کد خبر: ۲۳۹۷۱
۵۷۳ بازدید
۰ دیدگاه (۰ تایید شده)

چشمان گریان بازیکنان تیم ملی و خواهش از کروش برای ماندن

۱۳۹۳/۴/۵
۱۱:۲۰

 

یک شب به یاد ماندنی. ایران باخت و فضا به شدت دراماتیک بود. بازیکنان پس از جلسه یک ساعته با کارلوس کروش، با چشمان قرمز از رختکن خارج می‌شدند.
چشمان گریان بازیکنان تیم ملی و خواهش از کروش برای ماندن در ایران
 
به گزارش عرش نیوز ؛ برای همه جالب بود كه بدانند در جلسه یك ساعته كروش با بازیكنان تیم ملی چه گذشته. در رختكن كه باز شد، تا حدودی می‌شد حدس زد چه اتفاقی افتاده. اما باور كردنش سخت بود. چشم‌های قرمز بازیكنان جلب توجه می‌كرد. كروش در رختكن را نبست، بلكه بازیكنان در را بستند تا از او بخواهند كه در ایران بماند. یك ساعت تمام بازیكنان از او درخواست كردند كه در ایران بماند. برایش اشك هم ریختند.
كروش كه بیرون آمد، با خبرنگار خبرآنلاین مواجه شد و خیلی زود گفت: «چیزی برای گفتن باقی نمانده است.» اما از او در مورد حسی كه مردم ایران دارند پرسیدیم. حسی كه از قبل جام جهانی تا به امروز، چرخش زیادی داشته و از ناامیدی محض، به شرایطی رسیدیم كه توقع صعود داشتیم. سرمربی تیم ملی در سه بخش جواب این سوال را داد كه حرف‌های او بوی امید به آینده می‌داد؛ در حالی كه در همان لحظات، همه ناامید بودند و از رفتن كروش حرف می‌زدند: «ما از آن چیزی كه بودیم، بهتر كار كردیم. از آن چیزی كه توقع می‌رفت بهتر بودیم یا بدتر؟ من در مورد توقعات صحبت می‌كنم. تیم ملی ایران در شرایط بهتری قرار گرفته و جایگاه آن را بالاتر برده‌ایم. ما توقعات را برآورده كردیم.»
كروش حرفش را قطع نكرد و به سراغ نكته دوم رفت: «نكته دوم: ما به معنای واقعی باعث لذت، افتخارآفرینی، احترام گذاشتن و غرور هواداران فوتبال ایران شده‌ایم.» در همین لحظه بود كه آندرانیك تیموریان از كنار او رد شد و با سرمربی تیم ملی شوخی كرد كه كروش گفت: «نكته سومی هم هست. اینكه من در عشق بازیكنان ایران افتاده‌ام و عاشق بازیكنان ایران هستم. آن‌ها همیشه در قلب من باقی خواهند ماند. حتی نمی‌دانم به خاطر این تعهد و انگیزه بالا، چطور از آن‌ها تشكر كنم. امیدوارم ملت ایران هم به این نكته احترام بگذارند. امیدوارم همین میراث به ایران كمك كند كه قهرمان جام ملت‌های آسیا شود.
منبع:خبرانلاین

 

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

اخبار روز