کد خبر: ۲۳۹۸۵
۵۸۴ بازدید
۰ دیدگاه (۰ تایید شده)

کی‌روش التماس می‌کند، کفاشیان نمی خواهد

۱۳۹۳/۴/۵
۱۳:۲۰

 

کفاشیان قلباً رضایت به ماندن کی‌روش ندارد و بحث پول آن را بهانه می‌کند. کی‌روش ابتدا عباس ترابیان را کنار گذاشت سپس نوبت والی‌زاده رسید و در آخر هم دستیارش نمازی را کنار گذاشت.
 
کی‌روش التماس می‌کند، کفاشیان نمی خواهد
گروه ورزش- کارشناس مسائل فوتبالی کشورمان در خصوص فعالیت های کی روش در فوتبال ایران گفت: من فکر نمی کنم با توجه به رفتارهای غیر حرفه ای کی روش در فوتبال ایران، فدراسیون فوتبال کشورمان خواهان ادامه همکاری با وی باشد.

ناصر فریادشیران در گفت‌وگو با افکارنیوز در مورد حمایت‌های زیادی که از کارلوس کی‌روش می‌شود گفت: تیم ملی ایران در جام جهانی یک مساوی و دو شکست دارد که باختش مقابل آرژانتین با بازی قابل قبول همراه بود. با این حال، اکنون شاهدیم که مسئولان کشوری هم مثل مردم احساساتی شده‌اند و اصرار دارند که کی‌روش بماند، حتی شنیده‌ام که قرار است برخی خبرنگاران در نامه به وزیر ورزش از او بخواهند که شرایط حفظ کی‌روش را فراهم کند.

مربی سابق نفت تهران ادامه داد: جامعه خبری ما نباید مثل عامه مردم باشد، نباید فراموش کنند که چقدر از او پس از شکست مقابل ازبکستان در تهران انتقاد کردند، من کی‌روش را به عنوان مربی حرفه‌ای قبول دارم، اما او قرار بود که تمام تیم‌های پایه رده‌های ملی ما را زیر نظر بگیرد و با مربیان لیگ برتری هم تعامل داشته باشد، اما وقتی کی‌روش شرایط فوتبال ما را دید خودش حاکم بر همه چیز شد و اکنون تقریباً رئیس فدراسیون است.

فریادشیران تأکید کرد: کفاشیان قلباً رضایت به ماندن کی‌روش ندارد و بحث پول آن را بهانه می‌کند. کی‌روش ابتدا عباس ترابیان را کنار گذاشت سپس نوبت والی‌زاده رسید و در آخر هم دستیارش نمازی را کنار گذاشت.

وی ادامه داد: در کجای دنیا سرمربی تیم ملی خودش برای بازدید اردوی تیم ملی ابتدا می‌رود، فقط در ایران سرمربی تیم ملی سفرهای مارکوپولویی دارد. بامداد میرزایی که ایجنت و کارگزار رسمی فیفاست چرا در مراسم قرعه‌کشی جام جهانی مقابل کی‌روش است؟ چرا او در رختکن تیم ملی ایران حضور دارد؟ او در رختکن چه کار دارد؟ ظاهراً کی‌روش برای او سمتی جور کرده تا او در رختکن تیم ملی هم حضور داشته باشد. کی‌روش ابتدا به عزیز محمدی تاخت و بعد از آن نوبت به تاج رسید و سپس از لباس‌های تیم ملی ایراد گرفت. با همه اینها اکنون او مدام در مصاحبه‌هایش سخن از ماندن می‌کند و می‌گوید کفاشیان مرا نمی‌خواهد و به طور تلویحی التماس می‌کند که بماند، زیرا او شرایط فوتبال ما را درک کرده است.

مربی سابق تیم نفت افزود: الان همه به به و چه چه می کنند. از آقای رئیس جمهور گرفته تا نمایندگان مجلس و مردم. حتی مردم می گویند حاضریم پول بدهیم که کی روش بماند. اما کدام آینده نگری از سوی فدراسیون فوتبال و آقای کی روش برای فوتبال ما انجام شده است. کدام جوانگرایی از سوی وی که یکی از گران قیمت ترین مربیان فوتبال دنیا است، صورت گرفته و کدام بار فنی را به فوتبال ایران افزود.

فریاد شیران با بیان اینکه من کی روش را از نظر فنی کاملا تایید می کنم، عنوان کرد: ایشان باید جایگاه خودش را به عنوان یکی از مربیان تیم ملی بداند. کی روش کارمند کفاشیان است نه رئیس فدراسیون فوتبال. او طوری با مردم صحبت می کند که فکر می کند از همه بالاتر است.

این کارشناس مسائل فوتبال کشورمان همچنین به افشاگری در خصوص یکی از بندهای قرارداد کی روش پرداخت و افزود: کی روش طبق قراردادی که با فدراسیون داشت قرار بود سوپروایزر مربیان تیم ملی باشد و برای تمام مربیان تیم های پایه کلاس مربیگری بگذارد و تیم های پایه را نیز تحت نظر داشته باشد، اما هیچ وقت چنین اتفاقی رخ نداد. وی هر موقع خواسته بدون اجازه فدراسیون فوتبال از کشور خارج شده و هر وقت خواسته برگشته است. او باید جایگاه خود را بداند. کی روش از مدیران فدراسیون فوتبال ایران دیگر حرف شنوی ندارد و ماندن او به صلاح نیست.

 

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

اخبار روز