کد خبر: ۱۳۷۱۴۳
۶۰۴ بازدید
۸ دیدگاه (۷ تایید شده)

فوت دختربچه سه ساله در سد کزرج میانه

۱۴۰۳/۳/۱۱
۱۸:۰۳

سرهنگ حسن رفیعی در خصوص جزئیات این خبر اظهار داشت: ظهر روز جمعه ۱۱ خرداد ماه پس از اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر یک مورد غرق شدگی در سد کزرج، تیمی از مأموران پاسگاه ایشلق به سرعت در محل حاضر شدند.

این مقام انتظامی ادامه داد: پس از حضور مأموران پلیس مشخص شد دختر بچه‌ای ۳ ساله که به همراه اعضای خانواده برای تفریح کردن به محدوده سد رفته بود، به علت سقوط در آب غرق شده که بوسیله عوامل امدادی و  اورژانس سریعا به مراکز درمانی شهرستان انتقال که متأسفانه فوت نمود.

فرمانده انتظامی شهرستان میانه افزود: نبود حصار در اطراف سدها و عدم مراقبت صحیح والدین از فرزندان خود، موجب بروز این نوع حوادث تلخ می‌شود

معاونت فرهنگی و اجتماعی فرماندهی انتظامی شهرستان میانه

 

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۰۳/۳/۱۳ ۰۰:۲۱

با سلام و تشکر از درج مطلب ، بله فرقی نمیکند خواه در سد و رودخانه و دریا غرق شود یا در جاده های نا امن با این وسایل نقلیه مرک افرین و در تصادفات فوت کند و یا در درگیریها و لات بازی اراذل توباش ها جانش را از دست بدهد و یا در اقیانوس متلاطم اعتیاد غرق شود جامعه و مسئولینش باید پاسخگو باشند .

۰۳/۳/۱۳ ۰۰:۱۱

بزرگوار به سخره گرفتن عملی بِغایت زشت و فعلی بس مذمومی است و اما ربطش این بود که میخواستم دردی از جامله را مطرح کنم و بدنبال روزنه ورود میگشتم .

۰۳/۳/۱۲ ۲۱:۲۱

چه ربطی داشت
نه چه ربطی داشت
اصلا چه ربطی داشت

۰۳/۳/۱۲ ۱۶:۴۶

توقعات بیجا.
پدرش حواسش میبود.

۰۳/۳/۱۲ ۰۱:۲۲

ضمن عرض نسلیت به خانواده عزیز از دست داده . جناب سرهنگ متاسفانه شهرداری میانه در آخر شهرک امام و در محدوده زمینی که به فضای سبز اختصاص دارد و چندین خانه متعلق به مردم بد بخت بیچاره را بهمین بهانه تخریب کردند اخیرا خود شهرداری در همین قسمت اقدام به ساخت و ساز میکند و طبق اطلاع حاصله بدون در نظر گرفتن اثار سو و حیف و میل کردن بیت المال برای ساخت این پروژه که غیر از بدبختی و تاثیر سو در روحیه ساکنین محل و بخصوص انبوه کودکان و نوجوانان و دانش آموزان که مسیر چندین مدرسه دخترانه و پسران و سالن های ورزشی از این محل میگذرند پر واضح است که این منطقه از محروم ترین مناطق می باشد بجای ساختن تفرج گاه و یا کتابخانه و ایجاد امکانات تفریحات سالم اقدام به ساختن گرمخانه برای معتادان میکنند که روح لطیف و حساس این کودکان و نوجوانان را هر روز تخریب نمایند . آیا با این عمل انتظار دارید این منطقه آباد شود این منطقه در حال حاضر مملو از معتاد متجاهر میباشد چرا شهرداری گوز بالا گوز میکند چرا اقدام به زیبا سازی و اباد سازی این منطقه نمی کند از مسولین محترم اعم از نیروی انتظامی و دادستانی و فرمانداری تقاضا داریم جلو این کار نا عادلانه شهرداری را بگیرند شهر داری اگر جرات دارد این پروژه را در پارک فرهنگیان اجرا نماید چرا هر چه نکپت و بدبختی است بر سرما مردم محروم می ریزند . مطمئن باشی با این اقدام شاهد غرق شدن کودکان محروم شهرک امام در دام افیون و اعتیاد خواهید شد بقول معروف چرا عاقل کند کاری که باز ارد پشیمانی ، مسولین محترم جلو واقعه را قبل از وقوع باید گرفت تعلل موجب پشیمانی است . از صاحب نظران و قلم بدستان و مخصوصا از مسولین صدایی میانه انتظار کمک داریم . گناه ما چیست که در این منطقه محروم هستیم و هر روز باید با صحنه های دلخراش و خانمان برانداز اعتیاد و معتادان مواجه باشیم .

۰۳/۳/۱۱ ۲۲:۵۹

خدا صبر بده به خانواده اش ولی خدایی من اکثرا مادرا را می‌بینم بیخیال میشن گرم صحبت میشن یا غیره بچه را امان خودش رها کاش بیشتر توجه دقت مراقبت حیف

۰۳/۳/۱۱ ۱۸:۳۲

الله اتا و اناسینا صبر ورسین چندین دردی

اخبار روز