کد خبر: ۶۰۸۱۸
۱۴۴۰ بازدید
۱ دیدگاه (۱ تایید شده)

اولین جلسه پروژه مهر سال تحصیلی 96-95 با حضور مدیر آموزش و پرورش میانه،

۱۳۹۵/۴/۵
۱۱:۱۳

اولین جلسه پروژه مهر سال تحصیلی 96-95 با حضورصادقی معاون مدیر کل و مدیر آموزش و پرورش میانه، معاونین و جمعی ازکارشناسان این اداره در محل سالن کنفراس آموزش و پرورش میانه برگزار شد. در این جلسه اسفندیار صادقی معاون مدیر کل و مدیر آموزش و پرورش میانه ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات در ماه مبارک رمضان، به فضیلت های این ماه اشاره و استفاده کامل از فضایل این ماه مبارک را خواستار شد.

وی در اولین جلسه پروژه مهر فعالیت یک سال آموزش و پرورش را منوط به انجام دقیق و بهتر پروژه مهر دانست و افزود: هرچه قدر برنامه های پروژه مهر دقیق انجام گیرد یک سال فعالیت در مدارس راحت خواهد بود و اگر خدای ناکرده درست عمل نکنیم مطمئنا کارها در طول یک سال لنگ خواهد زد.

مدیر آموزش و پرورش میانه جدیت در پروژه مهر را مورد تاکید قرار داد و افزود: ساماندهی نیروهای انسانی، ساماندهی فضاهای فیزیکی، تعمیرات و تجهیزات فضاهای فیزیکی، ثبت نام دانش آموزان، سازماندهی همکاران،نقل و انتقالات و تمام مسائل مربوط به آموزش و پرورش را با جدیت تمام پیگیری کنید و در سازماندهی عین قانون را رعایت کنید  تا هیچ گونه مشکلی پیش نیاید تبعیض باعث ناراحتی در بین همکاران خواهد شد با اجرای قانون آسودگی خیال همکاران را فراهم کنید.

معاون مدیر کل با بیان این که اگر می خواهیم از مهری مطلوب بر خوردار باشیم لازمه اش این است که در سه ماه تابستان اقداماتی که لازم است باید انجام دهیم مهر مطلوب مساوی است با سال تحصیلی مطلوب ،با نشاط و شاداب است اگر مهر را خوب و بدون نقص شروع کنیم درطول سال تحصیلی نقصی نخواهیم داشت .

صادقی از تشكيل تيم های نظارت و ارزيابی در آموزش و پرورش منطقه خبر داد و گفت: طبق برنامه ریزی های صورت گرفته کارشناسان اداره به طور منظم  و مستمردر طول 3 ماه تابستان با دقت نظر بیشتر از مدارس بازديد خواهند کردو مدیران و معاونین مدارس باید بطور مستمر در روزهای دوشنبه و چهار شنبه در مدارس حضور داشته باشند.

وی در سخنانی  افزود:  امیدوارم  در سایه اقداماتی که برای پروژه مهر انجام می دهیم حداکثر تا 15 شهریور مدارس آماده باز گشایی باشند.

معاون مدیر کل و مدیر آموزش و پرورش میانه با اشاره به برگزاری ششمین جشنواره خیرین مدرسه ساز و مدرسه یار در 13 تیرماه در تهران گفت: امیدوارم امسال به همت خیرین محترم، مدارس منطقه میانه از نظر تجهیزات و تعمیرات مشکلی نداشته باشند و مهر 95  از مهرهای باشد که در مدارس تجهیزات به اندازه کافی باشد. و مشکلی بعنوان تجهیزات در مدارس شهری و روستایی نداشته باشیم .

مدیر آموزش و پرورش میانه، معاون آموزش متوسطه را دبیر پروژه مهر 95 معرفی کرد و بیان داشت: معاون آموزش متوسطه کارهای پروژه مهر را پیگیری خواهند کرد امیدوارم تمامی همکاران همکاری های لازم را داشته باشند تا بتوانیم مانند سنوات گذشته رتبه برتر استان را کسب کنیم و با رتبه عالی پروژه مهر را به پایان برسانیم.

صادقی در نخستین جلسه ستاد پروژه مهر سال تحصیلی 96-95  از تشکیل شش کمیته در جهت اجرای درست و به موقع برنامه های این ستاد خبر داد  و اظهار کرد: این کمیته ها شامل کمیته ساماندهی، تعمیر و تجهیز، توجیه و تبلیغ، تایید صلاحیت، نظارت، ارزیابی و انتصابات می باشد که اعضای این کمیته ها نیز انتخاب شده اند.

معاون مدیر کل ومدیر آموزش و پرورش میانه با اشاره به وظایف اعضای این ستاد تصریح کرد : برنامه ريزی و تعيين سياست گذاری های منطقه در راستای پروژه مهر و نظارت بر اجرای بهينه فعاليت ها در مدارس از مهمترین وظايف اين ستاد می باشد.

 

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۵/۴/۵ ۲۰:۴۷

جناب آقای صادقی !!!! در پروژ ه مهر سال تحصیلی 96-95توجه خاصی هم به مدارس تیز هوشان فرزانگان داشته باشید . اولیا دانش آموزان از اینکه به کادر آموزشی تیز هوشان فرزانگان به خصوص رشته علوم تجربی در عدم بکارگیری معلمان متعهد و مجرب مرد صرفا به خاطر بخشنامه محرم سازی توجه نم نمایید سخت گله مند میباشند . بخشنامه ا ی که تنها در شهرهایی به مانند میانه اجرا میشود ولی در مدارس تبریز از آن خبری نیست .

اخبار روز