کد خبر: ۱۳۶۲۶۶
۹۵۵ بازدید
۷۱ دیدگاه (۴۶ تایید شده)

امام جمعه میانه در خطبه های نمازجمعه:

باید با بی‌حجابان برخورد و مقابله شود/ بی حجاب ها نباید معلم و استاد شوند

۱۴۰۳/۱/۱۰
۱۹:۴۳

امام جمعه میانه در خطبه های نمازجمعه :

باید با بی‌حجابان برخورد و مقابله شود.
آنان با دین مقابله می‌کنند.
نباید به بی‌حجاب‌ها در ایران شغل و خدمات داده شود.
بی حجابها را نباید به ادارات راه داد.
بی حجاب ها نباید معلم و استاد شوند.
نیروی انتظامی باید با بی حجابها مقابله کند.
 

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۰۳/۱/۱۵ ۱۰:۴۵

برادر مومن و عزیز! شما که خودتان مومن و نماز جماعت گزار هستید، اینقدر با پیامهای مختلف دیوث ـ دیوث نکنید. برای بیان حجت و دلیل، روشهای زیادی هست. اگر روش شما همین است، همان یک بار توضیحتان کافیست. اگر ممکن است همین توضیحات را با هویت واقعی تان ارائه دهید، مگر حدیث شرح نمی دهید؟

۰۳/۱/۱۵ ۰۹:۵۵

یا ایهاالناس سخت در عجبم و سوالی دارم که مات و مبهوتم کرده : چرا فقط ما مسلمانان و بخصوص ما ایرانی ها با تار مویی تحریک می شویم ؟ چرا اروپایی ، آمریکایی، استرالیایی ،آفریقایی و سایر آسیایی ها تحریک نمی شوند ؟ نکته ما ژن خاصی داریم و نژاد برتر هستیم !!!؟؟؟

۰۳/۱/۱۵ ۰۱:۱۶

صدای میانه خدا امواتت رو رحمت کنه من حدیث با منبعش رو فرستادم چرا اونو انتشار ندادی فک میکنن من از خودم حدیث درآوردم لطفا عین حدیث رو منتشر کن. (...)

۰۳/۱/۱۵ ۰۰:۴۳

بیلیسن ندی. سن دییسن نجه سن قانمیام قالاسان یانا یانا

۰۳/۱/۱۴ ۲۰:۵۸

نیازی به یاد آوری نیست من خودم از چندین دهه قبل نهج البلاغه رو خوندم . در ضمن خطبه حضرت علی ع به مالک اشتر ، نامه حضرت به کارگزارش همون مالک رحمة الله علیه بوده. من که الحمدلله منصب حکومتی ندارم . من به کسی توهین نکردم فقط حدیث گفتم که مردم آگاه باشن و به خودشون بیان ، برای یه مسلمان زیبنده نیست اونم الان تو ماه رمضان ناموسش رو جلوی چشم گرگ صفتان بذاره. بعد از اون هم من حدیث نبوی رو نقل کردم . اگه به شما برخورده ، وشما به خودتون گرفتین به خودتون مربوطه.

۰۳/۱/۱۴ ۱۰:۲۶

اشاره آب به زمین خواری وتغییر کار بری اراضی کشاورزی هم داشته باشی نمونه اش سی کیلو متری به طرف تبریز یا همان آبشار که به تبدیل به باغ شده ومردم از استفاده از آن منظره زیبا محروم شده اند چون مسیر دست رسی تغریبا مسدود شده دیروز به لحاظ نبود جا برای دور زدن ماشین نزدیک بود ماشین چپ بشه مسولین محترم لطفا از خواب خرگوشی بیدار شوید میانه اون یه کم جذابیت طبیعی که داشت داره از بین میره قابل توجه مسولین منابع طبیعی ونماینده محترم کجای دنیا برای بستا درخت اونم باین کمبود منابع آبی خانه میسازن واسمشو میزارن باغ

۰۳/۱/۱۴ ۰۹:۴۴

باسلام
لطفا حدیثی از پیامبر نقل میفرمایید ماخذ و منبع آن را نیز بفرمایید.
جهت استحضار، اصطلاح باعرض معذرت (د ی و ث) بعد از زمان پیامبر و در زمان کشور گشایی و حمله اعراب به ایران مصطلح و باب شده است.
در انتها شما و امام جمعه محترم میانه را دعوت به خواندن و تفکر در نهج البلاغه امیر مومنان علی (ع) بخصوص خطبه مربوط به مالک اشتر مینمایم تا در عمل سرمشق راهمان شود.

۰۳/۱/۱۴ ۰۷:۳۶

نيروي انتظامي وقت خود را براي كشف جنايات ها بگذارد اين همه پرونده بلاتكليف دارد در آگاهي

۰۳/۱/۱۴ ۰۷:۳۴

به تخلف و تقلب در انتخابات و پول پاشي هم اشاره ميكردي كه بدعت شد و پول تعيين كننده است نه تقوا و سابقه

۰۳/۱/۱۴ ۰۲:۲۳

بنده مغازه دارم و مجردمو با دیدن روزانه ده ها خانم اصلا تحریک نمیشوم و مانند خانواده خود باهاشون رفتار میکنم.کسی که تحریک میشه باید خودش مشکلشو حل کنه. اصلا جامعه به این دلیل جامعه نامیده شده که مردم با تحمل و مراوده با هم زندگی کنند.لباس پوشیدن افراد متناسب با جامعه است و برای تغییر آن باید مردم خودشان به این نتیجه برسند.چرا دوسه سال پیش وضعیت اینطور نبود؟

۰۳/۱/۱۴ ۰۲:۱۲

(...) لباس پوشیدن با شخصیت را خانواده و مدرسه به کودک بیاموزد انجام اینکار توسط افراد و ارگان دیگر نتیجه ای نخواهد داشت جز لجبازی و دوری!!!!

۰۳/۱/۱۳ ۲۰:۲۰

متاسفانه در جامعه ما همه اینها مباح و رایج شده است ، دزدی تا دلت بخواهد ، بازار ربا داغ و پر رونق هست ، کلاهبرداری فراوان، مال حرام عین آب خوردن خورده میشود ، ظلم به عرش اعلام رسیده ، از عدالت و تقوی خبری نیست خدا و روز قیامت به فراموشی سپرده شده است . کسی بفکر مرگ و روز قیافت نیست ،ژ فاتحه فقیر هم خیلی ایده شما ده است .

۰۳/۱/۱۳ ۱۷:۲۷

لطفا به نیروی انتظامی بگید نگذارد دزدی در شهر انجام شود و با ارازل و اوباش مبارزه کنند .

۰۳/۱/۱۳ ۱۳:۳۳

و خداوند فرمود
مال حرام را نخورید
دزدی نکنید
ظلم نکنید
عدالت داشته باشید
تقوای الهی پیشه کنید
از خدا و روز قیامت بترسید
مرگ را فراموش نکنید
به فقر قرض الحسنه بدهید که خدا برایتان بیفزاید
و کلی مسائل دیگه

۰۳/۱/۱۳ ۰۸:۲۵

چرا نیروی انتظامی را تشویق به مبارزه و برخورد با اراذل اوباش ، قاچاق و قاچاقچی، مواد فروشی ، کلاهبرداری ، مراکز فساد و فحشا و اعتیاد ، دزدی و سرقت ، امنیت جاده ها و اماکن و...که فلسفه وجودی پلیس برای این امور است نمیکنید .

۰۳/۱/۱۳ ۰۸:۱۶

حاج آقا بهتر نبود دقایقی از وقت ارزشمندتان را به مسایل روز مثل جریان زمین خواری ازگل می پرداختید و موضوع را شفاف سازی میکردید! !!؟؟؟ در روزگاری که خیلی از مردم کشورمان و همنوعان من و شما برای نان شب تا کمر در سطلهای آشغال فرو رفته و برای دوا و درمان عزیزانشان درمانده و ناتوان گشته اند و یک شب آسوده و با شکم سیر سر به بالش نمی توانند بگذارند در مقابل کسانی زمینهای چند صد میلیاردی بالا میکشند . انصاف داشته باشید کدام یک از اینها شایسته بود مطرح شود ، فرموده اید بد حجاب و بی حجاب نباید معلم شود ، استخدام شود ، به انان خدمات ارایه نشود و... قبول ولی نفرمودید که با زمین خواری و بیت آلمان خوار چگونه باید رفتار شود !!! آیا آنان و فرزندانشان نباید اخراج شوند ؟؟؟

۰۳/۱/۱۲ ۰۱:۴۹

عامل اصلی گرانی، فساد اداری، اختلاس ها، نامدیریتی ها، دزدی از بیت المال ، خشک شدن دریاچه اورمیه، ترافیک خودرو در شهرها، هوای آلوده، بیکاری و کلی معضلات و مشکلات جامعه مربوط به روسری زنان و دیده شدن موهای سرشان است.

۰۳/۱/۱۲ ۰۰:۳۳

به نظر من این موردم در کنار موارد دیگر(مثل اقتصاد) ضرورت دارد

۰۳/۱/۱۲ ۰۰:۳۲

خداوند انسان را از نطفه آفرید
به دنیا آورد سپس دندانش داد ، نامش داد ، قدرتش داد ، اختیارش داد
و فرمود که به جز ۱۳-۱۴ مورد از بقیه مردم حجاب رعایت کنید
حال اگر بنده قبول نکند، به نظر بنده وظیفه حکومت اسلامی نهی از منکر است

۰۳/۱/۱۲ ۰۰:۰۲

حاج آقا چقدر خوب میشد به مسولین ارشد کشور که آقا زاده هایشان اعم از دختر و پسر در خارج از کشور بی حجاب که چه عرض کنم بلکه لخت میگردند و در استخر های مختلط عیش و حال میکنند اخطاری یا تذکر لسانی میدادید . نکته بدنهای لخت آنان اصلا تحریک کننده نیست و یا آنها بی دین هستند که چنین عریان در خارج از کشور بدنشان را در معرض نمایش میگذارند . آیا بهتر نیست طبق فرمایشات شما پدر و مادر آنان که چنین لکه های ننگی پرورش داده اند از مشاغل حساس مملکتی کنار گذاشته شوند .

۰۳/۱/۱۱ ۲۳:۴۱

خاک بر سر مردی که با دیدن چند تار موی زنان تحریک شود بقول مولانا این ها بعد حیوانی شان غالب شده، یعنی خصلت حیوانی دارند و حیوانها انسان نما هستند . در جامعه تورم و گرانی کمر شکن شده فقر و فساد غوغا میکند آمار فحشا و فساد و اعتیاد و دزدی که معلول فقر هستند روز بروز بطور سرسام آوری بالا میرود حاج آقا مهر سکوت بر لب زده ولی چند تار مو موضوع خطبه های نماز جمعه شده است .

۰۳/۱/۱۱ ۲۲:۴۸

پیشنهاد می کنم هرهفته فرمایشات امام جمعه محترم در نماز جمعه منعکس شود تا هم همگان بهره مند شوند و هم سوتفاهم پیش نیاید

۰۳/۱/۱۱ ۱۹:۱۱

بهتر است به فکر نفر دیگری باشیم کسی که میانه و ساکنان آن را نمی شناسد بهتر است برود شهر خود و مطالعه کند .

دغدغه میانه بودجه کلان است دغدغه آن جدایی از صنعت مادر است دغدغه آن نبود حمایت های حاکمیتی از نسل جوان است . تا کی میانه از افراد غیر مطلع ضربه بخورد خدا می داند.

در فرصت مناسب ....

۰۳/۱/۱۱ ۱۹:۰۷

شما چراجهت برخورد از کشورهای اروپایی تقلید و تبعییت میکنید؟

۰۳/۱/۱۱ ۱۷:۲۵

من به نوبه خودم فرمایشات امام جمعه محترم رو پسندیدم و نایید کردم ولی ایکاش ایشان به مسایل اخلاقی برخی مسولین شهر هم کمی عنایت و توجه داشته باشند

۰۳/۱/۱۱ ۱۷:۲۲

همیشه مسبت به مسئله حجاب بزرگنمایی شده و با ترساندن از یک سری تخیلیات فساد گونه و خانمان برانداز سعی در بهره برداری از این مسئله در جهت پوشاندن مشکلات بزرگتر و ملموس تر جامعه من جمله گرانی و درماندگی جوانان شده است . نمی شود به صورت موضعی چربی سوزی کرد ورزشکار محترم. همه مسائل باید مطرح و حل شوند

۰۳/۱/۱۱ ۱۳:۲۴

امام جمعه میانه با اشاره به معضل بی حجابی در جامعه گفت: بعضی از بانوان آنطور که شایسته است حجاب خود را رعایت نمی کنند که اولا لازم است آنها را دعوت به ایمان و نماز بکنیم چرا که نماز کارساز است در ثانی با رعایت آداب و شرایط لازم أمر به معروف و نهی از منکر انجام دهیم و با نهایت ملایمت و محبت به فرد بی حجاب تذکر لسانی داده و دقت کنیم، تذکر ما طوری نباشد که باعث رنجش خاطر طرف مقابل شود و همچون دختر خودمان با آن فرد برخورد کنیم که البته بهتر است این تذکرات با رعایت مواردی که گفته شد توسط خود خانم ها داده شود
خطیب جمعه میانه خاطرنشان کرد: البته برخی بدحجاب ها به شکل سازمان دهی شده أجیر شده اند و مأموریت دارند که در معابر و خیابان ها با وضعیت نامناسب حضور پیدا کرده، قبح شکنی و هنجار شکنی کنند که اغلب هم ممکن است غریبه باشند که لازم است نیروی انتظامی با اینها برخورد قانونی انجام دهد و نسبت به این هنجارشکنان بی تفاوت نباشند.
حجت الاسلام رشادی تصریح کرد: در اکثر کشورهای اروپایی با خانم های باحجاب برخورد می کنند و برای آنها محدودیت های زیادی همچون ممنوعیت ورود به مدارس،دانشگاه ها و ادارات، محرومیت از دریافت خدمات دولتی و ... وضع می کنند و حجاب را که یک ارزش و نماد دینی است تخلف می شمارند ما هم باید چنین محدودیت هایی را برای بی حجاب ها اعمال نماییم.

۰۳/۱/۱۱ ۱۱:۵۱

اگه حجاب بین خدا و مردمه ، فردا روزی اگه یه بی حجاب مرد یا زن ، جلوی خانمت یا شوهرت بی حجاب غیر انسانی رژه رفت به رگ غیرت خورد!!!!! اونوقت میفهمی شخصی یا خصوصی.

۰۳/۱/۱۱ ۱۱:۲۰

اتفاقا حجاب هم به خدا و جامعه و مردم مربوطه .کی گفته حجاب بین خدا و مردمه ؟؟؟؟؟؟ حجاب تا زمانی بین خدا و مردمه که تو حریم خصوصی و تو خونه خودش باشه نه تو شهر. شما قسم بخور با دیدن یه بی حجاب تحریک نمیشی اونوقت من قبول کنم حجاب امر بین خدا و مردمه . این حرف ها چرت محض.اگه از یک مرد غیرتشو بردارین و ناموسشو مثل عروس ارایش کرده و نامتناسب اورد بیرون ، بز بر اون مرد شرف داره قسم میخورم.خود پیامبر فرمودن اگه زنی خودش رو آرایش کرد همراه شوهرش اومد بیرون به اون مرد دیوث بگین موردی بر شما نیست.

۰۳/۱/۱۱ ۱۰:۵۳

فیلم و متن شما کامل نیست و تقطیع شده سخنان امام جمعه است

۰۳/۱/۱۱ ۱۰:۲۱

حرف شما درست اما به مسایل و مشکلات شغل و مسکن و معیشت مردم و انواع فساد در جامعه رسیدگی نمی شود اما به حجاب که می رسیم همه مسوولین حساس می شوند . خب مساله حجاب معلول عملکرد مسوولین در انجام وظایف قانونی آنهاست . برادر جوان دو سه میلیارد تومان را از کجا بیاورد و یک مسکن آپارتمانی تهیه کند ؟ جوان شغل ندارد تا امرار معاش کند و زندگی تشکیل دهد . ۹۰ درصد علت طلاق در جامعه وجود مشکلات اقتصادی است . با وجود این همه مشکلات اقتصادی در جامعه آقایان مسوول در قوای سه گانه دارند فساد می کنند فساد مالی و اقتصادی و رانتی و ویژه خواری و ... شما به ماجرای همین آقای صدیقی دقت کنید . آقایان اموال و املاک متعلق به حوزه را به عنوان ملک شخصی تحت پوشش موسسه به اسم خود و افراد نزدیک به خود کرده بودند که با فشار افکار عمومی مجبور به انحلال موسسه شدند . مردم این قضایا را می بینند و اعتقاداتشان صدمه می بیند . ریشه مساله حجاب در عملکرد مسوولان سطح اول کشور است ( مجلسیان ، قضات و دولتمردان ) جالبتر اینکه همین آقایان مشکلات کشور و مردم را رها کرده اند و فقط دنبال حل مساله حجاب مردم اند . زندگی یک نماینده مجلس با زندگی یک فرد متوسط جامعه برابر است ؟ نه به والله برابر نیست پس این یعنی بی عدالتی و اجحاف و فاصله طبقاتی و حق را ناحق کردن . زندگی یک بخشدار یا فرماندار یا رییس یک اداره با مردم عادی برابر است ؟ نه بخدا برابر نیست . اونا از مقام و موقعیت خود به نفع خود سو استفاده می کنند .

۰۳/۱/۱۱ ۱۰:۱۹

امام جمعه گفتند باید با پدیده بی حجابی با عطوفت و نرمی امر به معروف و نهی از منکر شود و برای این کار ، خانم ها بهتر از مردان هستند ولی با اشخاصی که بصورت برنامه ریزی شده و هدف دار اقدام به هنجارشکنی می کنند و بعضاً اهل این شهر نیستند و بصورت برنامه ریزی شده و برای برهم زدن نظم به این شهر فرستاده شده اند باید برخورد شود
در کشورهای غربی زنان باحجاب را به دانشگاه و ادارات راه نمی دهند و مناصب دولتی به آن ها داده نمی شود

۰۳/۱/۱۱ ۱۰:۰۷

همش نباید مساله حجاب اینطور برخورد جدی اختلاس دزدی بزرگان هم جدی برخورد مردم اعتقادشان کم شده به خاطر اینکارا

۰۳/۱/۱۱ ۱۰:۰۶

هر زمان به حساب دزدان و اختلاس گران بیت المال رسیدگی کردید به حساب بی حجابان هم رسیدگی کنید . مساله دین که فقط مربوط به حجاب نمی شود . کی می خواهید به این فساد رسیدگی کنید ؟ مساله و ماجرای چای دپش را چرا به مردم بازگو نمی کنید ؟ هزارو یک فشار اقتصادی و اجتماعی را به مردم تحمیل کرده اید حالا می خواهید فقط حجاب در جامعه حل شود . با حل مساله حجاب همه مسائل و مشکلات مردم حل می شود ؟ مساله حجاب معلول عملکرد مسوولان رده بالای کشور است . اگر می خواهید مساله حجاب را حل کنید مقدمه اش حل مساله شغل و مسکن و معیشت مردم در کنار مبارزه جدی و عملی نه فقط شعاری با مشکل فساد در همه انواع آن است .

۰۳/۱/۱۱ ۰۴:۲۷

خب بذار جواب بدن. به تو چه،به من چه؟ مسائلی مانند حجاب و نماز و اعتقاد، به خدا و بنده خدا مربوطه. ولی مسائلی مانند اختلاس و دزدی و رانت و علاوه بر اینکه به خدا مربوطه به جامعه و مردم هم مربوطه‌. (...)

۰۳/۱/۱۱ ۰۰:۰۸

بستگی داره برنده رو چجور تعریف کنی ، اگه شما بی بندوباری و بی عفتی و بی غیرتی و هرزگی و به گناه کشیدن جامعه رو برنده بدونی خدا هدایتت کنه.این دنیا ی چند ساله تموم میشه ولی مطمئنم خیلی زود باید جواب تک تک کارها و ... رو بدیم

۰۳/۱/۱۱ ۰۰:۰۶

حساس نیستن که، حرفی برای گفتن نداره، چکارکنه؟ از تورم حرف بزنه؟ از معیشت مردم حرف بزنه؟ از بیکاری جوانان حرف بزنه؟ از ازدواج و طلاق حرف بزنه؟ از وضع شهر حرف بزنه؟ ازچی حرف بزنه که مردم نمیدانند؟..... آقا بیخیال شو

۰۳/۱/۱۰ ۲۳:۴۹

تو این مملکت با چی برخورد شده و ب نتیجه رسیده
اونو با ذکر مثال توضیح دهید؟!

۰۳/۱/۱۰ ۲۲:۲۱

برنده کسیه که بتونه اعتقادشو دیکته کنه
حق یا ناحق خدا داند
در این شب های قدر ارزو میکنم خدا همه ما رو به راه راست هدایت کنه

۰۳/۱/۱۰ ۲۲:۰۶

شما که این همه به حجاب زنها حساس هستین چرا دربرابر وضع وحشتناک حقوق زنان تو قانون سکوت میکنین؟؟

۰۳/۱/۱۰ ۲۱:۰۳

هر موضوع باید در جای خودش رسیدگی شود هم اختلاس و گرانی و هم حجاب. کسایی که با بی حجابی موافقن نباید برای لاپوشانی بی حجابی شون گرانی و اختلاس و.... بهانه کنند.

۰۳/۱/۱۰ ۲۰:۵۶

درخصوص تورم و اقتصاد صحبت کردند بلاخره نتیجه چی شد؟

۰۳/۱/۱۰ ۲۰:۴۷

آقای ناصدای میانه این صدای واقعیت نیست !
با تقطیع یا گزیده گوئی نمی‌شود حقیقت را کتمان کرد
اگر رسالت و وجدان خبرنگاری اجازه می‌دهد کل خطبه یا موضوع حجاب امام جمعه را پخش کن نه قسمتی که جنبه ی مانور دهی و جو سازی دارد
ایشان فرمودند بیشتر افرادی که با پوشش نامناسب بیرون می آیند باید افراد متدین و بخصوص بانوان و ریش سفیدها با زبان ملایم و مثل نصيحت مادرانه و پدرانه امر به معروف و نهی از منکر فرمایند ولی عده ای هم هستن که اجیر شده و سازماندهی یافته که اغلب هم اهل میانه نیستن برای برهم زدن جو روانی شهر با پوشش زننده بیرون می آیند که وظیفه نیروی انتظامی برخورد با چنین افراد خاصی میباشد و ...
راستی هفته ی پیش امام جمعه محترم راجع رانت خواری و سوئ استفاده هایی از این بابت به چرخه اقتصادی و تولید مردمی وارد میشه سخنرانی داشتن شما دقیقا کجای مجلس نشسته بودید؟!

۰۳/۱/۱۰ ۲۰:۴۲

این همه از حجاب گفتین همشون بجا و درست میباشد طبق آیه های شریف قرآن کلام خدا که بر همگی لازم الاجرا میباشد چه برای زن و چه برای مرد. ولی یکبار هم انصاف داشته باشین از این همه ناعدالتی ها، اختلاس ها، جعل امضا ها، بیکاری جوانان ،تورم افسارگسیخته ،عدم امکان ازدواج جوانان به دلیل مشکلات اقتصادی وغیره حرف بزنید

۰۳/۱/۱۰ ۲۰:۲۷

اول تبیین وارشاد بعد تهدید و برخورد سخت
بقول آقای دولابی در جامعه ابلاغ صورت نگرفته یعنی ابلاغ عملی و قلبی واقع نشده همه اش سطحی نگری و برخورد امنیتی مطمح نظر است جذبه دینی ضعیف است بیشتر دفع صورت پذیرفته

۰۳/۱/۱۰ ۲۰:۱۴

حاجی اقای عزیزم ایکاش به جای این همه حساسیتی که به حجاب دارید تا تورم و گرانی و فساد و رانت و غیره را تحت تأثیر خودش قرار ندهد به اصل مسایل جامعه که همان نا عدالتی و نا برابری می باشد نیز عنایت و توجه ویژه ای نیز داشته باشید تا ......

اخبار روز