کد خبر: ۲۱۶۲۰
۶۰۶ بازدید
۰ دیدگاه (۰ تایید شده)

خداحافظی با فتح الله زاده و پروین

۱۳۹۳/۲/۲
۱۳:۲۳

 

    وزارت ورزش و جوانان آماری را اعلام کرد که براساس آن میزان بدهی دو باشگاه استقلال و پرسپولیس در پایان سیزدهمین دوره رقابتهای لیگ برتر مشخص شد. البته طبق اعلام نماینده تام الاختیار وزیر ورزش در خصوصی سازی این دو باشگاه، این احتمال وجود دارد که میزان این بدهی ها بالا یا پایین شود. وی همچنین تاکید کرد در سال 93 این دو باشگاه خصوصی نخواهند شد.
 
خبرگزاری مهر: بمدتهاست که بحث بدهی های میلیاردی دو باشگاه استقلال و پرسپولیس از سوی نهادهای مختلف اعلام می شود و هر یک مبلغی را به عنوان بدهی انباشته این دو باشگاه اعلام می کنند. در این میان اما امیررضا خادم معاون حقوقی وزارت ورزش دوشنبه شب رقم های جدیدی را اعلام کرد که به نظر می رسد واقعی تر از بقیه رقم ها باشد.

خادم با تاکید بر اینکه این رقم ها از سوی سازمان بازرسی کارشناسی شده و موثق است، میزان بدهی های باشگاه پرسپولیس را 70 میلیارد تومان عنوان کرد. وی تاکید کرد که تا قبل از حضور محمد رویانیان در باشگاه پرسپولیس این بدهی 20 میلیارد تومان بود اما بعد از پایان دوره 28 ماهه مدیریت وی، این بدهی به 70 میلیارد تومان رسیده است.

نماینده تام الاختیار وزیر ورزش در امر خصوصی سازی دو باشگاه استقلال و پرسپولیس همچنین در مورد میزان بدهی باشگاه استقلال نیز گفت: براساس بررسی هایی که از سوی سازمان بازرسی صورت گرفته است، میزان بدهی باشگاه استقلال حدود 45 میلیارد تومان است که 36 میلیارد تومان آن مربوط به زمان حضور علی فتح الله زاده در این باشگاه است.

خادم همچنین با تاکید بر اینکه این دو باشگاه تا پایان سال 93 خصوصی نخواهند شد از انجام تغییرات در این دو باشگاه خبر داد و عنوان کرد که اعضای جدید هیات مدیره و مدیرعامل دو باشگاه استقلال و پرسپولیس تا روز دوشنبه هفته آینده معرفی خواهند شد.

به نظر می رسد با اتفاقاتی که در این دو باشگاه رخ داده است، علی فتح الله زاده - که پیش از این اعلام کرده بود دیگر در استقلال نخواهد ماند - به همراه علی پروین که چند ماهی سرپرست باشگاه پرسپولیس بود، باید جای خود را به نفرات جدیدی بدهند. براساس اعلام امیررضا خادم اعضای هیات مدیره پرسپولیس تا حدودی مشخص شده اند که تلفیقی از افراد اقتصادی و فنی است. باشگاه استقلال هم در دست بررسی است تا اعضای هیات مدیره این باشگاه هم بزودی معرفی شود.
 
 
 

 

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

اخبار روز