کد خبر: ۱۳۲۴۸۲
۹۰ بازدید
۰ دیدگاه (۰ تایید شده)

آن چه که پس از شکست حسن یزدانی رخ داد و شما نمی‌دانید!

۱۴۰۲/۶/۲۷
۰۹:۳۹

برترین‌ها: بعد از شکست سنگین حسن یزدانی مقابل تیلور در شبکه‌های اجتماعی غوغایی به پاشده، موج اظهارنظرها درباره شکست سنگین یزدانی ابعاد وسیعی دارد و دامنه آن به حوزه‌هایی غیر از ورزش رسیده است.

آن چه که پس از شکست حسن یزدانی رخ داد و شما نمی‌دانید!

برخی کاربران با یادآوری غیبت حسن یزدانی در فضای مجازی که بنا به گفته خودش قرار بود در جهت تمرکزش باشد، حالا به او کنایه می‌زنند که آن غیبت نتیجه خوبی نداشته و منجر به اتفاق خوبی نشده است.

 آش آنقدر شور است که برخی از کاربران از شکست یزدانی به تحلیل‌هایی در جهت ستایش از رسول خادم رسیده‌اند، امروز صبح بود که اخبار ضدونقیض و تاییدنشده‌ای از رسول خادم به گوش رسید. همزمان البته عده دیگری از کاربران تلاش کرده‌اند که قدردان زحمات یزدانی باشند و این شکست را یک اتفاق طبیعی در روند رقابت‌های ورزشی دانسته‌اند.

روزنامه فرهیختگان در صفحه ورزشی‌اش، مربوط به شماره روز دوشنبه، خبر شکست یزدانی را به صفحه بندی رسانده و در وصف این رقابت نوشته که برای یزدانی این یک باخت نبود و او فقط شکست خورده، چون قلب مردم پشتش است. در واقع فرهیختگان تلاش کرده همسو با کاربرانی باشد که قدردان زحمات یزدانی بوده‌اند.

از طرف دیگر عده زیادی از کاربران به شدت از مدیریت دبیر انتقاد کرده‌اند و با القابی که تکرارش در اینجا ممکن نیست، او را مقصر افت یزدانی دانسته‌اند. 

تعداد اظهارنظرهایی که حول کیفیت داوری این مسابقه بوده، قابل توجه نیست، شکست یزدانی با اختلاف سنگین رقم خورده و عده زیادی از کاربران دلایل پژمان درستکار که با اتکا به کیفیت داوری بوده را قانع‌کننده نمی‌دانند، برخی از کاربران هم البته در تایید کیفیت فنی خیره‌کننده تیلور نوشته‌اند، آن‌ها تعداد پیروزی‌های تیلور را با یزدانی مقایسه کرده‌اند و گفته‌اند که شاید اساسا فاصله میان این دو زیاد است.

در هر صورت فضای پس از شکست یزدانی چیزی شبیه به یک سوگ ملی‌ست، با امید به این که این شکست، پلی برای پیروزهای بعدی ورزشکاران کشورمان باشد.

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

اخبار روز