کد خبر: ۱۶۸۲۱
۱۱۷۲ بازدید
۳ دیدگاه (۲ تایید شده)

كسي جرات مناظره با احمدي‌نژاد را ندارد

۱۳۹۲/۹/۹
۱۸:۴۱

بهار نیوز:

 
مگر ديگر، كسي جرات‌مناظره با او را هم‌دارد؟
گروه سياسي: يكي از كاربران بهارنيوز با ارسال متني در واكنش به خبر "آمادگی بسیج دانشجويي برای مناظره روحانی و احمدی‌نژاد" كه در رسانه ها منتشر شده است چنين نوشت: پیشنهاد می‌کنم که از دوستان سوال کنید که اگه به آمارهای روحانی شک و ترديد دارید، مدرک از او بخواهيد زيرا مناظره باید روی تفاوت ایده‌ها و تفکر باشد یا روی عملکرد. ظاهرا این‌ها هنوز تفاوت مناظره و گزارش رو درک نمی‌کنند. این که روحانی یک گزارش آن هم بسيار گذرا و خلاصه از وضع فاجعه‌بار اقتصاد كشور در سالهاي اخير ارائه دادند را كه با حرف و شعار سياسي در مناظره نمی‌توان ماست‌مالی کرد وگرنه هر کسی می داند که اگر قرار به مناظره باشه باید احمدی‌نژاد و خاتمی با هم مناظره و عملکردهايشان را طي 8 سال رياست‌جمهوري يكديگر، با هم مقایسه کنند نه روحانی که هنوز عرق آمدنش خشک نشده است. واقعا مي‌خواهيد كجاي 8 سال دوره احمدي‌نژاد را با 3 ماه دوره روحاني مقايسه كنيد و به مناظره بگذاريد؟ بياييد فعلا پاسخ همين آمار و ارقام 8 ساله‌تان را بدهيد، مناظره بماند براي 8 سال ديگر!
ضمنا دوستان؛ مگر پس از آن مناظره‌هاي عجيب سال 88 كسي ديگر جرات مناظره با احمدي‌نژاد را هم دارد، وقتي حتي عكس همسرتان را هم به ميان مي‌كشد؟
کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۲/۹/۱۰ ۱۵:۱۵
خیلی خیلی متاسفم ...
۹۲/۹/۹ ۱۹:۳۹
احمدی نژاد امیرکبیر واقعی است و گذر زمان طی 4 سال آینده نشان خواهد داد که رییس جمهوری مردمی و به دور از دنیاطلبی و ساده و شجاع و دردمند اقشار محروم و اسیب پذیر جامعه بود ما نسل سوم انقلاب منتظر حضور احمدی نژاد در انتخابات دوازدهمین هستیم تا انشااله با رای حتی بیش از دوره 9 و 10 سکان کشور را بهش بسپاریم.

اخبار روز