کد خبر: ۳۸۸۵۰
۱۶۳۶ بازدید
۲ دیدگاه (۲ تایید شده)

تشکر و قدرانی از اعضای کمیته میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری

۱۳۹۴/۲/۲
۱۵:۲۶

 

اعضای محترم کمیته اتاق فکر میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری از بدو تشکیل تا بدین روز با ارائه طرح ها و ایده هایی علمی و کاربردی و هم چنین با سابقه ی اعمال خروجی های ثمربخش در قالب مصوبات اجرایی جهت بهبود روند پیشرفت صنعت گردشگری در شهرستان میانه  توانسته اند عملا مفید واقع شده و به دور از حواشی سیر تکاملی خود را در پیش گیرند.در جهان امروز نیز مشارکت مردم و جوامع محلی در سرنوشت منطقه ی زندگی خود بیشتر مورد استقبال جهان شهرهایی قرار گرفته است که از ابزار دیپلماسی شهری و شهروندی در جهت توسعه ی همه جانبه سرزمین خود استفاده می کنند.

برخود لازم دیدم  تشکر فراوان داشته باشم از اعضای همیشه حاضر و فعال  کمیته گردشگری آقایان : علی تقی پور ( کارشناس اطلاعات جغرافیایی)، علی محمد جعفری ( کارشناس آژانس و تور)، حسین پوربهرامی ( فعال و بانی انجمن دوستداران میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری)،  فراز احمدی ( موسس سایت گردشگری مجازی میانه یاب)، امیر و افشین قره داغی ( فعال و راهنمای گردشگری)، حسین حسینخانی ( کارشناس اقتصاد) جاوید تیموری ( مهندس معدن) ، و بانوان محترم ا. رستمی ( کارشناس مدیریت گردشگری)، م. گرمرودی ( کارشناس مدیریت گردشگری)، ل. قره داغی ( فعال کمیته گردشگری)   که در این مدت با لطف و نظرشان بنده را به عنوان عضو کوچکی از گروه باخود همراه نمودند. امید است در آینده نیز این تیم درکنار یکدیگر قرار گرفته و به فعالیت های مثبت خود ادامه دهند و بیش از پیش شاهد استمرار فعالیت کمیته اتاق فکر فرمانداری و دعوت و تقدیر این نهاد از اعضای محترم  باشیم.

 

 

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۴/۲/۲ ۱۹:۲۲
با عرض سلام و ادب خدمت برادر و دوست گرامی ، جناب مهندس سلیمانی صدیق ایجاد اتاق فکر ازجمله یکی از ابتکارات انگیزشی دکتر حیدری آزاد بود که جا دارد ابتداًاز اقدام شایسته ایشان تشکر کنیم، ایشان به درستی تشخیص داده بودند که امروز هرچه در اداره امور شهری، شهروندان احساس مسئولیت بکنند و خود را سهیم نشان دهند، ضمن اینکه باعث تقویت سرمایه اجتماعی می شود، سرعت پیشرفت و توسعه امورات نیز دوچندان خواهدشد.هرچند مصوبات جلسات اتاق فکر در برخی موارد شاید اجرایی نشده باشد اما همین که ایده ها و راهکارهای توسعه ای گوناگون مطرح می شود، خود عامل بسترسازی برای تکمیل طرح های جدید در آینده خواهد بود. امروزه می دانیم که صنعت گردشگری از جمله صنایع پردرامد جهان است و انصافا شهرستان میانه هم در این زمینه ظرفیت های فراوان دارد به طوری که جزو یکی از محورهای توسعه شهرستان در سند توسعه محسوب شده است. بنابراین ضمن تشکر از جنابعالی با عنوان دبیر افتخاری این کمیته ارزشمند که انصافا تاکنون زحمت فراوانی هم شما و هم اعضای محترم متقبل شده اند، امیدوارم در آینده این فرصت بوجود آمده همچنان ادامه داشته باشد و باعث رونق این صنعت در شهرستان میانه گرد.
۹۴/۲/۲ ۱۸:۲۶
بنده هم از همه اعضای خیر خواه اتاق فکر فرمانداری تقدیر و تشکر و قدردانی مینمایم

اخبار روز