کد خبر: ۱۳۵۹۷۶
۱۷۲۴ بازدید
۲۵ دیدگاه (۲۳ تایید شده)

تناقضی دیگر در آمار انتخابات میانه از زبان خبرگزاری ایرنا! آیا مرتضی حسینی مستقیماً به مجلس باید برود؟!/اصلاحیه ایرنا

۱۴۰۲/۱۲/۱۹
۰۹:۲۲

خبرگزاری ایرنا، تنها خبرگزاری رسمی دولت جمهوری اسلامی ایران مجموع شرکت کنندگان در انتخابات شهرستان میانه را 63 هزار و 243 نفر اعلام کرد (لینک خبر ایرنا) که اگر 3773 رأی باطله را از آن کسر کنیم، مجموع آرای صحیح به 59470 می رسد و حد نصاب راهیابی به مجلس به 11894 رأی می رسد.

اگر این خبر درست باشد، آقای مرتضی حسینی که در مرحله اول موفق به کسب 11947 رأی شده است مستقیماً به مجلس راه می یابد و تمام معادلات انتخاباتی میانه به هم می ریزد و برگزاری مرحله دوم حذف می شود.

به گزارش صدای میانه ، خبرگزاری ایرنا شهرستان میانه را با 45% مشارکت در انتخابات، کم رونق ترین شهرستان در انتخابات مجلس پس از مرکز استان نامیده است درحالیکه ادعای فرماندار میانه برخلاف خبرگزاری رسمی جمهوری اسلامی است.

حال باید منتظر روشنگری فرمانداری میانه باشیم تا رسماً اعلام کنند تعداد شرکت کنندگان و تعداد آرای صحیح شهرستان میانه چه میزان بوده است و آمار خبرگزاری رسمی دولت (ایرنا) از کدام منبع دریافت شده است؟

اصلاحیه ایرنا 

خبرگزاری ایرنا بعد از انتشار خبر تفاوت آمار انتخابات، آمار شهرستان میانه را اصلاح و آرای ماخوذه شهرستان میانه را از ۶۳ هزار نفر به ۷۰ هزار تغییر داد

 

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۰۲/۱۲/۲۰ ۰۷:۵۷

صدای میانه
احتمالا با این خبر می خواهید با ایجاد رغبت و انگیزش در مردم از ناکامی در ستاد آقای سعید محمدحسینی به ستاد مرتضی حسینی کوچ کنید

تشخیص چطور بود؟

۰۲/۱۲/۲۰ ۰۰:۰۸

جناب مهندس : سنگ اگر کاسه زرین بشکست ....... قیمت سنگ نیافزاید و زر کم نشود .

۰۲/۱۲/۱۹ ۲۳:۵۵

با اینکه در انتخابات اخیر نسبت به نیت آقای نایبی تصوری که از آقای نایبی داشتم عوض شد ولی میتوانم تصور کنم که تویک شخصی هستی با آی کیو پایین. دوماً دوران اینکه صدای آمریکا صدای شیطان است گذشته وما به عینه مشاهده میکنیم که هر بلایی سر این مملکت امده که بسیار هم فاجعه بار است توسط افراد احمقی با ای کیو پایین این اتفاق افتاده است

۰۲/۱۲/۱۹ ۲۳:۱۲

خوشحالم از اینکه این دکان رایگان برای همه باز است تا هر کسی به قدر نیاز و علاقه اش از آن استفاده کند. در این ۱۸ سال بسیار کم پیش آمده که کسی مثل شما هم از دکان استفاده کند و هم شیشه اش را بشکند.

۰۲/۱۲/۱۹ ۱۷:۴۷

واقعا شرم نمی کنید . این جواب قدردانی از زحمات بانیان و مدیران صدای میانه است . هر چند معتقدم جواب ابلهانی مثل تو خاموشی است ، وجود افراد خبیث و نادانی مثل تو برای شهرستان میانه جز ننگ و عار نیست .

۰۲/۱۲/۱۹ ۱۷:۴۲

اختلاف خاصی نبود مشکل اختلاف نزدیک خانوادگی بود که ختم به خیر شد

۰۲/۱۲/۱۹ ۱۷:۱۰

سلام به شما چه ربطی داره اختلاف

۰۲/۱۲/۱۹ ۱۶:۳۷

صدای میانه = صدای آمریکا

VOM=VOA 

مرگ بر هر دو که ام الفسادند.

۰۲/۱۲/۱۹ ۱۶:۰۶

کارنامه فرماندار میانه در انتخابات و اطلاع رسانی ضعیف بود. انگار مردم نامحرمند. شب انتخابات تا صبح نشستیم فقط صدای میانه خبر زد. چرا فرمانداری نباید شمارش آرا را مرحله به مرحله مثل تهران اعلام کنه؟ اگر در شمارش آرا صداقت دارید (که حتما دارید) چرا هر ساعت اعلام نکردید؟ با این همه بایکوت خبری آخرش هم که اینهمه تناقض پیدا شد توی آمار.

۰۲/۱۲/۱۹ ۱۵:۵۶

البته منظور آن رئیس مراجعه به صدای میانه از طریق کامپیوتر اداره است. حق با رئیسه چون هر اداره میری می بینی صدای میانه جلوش بازه. شما کار و زندگی ندارید جز صدای میانه؟!

۰۲/۱۲/۱۹ ۱۵:۴۵

همشهری جان سالها پیش یکی از هم محله های ما به من گفت عروسی پسر فلان همسایه است در جوابش گفتم به من چه ایشان بلا فاصله برگشت گفت میخواستم ببینم شما را دعوت کرده اند گفتم به تو چه ؟ حالا قضیه پرسش شما هم چنین است نمی دانم اختلاف شخصی کسی با کسی یا خانواده ای با خانواده دیگر به من و جنابعالی چه ربطی دارد.برادر من سرت به زندگی خودت باشه .

۰۲/۱۲/۱۹ ۱۴:۵۷

زیاد هم مطمئن نباشید انتخابات دوره هشتم یادتون هست؟ مددی دوم و هاشمی سوم شد ولی دور دوم هاشمی برنده انتخابات شد  

۰۲/۱۲/۱۹ ۱۳:۱۵

قضییه اختلاف سیدمرتضی در مراسم ختم مجلس عزا مسجد فاطمه الزهرا کسی اطلاعی دارد

۰۲/۱۲/۱۹ ۱۳:۱۴

عملکرد ضعیف فرماندار جدید الاحداث

۰۲/۱۲/۱۹ ۱۲:۲۶

پس با این امار رسمی خبر گزاری
اقای مرتضی حسینی به مجلس راه یافتت

۰۲/۱۲/۱۹ ۱۲:۲۲

نتیجه دور دوم انتخابات رو روستاهای میانه تعیین خواهند کرد....

۰۲/۱۲/۱۹ ۱۱:۵۸

من کارمند ... هستم. رئیس ما چنان ما را از خواندن صدای میانه و همکاری با آن منع کرده که خیال می کنیم صدای آمریکا است. دلیلش همین شفافسازی هاست. یک بار صدای میانه این رئیس رو از ریشه زده ولی دوباره رشد کرده!

۰۲/۱۲/۱۹ ۱۱:۴۸

ارزش انتخابات دور دوم میانه در مقابل هزینه ای که دولت جهت برگزاری آ ن از بیت المال هزینه خواهد کرد هیچ هست بنابراین کاش انتخابات در همان مرحله اول خاتمه یافته تلقی شود

۰۲/۱۲/۱۹ ۱۱:۱۹

سلام
ضمن تشکر از صدای میانه متاسفانه
بنظرم ضعیف ترین نظارت انتخابات مربوط به این دوره بوده

۰۲/۱۲/۱۹ ۱۰:۵۲

خبرگزاری ایرنا به فاصله فقط چند دقیقه و بدون اصلاحیه خبر، خبر خود را تغییر داد و آمار را به بالای 70 هزار برده و جمله کم رونقترین شهرستان در انتخابات را حذف کرد اما خبر پیش از ویرایش این خبرگزاری موجود است و این خبرگزاری 90 ساله نباید چنین کار غیرحرفه ای بکند.

۰۲/۱۲/۱۹ ۱۰:۵۱

هر دم از این باغ بری می رسد .تازه تر از تازه تری می رسد .

۰۲/۱۲/۱۹ ۱۰:۱۰

خیلی از اون رای های باطله که فرمودین هم برا جناب سید مرتضی حسینی هست

۰۲/۱۲/۱۹ ۰۹:۵۱

یا الله
باشلاندی.....
خیلی چیزها برملا خواهد شد.
یوم تبلی السرائر

اخبار روز