کد خبر: ۱۳۴۳۷۴
۳۶۹ بازدید
۱۲ دیدگاه (۸ تایید شده)

آقایان مسئول ،مرغ در میانه پیدا نمی شود!

۱۴۰۲/۹/۴
۱۳:۲۲

به گزارش صدای میانه ،طبق مشاهدات و پیام های ارسالی مخاطبین از پنجشنبه مرغ در میانه کم‌یاب و امروز صبح هم نایاب شده است که سبب افزایش قیمت آن شده است.

هنوز مسئولین نسبت به این مسئله واکنشی نشان نداده اند .

 

پیام یکی‌ از کاربران:

از همه مسئولین بی... شهرم تشکر میکنم که هیچ نظارتی تو شهر نیست.چند روزی چرا تو شهر مرغ پیدا نمیشه؟آیا هستین ک ببینین؟ باز صادر میکنین شهر های دیگه؟

پیاده راه گشتم نبود.شهر های دیگه پره میانه کسی نیست جواب بده چرا مرغ کم شده وامروز اول هفته کلا همشوم بستن میگن کشتار نکردن

 

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۰۲/۹/۵ ۰۹:۱۱

مسئول !!!!؟؟؟؟؟گشتیم نبود نگرد نیست .

۰۲/۹/۵ ۰۹:۰۶

موضوع خوردن یا نخوردن مرغ نیست اینها دست به یکی کردن قیمت ها ببرندبالا و جیب امثال تو را خالی کنند و تورم ایجاد کنند اقلا توان اعتراض و دفاع از حق و حقوق خود را نداری لااقل زیپ دهانت را بکش بقول آن خروس کتاب فارسی کلاس سوم : لعنت به زبانی که بی موقع باز شود و چشمی که بی موقع بسته شود .

۰۲/۹/۵ ۰۰:۲۱

برای حل مشکلات اینجوری باید مسئول... رو بیارن بین مردم...

۰۲/۹/۴ ۱۹:۵۹

واقعا ننگ بر مسوولی که در شهرش شهروند باداشتن پول ، نمی‌تواند مایحتاج خود را پیدا کند

۰۲/۹/۴ ۱۵:۲۵

خیالتون راحت باشد . بهانه هم نگیری این موضوع از وظایف مسوولان بویژه فرماندار میانه نیست . بفرمایید به هر کجا می خواهید شکایت کنید . بیخود وقت ما را نگیرید . آقای ..... من بجای شما جواب دادم . شما نگران نباشید . فقط مراقب باشید میز ریاست از دست نرود . فی امان الله

۰۲/۹/۴ ۱۵:۲۱

کجای آقای قشلاقی که دم از خدمت به مردم میانه میزد این میدان خدمت شماست به مردم . بفرما ؟ وقتی پشت تریبون به جوانان شعار می دهی که بروید تحصیل کنید در آینده بیایید به مردم خدمت کنید شما که هم اکنون از بیت المال پول می گیرید به مردم خدمت نمی کنید ؟ بعد به دیگران توصیه خدمت می کنید . این مثال برای تعریف نفاق است . برادر تخصص  شما اینجا باید خودش را نشان دهد که اوضاع کنونی حکایت از آن دارد که شما ندارد .

۰۲/۹/۴ ۱۴:۴۵

خوب نیست که نیست به مسول چه ربطی داره شاید اون داره

۰۲/۹/۴ ۱۳:۵۴

دو روز مرغ نخور میمیری

اخبار روز