کد خبر: ۱۳۷۰۴۹
۸۵۵ بازدید
۱۹ دیدگاه (۱۰ تایید شده)

دستگیری فرد شرور و عربده کش در خیابان آزادگان توسط پلیس میانه

۱۴۰۳/۳/۶
۲۱:۴۵

دستگیری فردی شرور در خیابان آزادگان توسط پلیس شهرستان میانه

فرمانده انتظامی شهرستان میانه از شناسایی و دستگیری فردی شرور که در خیابان آزادگان اقدام به قدرت نمایی با سلاح سرد، عربده‌کشی  و موجب رعب و وحشت شهروندان را کرده بود، خبر داد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری پلیس، سرهنگ حسن رفیعی اظهار کرد: در پی رصد و اخبار واصله مبنی بر اینکه فردی شرور اقدام به قدرت نمایی با سلاح سرد ، عربده کشی و برهم زدن نظم عمومی خیابان را می نمود، شناسایی و دستگیری آن در دستور کار ماموران کلانتری ۱۲ قرار گرفت.

وی افزود: ماموران با اقدامات فنی و اشراف اطلاعاتی متهم را شناسایی و پس از هماهنگی قضائی با دادستان دادسرای عمومی شهرستان، وی را در مخفیگاهش دستگیر و به مقرر پلیس دلالت دادند.

این مقام انتظامی با اشاره به اینکه متهم تحویل مرجع قضایی شد، بیان کرد:افرادی که بخواهند با اقدامات مجرمانه خود سعی در قدرت‌نمایی، جلب توجه و اعلام موجودیت کنند بدون اغماض با آنها طبق قانون برخورد و با پایش و رصد مستمر این اقدامات و تحرکات توسط پلیس فرصت عرض اندام از آنها گرفته خواهد شد.

معاونت فرهنگی و اجتماعی فرماندهی انتظامی شهرستان میانه

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۰۳/۳/۸ ۰۸:۰۱

از نیروهای انتظامی خواهش می کنیم عصرها یک سری به پارک ها و بوستان ها سر بزنند ، وضعیت خیلی خراب است

۰۳/۳/۸ ۰۷:۴۹

تبدیل اخبار میانه از نفرات برتر در کنکور 

پزشکان فوق تخصص

مهندسین پایه ارشد صنعتی

خلبانان جان برکف

سرداران رشید 

امیران بلندپایه 

نخبگان وزارتخانه 

به عربده کش و چاقو کش مبارک باشه نفراتی که در لباس های فاخر نشسته اند اصلا خجالت نکشید راست راست سوار خودروهای تشریفاتی شوید و بچرخید خارجی ها می ایند کشور را درست می کنند. انتظار دارید درجه به شما بدهند. 

نماینده مردم میانه در مجلس چرا وضعیت بحرانی شهر را پیگیری نمی کند چه کسی باید به این وضعیت تلخ در میانه خاتمه بدهد

مسئولین گویا  در میانه حضور ندارند و مرخصی انها همینطور ادامه دار خواهد بود . از نماینده محترم میانه که دستش در وکالت و... انتظار می رود لایحه برکناری همه اینها را زودتر بنویسد.

 

۰۳/۳/۷ ۱۱:۱۲

...این شرور عربده کش اسم و فامیل نداره؟ چرا کسی که خودش بنا رو بر بی آبرویی گذاشته، با این فکر که آبروش میره معرفی نمی‌کنند.؟

۰۳/۳/۷ ۱۰:۳۷

دستگیری مرحله اول هست مهم اینه که برخورد جدی بشه که دیگه جرات این کار را نداشته باشه.
سپاس

۰۳/۳/۷ ۰۸:۵۱

ضمن خسته نباشید به پلیس خدوم بهتره مثل شهر های بزرگ
با آویختن آفتابه به گردن این عزیزان شرور و گرداندنشان بین مردم درس عبرتی برای سایر شروین محترم باشند

۰۳/۳/۷ ۰۷:۲۹

خسته نباشید، بعد دو روز با اقتدار بیشتر عربده کشی می نمایند بدلیل قانون ضعیف و نامتناسب....!

۰۳/۳/۷ ۰۰:۲۵

دم پلیس گرم

۰۳/۳/۷ ۰۰:۰۵

خواهشا جدی برخورد نمایید تا درس عبرتی باشه برای دیگران چون رفته رفته مد میشه میخوان خودشون نشون بدن بعضی‌ها اینطوری باشه دیگه امنیت ما به خطر میفته هیچ کس نمیتونه بیرون بیاد خانواده ها هم جوانانشان ول نکنن تو خیابون رسیدگی کنن

۰۳/۳/۶ ۲۳:۴۵

با تشکر از اقدام نیروهای زحمتکش انتظامی متاسفانه نه تنها فرصت عرض اندام از این اراذل اوباش گرفته نمی شود بلکه روز بروز شاهد عرض اندام زیاد تر و پر رنگ تر این لات های عربده کش با قیافه های وحشتناک و آرایش موی سر جندش اور و بدنهای عین تابلو نقاشی شده و لباسهایی پاره پاره مغایر با فرهنگ ما هستیم که آسایش و امنیت جامعه را مختل کرده اند از مسولین محترم تقاضا داریم با جرات و قاطعیت بیشتر امنیت فرهنگی و جانی و مالی مردم را حفظ نمایند میانه فقط میدان معلم نیست که کلی نیرو آنجا جمع شوند آنهم صرفا برای حجاب ، درست است که حجاب خیلی مهم است ولی این الواط مزاحم نوامیس مردم هم هستند حتی در همان خیابان و میدان معلم با آنهمه نیروی انتظامی متاسفانه این عربده کشان بصورت سوار به موتور یا ماشین و حتی بصورت پیاده آنجا جلو چشم همان ماموران جولان میدهند و کسی هم کاری به کارشان ندارد .

۰۳/۳/۶ ۲۳:۰۵

باید به کادر نیروی انتظامی خدا قوت گفت واقعا زحمت میکشند بنده به عینه روز پنجشنبه دیدم که یکی از افسران نیروی محترم انتظامی یکی از سارقان را در خیابان شهید خانمحمدی به تنهایی روی دیوار پشت بام دستگیر کرد.ولقعا این شخص شایسته تقدیر وپاداش میباشد.ضمن تشکر از فرماندهی نیروی انتظامی بعنوان یک شهروند درخواست میکنم از ان افسر دلیر وشجاع بنحو شایسته تقدیر گردد.

اخبار روز