را در این شب عیدی زشت و پلشت کرده به او رای ندهید چون اینگونه افراد عمل شان بر خلاف گفتارشان است اینها فقط عوام فریبی میکنند والسلام.

۰۲/۱۲/۹ ۱۸:۱۶

عام نادان پریشان روزگار ... به ز دانشمند ناپرهیز گار ... کان به نابینایی در چاه اوفتاد .... وین دو چشمش بود و در چاه اوفتاد . برادر بیشترین عکس و پوستر و ... متعلق به آقای مهدی اسماعیلی و مرتضی حسینی نمایندگان فعلی است تا دیگران

۰۲/۱۲/۹ ۱۷:۳۶

فرمانداری و شهرداری باید روز دهم اسفند را بعنوان روز پاکسازی این نامزدهایی خلافکار و خاطی را وادار به تمیز کردن شهر و سطلهای آشغال نماید .

۰۲/۱۲/۹ ۱۶:۴۶

عزیز جان چه بجا فرمودین دستت درد نکنه
اینا برن مجلس نه توانایی کاری را دارند نه ... بلکه کشور و به سمت نا کجا آباد سوق خواهند داد خدا به دادمان برسه

۰۲/۱۲/۹ ۱۶:۴۵

من که در میانه رای نمیدم میرم در شهر دیگر رای میدم . چند دوره است

۰۲/۱۲/۹ ۱۵:۳۷

از کاندیداهای مطرح تنها کاندیدایی که تا کنون بنده عکسش را بر در و دیوار مردم و سایر اماکن و ... ندیده ام اقای حسنعلی قنبری است . از این بابت از ایشان ممنون و سپاسگزار یم . با آرزوی توفیق برایشان.

۰۲/۱۲/۹ ۱۵:۱۷

بعضی از عزیزان کاندیدا فکر می‌کنند با تبلیغات گسترده همچون زدن پوستر و بنر و تراکت و پخش کیک و آبمیوه میتونن رای مردم را جمع کنند !!!! یا اینکه یه کاندیدای محترمه که تو فتوشاپ عکس خودشو مزین به لوازم آرایشی کرده بیاد از اون طریق جلب توجه کنه..... مردم به همه چیز آگاهن...فرق بین بد وبدتر و خوب و بد رو میدونن.
اگه تو یک شهر بیان بر اساس تبلیغات و یا ظاهر و جنسیت کاندیدا به اون رای بدن ، عقب ماندگی اون شهر حقشه. خدارو شکر همشهریان ما اینطوری نیستند.

۰۲/۱۲/۹ ۱۴:۳۹

آبراهه هایی داریم که از آنها بعنوان تونل و زیر گذر استفاده میکنیم که مزین به تمثال مهندس مترو شده احتمالا به گفته اقای فرهنگی دروغین میخواهند این زیر گذرها را بعنوان مترو به مردم غالب کنند .

۰۲/۱۲/۹ ۱۴:۳۴

این کاندید ها که اکثرا مدرک دکترا را به رخ مردم می کشند متاسفانه بویی از فرهنگ و نوعدوستی و احترام به حقوق مردم نبرده اند نماینده ایی که عکسش بر در و دیوار مردم و یا تابلو ها و المانهای شهری سطلهای آشغال و جداول خیابانها و حتی به دشت ودمن و سنگهای کوه ها نصب شده بی فرهنگ ترین افراد هستند که بهر قیمتی ولو پایمال کردن حقوق دیگران میخواهد وارد مجلس شود اینگونه افراد فقط برای چپاول میروند . مردم باید متحد شوند و به انانی که شهر و روستا ها را با نصب عکس خودشان به کثافت کشیده اند رای ندهند .

۰۲/۱۲/۹ ۱۴:۲۱

شهرداری و فرماندار با همکاری و مساعدت مقامات قضایی باید قبل از برگزاری انتخابات این قانون شکنان به اصطلاح مدعی اجرایی قانون و نامزدی مجلس که هر کدامشآن دم از احقاق حق ، اجرای قانون و آبادی شهر می زنند ولی ببینید چگونه شهر را به کثافت کشیده اند و حقوق فردی و اجتماعی شهروندان را پایمال کرده اند مسولین باید این کاندید ها را ولو با متوسل شدن به قوه قهریه وادار به پاکسازی شهر و راهها و روستا نمایند .

۰۲/۱۲/۹ ۱۴:۱۹

بلی جناب اقای مهران پور بزرگوار و ارجمندم این عزیزان هیچ کدام شان نمی توانند نمایندگان مردم باشند اگر داستان حمام و شتر جناب استاد الاستاد سعدی را به خاطر اوریم همه چیز برای همگان اشکار خواهد شد حالا صاحب دلی می خواهد و ......

۰۲/۱۲/۹ ۱۱:۲۳

کاندیدایی که در قدم اول خودش ناقض حقوق شهروندی است چطور می تواند با ورود به مجلس با تصویب قانون حامی حقوق شهروندی باشد؟!

۰۲/۱۲/۹ ۱۱:۱۳

سلام
خدا پدرت بیامرز به حق گفتی این نا محترم کاندیدها در چهار سال فقط بخوان آثار و تخریب های این تبلیغ پاک کنن پاک نمیشه

اخبار روز