کد خبر: ۸۱۵۹۷
۷۵۸ بازدید
۳ دیدگاه (۳ تایید شده)

معارفه درهمجانی بعنوان مدیرکل حراست دانشگاه آزاد استان

۱۳۹۷/۲/۲
۱۷:۴۲

 

امیرعلی درهمجانی در حکمی از سوی مشاور ریاست و رئیس مرکز حراست دانشگاه آزاد اسلامی به عنوان مدیر کل حراست واحد تبریز و استان آذربایجان شرقی منصوب شد.

به گزارش آنا از تبریز، دکتر عزیز جوانپور رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان آذربایجان شرقی در آیین تکریم و معارفه مدیر کل حراست این دانشگاه با تبریک اعیاد شعبانیه از زحمات ارزشمند یعقوب غیوری تشکر و برای امیرعلی درهمجانی به عنوان مدیر کل جدید حراست این واحد دانشگاهی آرزوی موفقیت کرد.

در این جلسه حکم انتصاب امیرعلی درهمجانی اعطا و وی به عنوان سرپرست جدید حراست دانشگاه آزاد اسلامی واحد تبریز و استان آذربایجان شرقی معرفی شد.

نماینده حراست کل استان آذربایجان شرقی در این جلسه گفت:‌ حراست موضعی است که قرار گرفتن در آن مسئولیتی خطیر را متوجه هر فرد می‌کند، با نگاه به منویات مقام معظم رهبری و فرمایش ویژه ایشان به حوزه حراست مبنی بر اینکه حراست باید سه ویژگی قوی، سالم و متعهد را داشته باشد؛ ما از این سه ویژگی واژه قسم را ساخته و از آن به عنوان قسم حراستی یاد می شود. 
وی افزود: نیروهای حراست در عرصه‌های مختلف حضور جدی و فعال داشته باشند و با ایفای نقش و کسب شایستگی های لازم و متمایز سعی در مهجوریت زدایی کنند.

نماینده حراست کل استان آذربایجان شرقی دانش، مهارت و تجهیزات را از ابزارهای مدیریت حراست برشمرد و گفت: همواره حراست کل کشور بر ارتقای دانش‌ نیروهای حراست تآکید کرده و در راستای تربیت و مهارت آموزی نیروهای حراست از سال گذشته دانشگاهی را راه‌اندازی کرده است.

وی با اشاره به جایگاه رفیع حراست گفت: جنس نگاه به حراست باید حرفه‌ای باشد هم از لحاظ روش ها‌ و هم بکار گیری سیاست ها و استراتژی ها اداره کل حراست؛ تعهد به اسلام و ارز‌ش های اسلامی، پایبندی به اصول و آرمانها و سیاست‌های وزارتخانه است.

نماینده حراست کل استان آذربایجان شرقی با بیان اینکه اصلی ترین وظیفه حراست پیشگیری است بیان کرد: نگاه حراست نگاهی صیانتی و پیشگیرانه است، از زمین خوردن کسی خوشحال نمی شویم با تاکید بر پیشگیری و دستگیری از افراد و ملایمت و خوشرفتاری به دنبال حفظ آرامش و امنیت هستیم.

وی تصریح کرد: سالم‌سازی و پیشگیری، اصول کار حراست است در عین حال هم یکی از اقتضائیات حراست برخورد جداکنندگی حراست در مورد افراد ناسالم است که باید عملیاتی شود و اینها از جمله ملاکهای ارزیابی حراست محسوب می شود.

نماینده حراست کل استان آذربایجان شرقی از زحمات مدیر کل سابق حراست آذربایجان شرقی قدردانی کرد و گفت: آقای غیوری در طول مدیریت خود در دانشگاه آزاد اسلامی واحد تبریز خوب عمل کرده است.

درهمجانی، مدیریت گزینش، مدیرآموزش، مدیرامور اداری، مدیر طرح برنامه و بودجه، مدیر حراست و ریاست صندوق رفاه دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی میانه را در کارنامه اجرایی خود دارد.

آیین تکریم و معارفه مدیرکل حراست دانشگاه آزاد اسلامی استان آذربایجان شرقی، با حضور حجت الاسلام محمد خلیلی نماینده دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در این دانشگاه، محمّدی نماینده حراست سازمان مرکزی، نمایندگان حراست کل آذربایجان شرقی و اعضای هیات رئیسه واحد تبریز صبح امروز در محل دفتر ریاست برگزار شد.

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۷/۲/۳ ۱۶:۰۱

ایشان فردی لایق، کاردان و دلسوز بوده و باعث افتخار میانه هستند. امیدوارم موفق و موید باشند.

۹۷/۲/۳ ۰۹:۴۵

استاد گرامی جناب آقای مهندس درهمجانی:
با اهداء سلام و آرزوی توفیق

بدین وسلیه انتصاب به جا و شایسته حضرتعالی را به عنوان مدیرکل حراست دانشگاه آزاد استان که مبین مراتب تعهد، شایستگی و تجارب ارزنده تان در سطوح مختلف آموزش عالی کشور می باشد صمیمانه تبریک و تهنیت عرض می نمایم، امیدوارم همچون گذشته در راستای تحقق اهداف ارزشمند نظام مقدس جمهوری اسلامی همواره موفق و موید باشید.

۹۷/۲/۳ ۰۱:۰۲

سلام ما امیدواریم آقای درهمجانی را به مراتب در درجات بالاتر از اینها ببینیم چون لیاقت و تجربه ای که از ایشان در طول خدمتشان دیده شده قابل تحسین می باشد و همیشه ودر همه جا باعث افتخار این شهر می باشند

اخبار روز