کد خبر: ۱۳۷۱۶۴
۱۶۲ بازدید
۰ دیدگاه (۰ تایید شده)

آقای حقانیان! قطعی برق دیروز توطئه نبود

۱۴۰۳/۳/۱۳
۱۷:۴۳

 

 

برترین‌ها: دیروز که وحید حقانیان حین حرف زدن با قطعی برق در تالار وزارت کشور مواجه شد، این طور تفسیر کرد که این یک شیطنت سیاسی است، اما شاید آقای حقانیان خبر نداشت که همزمان با گرم شدن هوا، مناطق بسیاری در تهران با قطعی برق مواجه شدند و ظاهرا در همین روزهای ابتدایی فصل گرما مدیرت مصرف برق دچار چالش شده! پیش‌تر البته در دولت روحانی هم قطعی برق جولان می‌داد، برخی آن قطعی‌ها را کارشکنی قلمداد می‌کردند و می‌گفتند که برخی گروه‌های سیاسی صاحب نفوذ اصطلاح توی کار دولت روحانی گذاشتند. به هر حال بعدتر که دولت رئیسی آمد، تقریبا خبری از قطعی برق نبود، تا امسال که خیلی از واحدهای تولیدی هم به شکل دستوری قطعی برق دارند که برق خانگی قطع نشود!

آقای حقانیان! قطعی برق دیروز توطئه نبود

کاربر یگانه خدامی در توئیتی در این باره نوشت: شرکت برق تهران: «علت قطع برق ستاد انتخابات کشور اختلال فنیِ لحظه‌ای بود و با رفع سریع اختلال پیش آمده، جریان برق ستاد مزبور در حال حاضر برقرار است.»؛ بقیه مناطق تهران هم که چند ساعت برق نداشتن توضیح لازم ندارن، به جهنم!

کاربر ارشا هم در واکنش به قطع برق نوشت: به کارخانه های صنعتی اعلام شد وسط شیفت کاری دو ساعت از ساعت ۱۳ تا ۱۵ قطعی برق خواهید داشت! در ظاهر؛ در باطن گند زدن به تولید!!

کاربر کنکورر هم نوشت: چرا برق بیشتری تولید نمیشه؟اینهمه نیروگاه اتمی ...مثقال برق تولید میکنن؟ وظیفه شون مگه نیست که برای مشکلی راه حل پیدا کنن و مالیات و در آمد نفتی و استفاده کنن. سال اولی بود اینجور میشد اوکی، ولی الان فکر میکنم پنج سال هست قطعی برق داریم، شهرستان ها را نمیدونم چقدر این اتفاق میوفتاده

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

اخبار روز