کد خبر: ۱۳۶۷۷۸
۱۴۳۴ بازدید
۱۳ دیدگاه (۱۰ تایید شده)

تناقض آمار مشخص شد، نتایج آرا و‌ مشارکت 30 درصدی مردم میانه در انتخابات

۱۴۰۳/۲/۲۲
۱۴:۲۱

با اعلام نتایج انتخابات مجلس در میانه توسط فرمانداری ، آرای دو‌ نامزد  مشخص شد که طی آن اسماعیلی با ۲۲۷۶۱ رای در مقابل ۲۲۲۶۳ رای حسینی به مجلس دوازدهم راه یافت. حسینی با کمتر از 500 رأی از راهیابی به مجلس باز ماند.

با این آگهی، مشخص شد که رئیس ستاد انتخابات استان، بجای آرای صحیح، آرای ماخوذه را اعلام کرده است. حال همچنان معمای بعدی بی پاسخ می ماند که مجموع آرای ماخوذه و یا تعداد آرای باطله چقدر بوده است؟ چرا فرمانداری مجموع آرا را اعلام نمی کند؟

این آمار، از مشارکت 30 درصدی مردم میانه در انتخابات مرحله دوم خبر می دهد. میزان مشارکت در مرحله اول، بیش از 50 درصد بود.

 

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۰۳/۲/۲۲ ۲۲:۳۳

چرا آمار آرای صحیح رو فقط منتشر کردن و آمار آرای مأخوذه رو منتشر نکردن؟؟؟

۰۳/۲/۲۲ ۲۱:۲۰

بهتره دیدگاههامونو عوض کنیم.
چرا سالهاست اوضاع شهرما هرروز بدتر از دیروز هست؟
بیایید دسدگاههایمان را عوض کنیم طبق وعده خدا پیش برویم و بر هر آنچه داریم از خدا تشکر کنیم و از زمین و زمان شکایت نکنیم و درکنار آن تلاش کنیم و از این و آن طلبکار نباشیم بلکه طبق وعده الهی پیش برویم.
شکر نعمت نعمتت افزون کند کفر نعمت از کفت بیرون کند.
بیایید به خاطر داشتنیهایمان از خدا تشکر کنیم همین الان خدا به ما نعماتی داده که برای دیگران حسرته. جز تهران هیچ شهری موقعیت ریلی شهر ما را ندارد شهری که هرجایی میتواند با قطار ایمن حرکت کند راه ریلی به تبریز ارومیه اردبیل زنجان و تهران و مشهد که برای بسیاری از مردم حتی تبریز این موقعیت ریلی حسرته بیاییم سپاس بگوییم خدایا شکرت که این همه نعمت به ما ارزانی داشتی.
خدا را به خاطر موقعیت جغرافیایی سپاس بگوییم بگوییم خدای من سپاس که در کمتر از ۲ساعت بت اردبیل و تبریز و زنجان میرسم و کمتر از ۵ساعت حداقل به ۵مرکز استان ذیگر این نعمتها برای خیلیها حسرته ولی نمیبینیم خدا را سپاس بگوییم و قطعا خدا هم نعمتشو به ما بیشتر میکنه . دیدگاهمونو عوض کنیم نگوییم میانانی خرابا قالسین یا وقتی میبینیم کسی استخدام فولاد شده از روی حسادت نگیم فولادی خرابا قالسین. دقیقا همینها رو خواستین به ضرر خودتون تموم شده ومیانا خرابا قالیب و میانه تو تنها کارخانه فولاد درجامیزنه. وقتی یکی از اقوامتون استخدام فولاد میشه خوشحال بشین خداتونو شکر کنین قطعا همین خوشحالی به سمت شما هم میاد و باعث میشه چندین کارخانه بیاد شهرتون.
و درنهایت دست در دست هم دهید و شهرتونو آباد کنید از سرابیها یاد بگیرین.
شکر نعمت نعمتت افزون کند کفر نعمت از کفت بیرون کند.

۰۳/۲/۲۲ ۲۱:۰۳

شما بفرمایید اون یکی چیکار کرد فقط مدیر عامل فولاد عوض کرد دوست عزیز تر از جانش را آورد هر کاری خواست اونجا انجام داد

۰۳/۲/۲۲ ۱۷:۵۴

تناقض آمار هنوز سر جاش هست. به نظر من آرای حسینی کمتر از این عدد است و یک آرای باطله ای هم وسط وجود دارد. آقای اسماعیلی باید اعتراض کنند.

۰۳/۲/۲۲ ۱۷:۴۴

لااقل قبل از گزارش دادن روی تناسب اعداد فکر کنید که تناقض نداشته باشند. مرحله اول که گیج شدیم.

۰۳/۲/۲۲ ۱۶:۵۹

تعداد آرای باطله چند تاست آقای فرماندار؟ چرا پنهان می کنید؟

۰۳/۲/۲۲ ۱۶:۰۷

۴ ساله نماینده بود چکار کرد یه آب شرب را هم درست نکردن الکی افتتاح کردن اون وضعیت جاده هامون اون بیکاری جوانانمون و غیره

۰۳/۲/۲۲ ۱۶:۰۳

بی دا هنربرین ۲نجی هنری

۰۳/۲/۲۲ ۱۴:۵۳

عاقبت ریا و تزویر و دو رویی بر صداقت و راستی پیروز شد . اما ماه پشت ابر نمی ماند . روزی می رسد که حقیقت خودش را نمایان می کند .

۰۳/۲/۲۲ ۱۴:۴۴

ایشالله شهریمیزه و آزربایجانا یاخجی ایشلَر

اخبار روز