کد خبر: ۵۳۸۲۸
۱۶۹۱ بازدید
۱۸ دیدگاه (۱۰ تایید شده)

آمده ایم که بمانیم ...

۱۳۹۴/۱۰/۲۱
۱۳:۰۴

آمده ایم که بمانیم ...

 

با تحیت و اکرام خدمت تک تک همشهریان عزیز

ضمن قدردانی و قدر شناسی از ابراز نظرات و محبتهای دوستان و نگاههای پر از مهر همشهریان گرانقدر ، به استحضار می رساند که حزب اعتدال و توسعه با مشی اعتدالی و عقلانیتی توام با منطق از بدو تاسیس شروع به فعالیت کرده است.

شاخه میانه این حزب نیز با اتکال به یزدان پاک و توجه به منویات بنیادگذاران این حزب موجه و خوشنام، در شهرستان میانه اعلام موجودیت کرده و بنا دارد با اعتدالی همیشگی و با رعایت اخلاق فاضله و کریمه در رفتار، کردار، گفتار و نوشتار حرکتی پویا داشته باشد.

امیدوارم بتوانیم از این فضای ارزشمند ایجاد شده بیشتر یاد بگیریم و مبلغ حرکتی سیستماتیک برپایه دانش، تعقل و تفکر ممزوج با نقد و نقادی باشیم. در این راه چشم به راهنمایی های همشهریان گرانسنگی داریم که قلبشان برای رعنای دوست داشتنی و محبوب محجوب مان - میانه عزیز- می تپد و با نام میانه اصالت و هویتی سترگ و ثمین را به یدک می کشند.

این کهن زاد بوم و مردمان نجیبش شایستگی هایی بیش از این دارند و باید میانه فردا متفاوت از میانه دیروز و میانه امروز باشد.

برای تک تک شهروندان میانجی از صمیم قلب آرزوی سلامتی داشته و یقین دارم با خردورزی کار نیمه تمام 24 خرداد 92 را در 7 اسفند 94 تکمیل خواهند کرد تا پروژه نا کار آمد نشان دادن دولت تدبیر و امید و دلسرد کردن مردم ناکام بماند. با نگاهی به گذشته تلخ، ناشر دانایی و آگاهی خواهیم بود و آینده ای دوست داشتنی برای سرزمین سربلندمان رقم خواهیم زد.

منتظر ما نیز باشید چرا که آمده ایم تا بمانیم ...

 

ارادتمند : حامد محقق دبیر تشکیلات حزب اعتدال و توسعه - شهرستان میانه  / 21 دیماه  1394 / میانه

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۴/۱۱/۱۰ ۰۰:۵۰

ممنون

۹۴/۱۰/۲۲ ۱۹:۴۰

فلسفه وجودی هر حزبی کسب قدرت سیاسی است. مشخصا تنها راه کسب این قدرت در جوامع مردم سالار هم شرکت حزب در رقابت های انتخاباتی است.

حالا این انتخابات یک ماه بعد باشد یا 4 سال بعد؛ در نهایت هدف هر حزب پیروزی در انتخابات پیش رویش است و بس.

این سوال شما آنچنان منطقی نیست که چرا الان اعلام موجودیت شده.

خب الان اعلام موجودیت نمی کرد و 6 ماه پیش اعلام موجودیت می کرد، مگر در فلسفه وجودی و هدف حزب تغییری بوجود می آمد؟

۹۴/۱۰/۲۲ ۱۲:۳۲

فرمایش جنابعالی متین است و تک تک جملات شما را قبول دارم. ولی پاسخ سوال مطروحه نیست. پرسش بنده در رابطه با چرایی انتخاب این زمان برای اعلام موجودیت این حزب محترم در شهر میانه است. 

۹۴/۱۰/۲۲ ۱۱:۵۷

جناب آقای حسنی

با سلام دوباره

گذشت زمان نشان خواهد داد که ما با اعتدال ، عقلانیت و منطق توام با پویایی و با رعایت خطوط قرمز و رعایت قانون در آینده هم خواهیم بود.

 معرفی یا عدم معرفی کاندیداهای مورد حمایت منوط به نظر اعضای شورای مرکزی دفتر تهران خواهد بود ولی این گفتمان بر اساس اصول و اعتقادات خود حتی اگر نفر یا نفراتی را در کل کشور و از جمله میانه معرفی کند باز هم هیچ مشکلی نخواهد بود و خواص فریبی و ... نیست چرا که تصمیم گیرنده اصلی مردمند. هر چند در انتخابات گذشته نیز لیستهای مختلف از طرف جریانهای مختلف همواره مطرح بوده است

فارغ از نفر یا نفرات ، مهم تفکر و نگرش یک جریان به مسایل مختلف کشور هست و ما باید از چنین حرکتهایی استقبال کنیم.

در هر حال از جنابعالی ممنونم.

۹۴/۱۰/۲۲ ۱۱:۳۳

تاریخچه ی حزب در سایت های مختلف موجود است. جناب محقق عزیز،  از پاسخ تان ایگونه بر می آید که قصد معرفی و حمایت از نامزد یا نامزدهایی را در انتخابات پیش رو دارید. بدیهی است که این حزب محترم نوپا در میانه، در فاصله ای چهل روزه قادر به انجام فعالیت چندانی نخواهد بود. به نظرم تنها نام و وجه ی آن مورد استفاده قرار خواهد گرفت. با کمال ادب و احترام سوال دیگری از محضر مبارک تان می پرسم. آیا این حرکت ( اعلام موجودیت در این برهه) نوعی خواص فریبی نیست؟

۹۴/۱۰/۲۲ ۱۰:۴۵

دوست و برادر عزیز ، جناب آقای حسنی

با سلام

ضمن سپاس فراوان از سوالتان ، به استحضار می رساند که حزب اعتدال و توسعه در سال 1378 تاسیس شده و اعلام موجودیت این حزب در میانه با توجه به نزدیکی انتخابات نه تنها مشکلی نیست بلکه این اعلام موجودیت زمینه ای خواهد بود برای حرکتهای منطقی و اعتدالی در آینده. یکی از کارکردهای حزب معرفی و حمایت از کاندیداهای انتخابات است و در کنار آن کارکردهای دیگری برای آن قابل تصور می باشد. در ضمن به نظرم اعلام موضع در انتخابات توسط یک جریان در امر انتخابات یک امر بدیهی و واضح است.

موفق و سلامت باشید.

۹۴/۱۰/۲۲ ۰۱:۲۵

خوش آمده اید و انشاالله که ماندگار هم شوید. زمان اعلام موجودیت این حزب در شهرستان میانه سوالی برایم پدید آورده است. کمتر از پنجاه روز به انتخابات بسیار مهم مجلس شورای اسلامی مانده است. به کدامین دلایل  حزب محترم اعتدال و توسعه در این زمان تصمیم به اعلام موجودیت درشهرستان میانه گرفته است؟ 

۹۴/۱۰/۲۱ ۱۵:۳۸

آمده ايم كه بمانيم ....

۹۴/۱۰/۲۱ ۱۴:۰۹

موفق و سربلند باشید

۹۴/۱۰/۲۱ ۱۳:۴۱

حامدجان موفق و پیروز باشید

اخبار روز