کد خبر: ۱۳۶۸۰۲
۹۴۳ بازدید
۴۱ دیدگاه (۱۰ تایید شده)

به بهانه پیروزی در انتخابات مجلس ؛

متن پیام تبریک مریم عبداللهی به مهدی اسماعیلی

۱۴۰۳/۲/۲۳
۱۱:۱۲

بسم الله الرحمن الرحیم

آنچه در دور دوم انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه شهرستان میانه با کش و قوس های فراوان اتفاق افتاد حضور مردم پای صندوق های رأی بود و این نشان از اراده ی انسانهائیست که با باور به مردم سالاری دینی و امکان حل مشکلات کشور از طریق انتخاب اصلح و تعیین سرنوشت کشور به دستانشان، مسیر صحیح و فصل الخطاب وجوبی احصاء و احیاء مسائل و مشکلات پیش رو را تشخیص داده و در جهت رفع آن اقدام می نمایند و این مسئولیت ما را در این مورد خطیر دوچندان می نماید.

امید است در سایه توجهات حضرت ولیعصر و تشریک مساعی با منتخب دیگر شهرستان های میانه ‌و ترکمانچای که لازم میدانم به برادر بزرگوارمان جناب آقای مهدی اسماعیلی تبریک عرض نمایم مجموعه نظام مسائل و موانع موجود حل و برطرف گردد.

والسلام

مریم عبداللهی
منتخب مردم شهرستان های میانه و ترکمانچای

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۰۳/۲/۲۴ ۱۸:۱۱

آقای پیام قربانی
ترکمنچای تبدیل به شهرستان شد و مسقل از میانه خواهد بود و با ترک و آقکند که جزئی از میانه هستند متفاوت هست
خانم عبدالهی و آقای اسماعیلی نماینده شهرستان های میانه و ترکمنچای هستند

۰۳/۲/۲۴ ۱۱:۲۳

تمامی پیامهای دیگر از جانب یک فرد و فقط در موضوع تمسخر پیام تبریک است. 

۰۳/۲/۲۴ ۱۰:۵۸

نام شهرستان رو مینویسند نه نام روستا را . تبریز .اسکو . اذر شهر . نام سه شهرستان می باشند. هرگز نمی نویسند : تبریز باسمنج سردری!

۰۳/۲/۲۴ ۰۸:۵۶

عام نادان پریشان روزگار به ز دانشمند ناپرهیزگار از صدای میانه بیشتر انتظار می رفت به قانون و حقوق شهروندی آشناتر باشد . توهین در قانون مجازات اسلامی تعریف شده است . لطفا ملاحظه کنید . هیچکدام از نظرات ارسالی بار توهین ندارد . حالا تایید نمی کنید حتما انگیزه دیگری دارید . بنده با مختصات فنی موضوع با شما صحبت می کنم . شما هم لطفا فنی و علمی جواب بدید .

۰۳/۲/۲۴ ۰۸:۴۳

از کجا می دانید هیچیک از پیامها، توهین و ... ندارد مگر اینکه همه آنها را خودتان فرستاده اید. پیامهای شما با انواع اسمها، حاوی توهین است اگر از منتخب میانه انتقاد دارید شفاف بفرمایید اما مسخره کردن متن و املا و انشا، آن هم بدون دلیل، بله توهین است.

۰۳/۲/۲۳ ۲۳:۳۴

درستش اینه نمایندگان شهرستانهای میانه وترکمانچای. وقتی شهرستان میگی یعنی بخشها هم جزو آن هستن. ولی اگر قرار بر اسم شهر باشه باید بگن نمایندگان شهرهای میانه صومعه ترکمنچای اقکند وترک وحومه.
ولی درستش نمایندگان شهرستانهای میانه وترکمان هستش

۰۳/۲/۲۳ ۲۲:۳۷

هیچکدام از نظرات بار توهین و ... ندارد . لطفا نظرات رو تایید کنید تا شاید خانم نماینده متوجه اشتباهات خود در بیانیه نویسی و پیام تبریگ نوشتن بشوند .

۰۳/۲/۲۳ ۲۲:۲۹

جالبه از بین نظرات ۱۹ نفر، متن شما تاییدو نمایش داده شده اما شما هم باید برخلاف عادت بدانید علاوه بر ترکمنچای،کندوان و کاغذکنان و ترک و آچاچی و آقکند هم در حیطه نمایندگی ایشان هستش.هر موقع نامه رسمی نوشتن بنویسن(نماینده مردم شریف میانه و ترکمنچای)مانند نمایندگان تبریز که مینویسند(نماینده مردم شریف تبریز آذرشهر اسکو).

از موضوع اصلی منحرف نشیم نگارش نامه و بیانیه و تبریک هر کدام با قالب و متن مخصوص و جداگانه نوشته میشود.

۰۳/۲/۲۳ ۱۷:۴۰

دیگه من بعد عادت کنید
چون نماینده دو شهرستان هستند
شهرستان میانه و شهرستان ترکمنچای
و این یک مساله بدیهیه

۰۳/۲/۲۳ ۱۵:۴۸

فقط میانه و ترکمنچای؟

اینها ایراد کوچکی نیست قطعا لازمه در نوشتن نامه ها و بیانیه ها به لحاظ متن و نگارش و محتوا، مشورت و دقت بیشتری صورت بگیرد.

محتوای این دو پاراگراف مبهم و فهمیدن پیام آن بسیار سخت است.

اخبار روز