کد خبر: ۱۳۶۸۱۸
۱۸۴ بازدید
۱ دیدگاه (۱ تایید شده)

زیباکلام کجا دستگیر شد؟

۱۴۰۳/۲/۲۳
۱۴:۴۲

 

 

رسانه فراروز: صادق زیباکلام که صبح امروز در مسیر نمایشگاه کتاب برای رونمایی از جدیدترین کتاب خود به نام «چرا شما را نمی‌گیرن؟» بود، دستگیر شد.

زیباکلام کجا دستگیر شد؟

زیباکلام در سال‌های اخیر اقدام به‌طرح مطالب خلاف واقع در رسانه‌ها کرده و مطالب بدون ادعا و سند متعددی را در فضای مجازی کرده که در پی آن چندین پرونده‌های قضایی برای وی تشکیل شده است. زیباکلام با رای صادره از سوی دادگاه بابت ارتکاب فعالیت تبلیغی علیه نظام به ۱۸ ماه حبس و ۲ سال محرومیت فعالیت در احزاب، گروه‌های سیاسی و فضای مجازی محکوم شده بود که این حکم قطعی شده است. پرونده دوم این فرد نیز مربوط به فعالیت تبلیغی علیه نظام در مورد انتشار مطالب غیر مستند و غیر واقعی است.

وی در این پرونده به یک سال حبس محکوم شده است. یکی دیگر از پرونده‌های قضایی زیباکلام نیز مربوط به نشر مطالب خلاف واقع است. وی در این پرونده به ۶ ماه حبس محکوم شد بود که پس از فرجام‌خواهی در دیوان عالی کشور، این حکم مورد ابرام قرار گرفته است.

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۰۳/۲/۲۴ ۰۷:۴۹

صدای آگاه میانه از کجا به این نتیجه رسید که آقای دکتر زیبا کلام سخن غیر واقع گفته است؟؟؟ دکتر زیبا کلام حرف حقیقت و در عین حال خلاف مصلحت حکومت سخن گفته است نه اقدام به طرح مطالب خلاف واقع

اخبار روز