کد خبر: ۱۳۳۵۵۴
۲۲۶۸ بازدید
۹ دیدگاه (۶ تایید شده)

جزییات قتل زن جوان در میانه با سلاح سرد

۱۴۰۲/۸/۷
۱۳:۵۷

دستگیری قاتل فراری در"میانه"

فرمانده انتظامی شهرستان میانه از دستگیری قاتل فراری با تلاش پلیس در کمتر از 5 ساعت خبرداد.

سرهنگ" حسن رفیعی" در تشریح این خبر گفت:در پی اعلام مرکز فوریت های پلیسی 110 مبنی بر یک فقره مرگ مشکوک در یکی از شهرک های مسکونی میانه، بلافاصله ماموران پلیس آگاهی جهت بررسی موضوع به محل حادثه اعزام شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان میانه اظهار داشت: ماموران بلافاصله در محل اعلام شده حاضر و با پیکر خانمی جوان که با سلاح سرد به قتل رسیده بود، روبه رو شدند که شناسایی و دستگیری قاتل در دستور ویژه پلیس قرار گرفت.

وی  افزود:با توجه به حساسیت موضوع،از نخستین ساعات وقوع این جنایت،دستگیری متهم فراری با جدیت در دستور کار ماموران قرار گرفته و اقدامات فنی گسترده ای به منظور شناسایی محل اختفای متهم آغاز شد.

این مقام انتظامی ادامه داد:سرانجام در کمتر از 5 ساعت با پیگیری فرمانده انتظامی شهرستان،پلیس آگاهی و دادستان عمومی و انقلاب شهرستان و با همکاری پلیس آگاهی استان و پلیس آگاهی استان آذربایجان غربی، موفق شدند قاتل را در یکی از شهرستان های استان آذربایجان غربی دستگیر کنند.

سرهنگ"رفیعی"تصریح کرد: قاتل که شوهرمقتول بوده در تحقیقات اولیه انگیزه خود از این جنایت، اختلافات خانوادگی عنوان کرد که با تشکیل پرونده تحویل مرجع قضائی شد.

سرهنگ" رفیعی"در پایان با تاکید بر اینکه شهروندان عزیز همواره باید آستانه صبر و تحمل خود را بالا ببرند،بیان داشت:پلیس در راستای احقاق حق مردم و به ویژه جرایم خشن از هیچ تلاشی فروگذار نخواهد کرد.

معاونت فرهنگی و اجتماعی فرماندهی انتظامی میانه

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۰۲/۸/۸ ۱۰:۰۷

قتل یک انسان یقینا گمراهی و جهالت دل قاتل را میرساند و مستحق مجازات است ولی به نظر می‌رسد آسیب شناسی و واکاوی توسط مسولین کشور و دولت که متولی همه امور کشور است صورت گیرد که آیا، و آیا فقر اقتصادی و تورم وحشتناک موجود در کشور میتواند موجب اختلافات خانوادگی شده و دارای تبعات منفی و طلاق و حتی منجر به جنایت شود یا نه ؟ به نظرم فقر و تورم که نتیجه سیاست های غلط اقتصادی دولت است ریشه اکثر ناهنجاری‌های اجتماعی و حتی جنایت است .....
کلمات کلیدی، مسولیت مسولان در کشور ،وجدان و انسانیت،

۰۲/۸/۸ ۰۸:۵۷

تقدیر و تشکر بخاطر اقدام پلیس در دستگیری قاتل است نه اقدام وحشیانه قاتل وحشی و روانپریش.

۰۲/۸/۸ ۰۰:۴۵

چون نامرد بوده مرد اینکار نمیکنه فوقش میتونست طلاق بده

۰۲/۸/۸ ۰۰:۴۴

خیلی اشتباه میکنی اینطوری می‌گویی اگه گناهی هم داشته باشه میتونست طلاق بده آقایون خودشون هزار تا گناه خیانت بداخلاقی بی مسولیت معتاد پس چرا خانمها نمیکشن یا تحمل میکنن یا طلاق میگیرن همش حق خانمها را نادیده می‌گیرید

۰۲/۸/۷ ۱۹:۰۹

وای خدایا مگه آدم میتونه مونس ،همدم ،شریک زندگیشو...

۰۲/۸/۷ ۱۴:۵۰

جای تقدیر و تشکر دارد

اخبار روز