کد خبر: ۱۳۶۱۴۸
۱۱۸۲ بازدید
۱۶ دیدگاه (۱۵ تایید شده)

میانه در سالی که گذشت/مروری بر مهمترین رویدادهای سال ۱۴۰۲

۱۴۰۳/۱/۲
۲۳:۰۱

بعد از وقفه ای چند ساله ،دوباره مهمترین رویدادهای سال شهرستان میانه را در بخش های مختلف ورزشی، سیاسی، اقتصادی، حوادث و... را خدمتتان ارائه می کنم.

امیدوارم سال خوب و پر از خبرهای خوش پیش رو داشته باشیم .

شما نیز لطفا با نظرات خود به پربار شدن این مطلب کمک کنید .

 

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۰۳/۱/۶ ۰۰:۴۳

در سال ۱۴۰۲ هم سد شهریار آبگیری نشد نمایندگان و مسعولان مربوطه شهرستان میانه اهالی منطقه از ثروت عظیم این پروژه چندین ساله بی بهره هستند

۰۳/۱/۵ ۱۰:۱۹

چرا دادستان محترم توضیحاتی که قول داده بودند در مورد اختلاس فولاد ارائه کنند تا به الان ارائه نکردند؟

۰۳/۱/۴ ۱۷:۴۱

باسلام ضمن تشکر از گردآوری مطالب ورویدادهای مهم شهرستان میانه.خبری از ورزشکاران مخصوصا تکواندوکاران میانه دز سال ۱۴۰۲ درج نشده نام میرهاشم حسینی هرچندماه یکبار در اخبار سراسری گفته می شود..ویادر موارددیگر هم می شد مطالبی بیشتری درج کرد.بازهم تشکر دارد.خسته نباشید.

۰۳/۱/۴ ۱۳:۲۷

بیشتر طنز ساله تا رویداد سال 

۰۳/۱/۴ ۱۰:۴۴

رویداد بزرگ ۱۴۰۳ تشکیل استان میانه

۰۳/۱/۳ ۲۰:۰۶

ادعاهای علمی شما واقعیت ندارد. برای استادیار شدن باید عضو هیئت علمی یک دانشگاه بود. مرحوم فرمند در هیچ دانشگاه آمریکایی عضو هیئت علمی نبود بلکه در دانشگاه آزاد اسلامی‌عضو هیئت علمی شد و هیچگاه در دانشگاه آزاد رشد علمی نداشت.

۰۳/۱/۳ ۱۱:۳۷

مدال جهانی یا صعود به المپیک ؟

۰۳/۱/۳ ۱۱:۳۶

سالهای قبل هم بوده ،این دوره بیشتر شد

۰۳/۱/۳ ۱۱:۳۶

فوت مرحوم فرمند اسفند ۴۰۱ بود

۰۳/۱/۳ ۱۰:۴۳

کسب مدال ورزشکاران و قهرمانان میانه ای خصوصا در تکواندو در سال ۱۴۰۲ فراموش شد .

۰۳/۱/۳ ۱۰:۴۱

بدعت پول پاشی در انتخابات در میانه در روز رای گیری و خرید رای از ۵۰۰ هزار تومان تا یک میلیون تومان.

۰۳/۱/۳ ۰۷:۵۰

ای کاش جناحی آمار ندیم

۰۳/۱/۳ ۰۷:۱۸

ای کاش فوت پرفسور فرمند نماینده سابق میانه که اولین استادیار جوان در آمریکا و فوق دکترای انرژی و دکترای هسته ای که تا به حال سابقه اش رو در میانه نبوده و کارهایی ارزنده پرفسور از قلم نمی افتاد

۰۳/۱/۳ ۰۱:۴۶

ممنون از توضیحات تکمیلی تان، اشکان نایبی متاسفانه از قلم افتاده بود که اضافه شد.

۰۳/۱/۳ ۰۱:۰۸

با سلام و با سپاس از زحمتی که در تدقیق و تدوین این اخبار و رویدادها کشیده اید، چند نکته را لازم می بینم اشاره کنم:

1ـ برگزاری نخستین دوره مسابقات پرورش اندام جام فرشاد ولیپور در میانه یکی از رویدادهای مهم ورزشی بود. فرشاد یک چهره ممتاز جهانی است که هر کشوری و هر مرکز استانی برایش فرش قرمز پهن می کند اما در میانه زندگی می کند و با تمام محرومیت ها و مرارت ها، با بزرگترین ورزشکاران جهان که بزرگترین اسپانسرها را دارند رقابت می کند و قهرمان یا نایب قهرمان جهان می شود. وقتی در سطح ملی و استانی به این نتیجه می رسند که مانند مسابقات جام آرنولد، در ایران و استان نیز جامی به نام فرشاد در میانه برگزار کنند، یعنی نگاهها به سمت میانه چرخیده است و یک اتفاق بزرگ ورزشی روی داده است.

2ـ در سالی که گذشت هیچ رویداد اقتصادی یا عمرانی اتفاق نیافتاده است. بسیار غمبار است که در منطقه  گسترده ای مانند میانه یک پروژه بزرگ راه یا سد افتتاح نمی شود یا یک کارخانه صنعتی راه نمی افتد و راه افتادن 20 مکنده دود در تونل قافلانتی با حضور 30 نفر ما را خوشحال می کند.

3ـ جای رویدادهای فرهنگی و هنری خالی است. هنرمندانی مانند زکریا عزتی یا حسین محفوظی و دیگر عزیزان با برپایی نمایشگاه های خط یا کاریکاتور نقش مهمی در اعتلای فرهنگی منطقه ایفا می کنند و نباید نادیده گرفته شوند.

4ـ رخداد مهم هنری در اواخر اسفند، کسب مقام نخست عودنوازی اشکان نایبی در سطح ملی و در جزیره قشم بود. هیچکس در ایران به اندازه اشکان کلکسیون افتخارات جشنواره های موسیقی را ندارد. اشکان 6 بار مقام نخست تارنوازی کشور را دارد. یک بار مقام نخست حفظ کل ردیف موسیقی ایرانی را دارد و در اواخر سال گذشته نیز در نخستین جشنواره عودنوازی موفق به کسب رتبه نخست نوازندگی عود شد.

اخبار روز