کد خبر: ۸۶۵۶
۱۰۸۸ بازدید
۰ دیدگاه (۰ تایید شده)

دست دادن احمدی نژاد با آمریکایی ها

۱۳۹۱/۱۲/۴
۲۱:۰۷

 

 

 

احمدی نژاد با همه آمریکایی ها دست داد و عکس یادگاری انداخت، روس ها را نگاه هم نکرد!/ عدم حضور نمایندگان فیلا در مراسم اهدای مدال!

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
دیدار فینال جام جهانی کشتی آزاد بین ایران و روسیه، در پایان با نتیجه 6 بر 1 به نفع ایران تمام شد و تیم کشتی کشورمان با این نتیجه قهرمان جهان شد.
به گزارش انتخاب ورزشی ، از جمله حاشیه های مراسم اهدای مدال این رقابتها حضور محمود احمدی‌نژاد رئیس‌جمهور اسلامی ایران در مراسم اختتامیه جام جهانی کشتی آزاد در ورزشگاه 12 هزار نفری آزادی و حضور در مراسم اهدای مدال‌ بود.
*در این مراسم علاوه بر رئیس جمهور، محمد عباسی وزیر ورزش، شمس‌الدین حسینی وزیر اقتصاد، بهروز مرادی معاون برنامه‌ریزی و وزارت راهبردی و اسد‌الله عباسی وزیر کار، تعاون و رفاه، غلامحسین الهام سخنگوی دولت حضور داشتند.
*وزیر اقتصاد گردن آویز برنز را به تیم کشتی آمریکا اهدا کرد و وزیر ورزش و جوانان نیز مدال نقره را بر گردن تیم کشتی روسیه انداخت.

* رسول خادم سرمربی تیم ملی کشتی آزاد هنگام اهدا جام قهرمانی به ایران بر روی سکو حضور نداشت.
*از نکات جالب توجه این مراسم عدم حضور هیچکدام از نمایندگان فیلا در مراسم اهدای مدال جام جهانی کشتی بود! که این مراسم را کاملا ایرانی کرده بود.
*هنگامی که از احمدی نژاد خواسته شد تا مدال طلای تیم ایران را به گردن اعضای تیم اندازد وی از پیشکسوتان کشتی ایران دعوت کرد تا این اقدام را انجام دهند.
*رئیس جمهور جام قهرمانی را به تیم ملی کشتی اهدا کرد.
* احمدی نژاد در پایان به همراه تیم ملی کشتی آمریکا عکس یادگاری انداخت این در حالی بود که وی به سمت جایگاه روسیه نرفت.
کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

اخبار روز