کد خبر: ۷۱۷۹۵
۹۱۹ بازدید
۴ دیدگاه (۴ تایید شده)

عدم تعریض پل قوریچای و سریال تکراری ترافیک آخر هفته +تصاویر

۱۳۹۶/۲/۲
۰۰:۳۳

 

به گزارش صدای میانه این تصاویر ساعاتی پیش توسط کاربران گرفته شده که مردم هنگام برگشت از طبیعت گردی آخر هفته گرفتار ترافیک بیش از یک ساعته شده اند که عمده دلیل آن عدم تعریض پل قوریچای بعنوان ورودی شهر می باشد.

حال آنکه سه سال پیش حسینی نماینده وقت میانه وعده اخذ دستور تعریض این پل از ریاست سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای کشور را داده بود :

"بااخذ دستور توسط مهندس حسینی پل قوری چای و گلزار مومنین بهسازی میشود"

جاری شدن آب در قوریچای

 

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۶/۲/۲ ۲۱:۵۴

مسئولین محترم نه به مردم ارزش قائلند نه به خودشان

۹۶/۲/۲ ۱۵:۵۲

انشااله در این یک ماه مونده به انتخابات شوراها در میانه فرودگاه . پل ورودی و خروجی شهر . احیای پارک جنگلی . کشتیرانی و خیلی پروژه های بی شما دیگر در آینده خیلی نزدیک ( چند صد سال آینده ) به بهره برداری خواهد رسید

۹۶/۲/۲ ۱۳:۵۳

قابل توجه فرمانداری ویژه شهرستان میانه که فقط در حال سخنرانی ها و جلسات بی نتیجه و همایش ها می باشند و در عمل هیچگونه اقدام مثبتی در جهت تعریض جاده ها و ساخت پل مذکور صورت نداده اند.

۹۶/۲/۲ ۰۰:۴۴

نظام بودجه دهی کشور به طرحهای عمرانی غلط است باید مثل حقوق کارمندان که مستقیم بحسابشان واریز می شود بودجه طرحهای عمرانی هم مستقیم به طرحهای عمرانی اختصاص داده شود تچربه نشان دا ه شده هروقت مجلس دست دولت را دراختصاص بودجه باز گذاشنه شاهد عدم رعایت اهداف تعیین شده مجلس بوده ایم دادن اختیار به استاندار دراختصاص بودجه طبق صلاحدید تنش زااست مجلس باید وارد ریز قضایای اختصاص بودچه شود تا شاهد کشمکش منطقه ای نظیر انچه در کورد راههای میانه مطرح می شود نباشیم

اخبار روز