کد خبر: ۱۲۱۷۹
۶۵۴ بازدید
۰ دیدگاه (۰ تایید شده)

احتمال بازگشت هاشمی به نماز جمعه

۱۳۹۲/۴/۵
۲۱:۵۹

 

 

 

در حال حاضر افرادي هستند که علاقمندند براي بازگشت آقاي هاشمي به نمازجمعه اقداماتي صورت گيرد.

روزنامه ابتکار: در حال حاضر افرادي هستند که علاقمندند براي بازگشت آقاي هاشمي به نمازجمعه اقداماتي صورت گيرد.

حجت الاسلام سيدرضا اکرمي،عضو جامعه روحانيت مبارز تاکيد کرد:بعد از حادثه 1388آقاي هاشمي فقط يک بار در نمازجمعه حضور پيدا کرده است در حال حاضر افرادي هستند که علاقمندند براي بازگشت آقاي هاشمي به نمازجمعه اقداماتي صورت گيرد.

وي افزود:بهتر است صبر کنيم تا دولت منتخب آرام آرام دوران انتقال را بگذارند و وارد کار شود زيرا بنده معتقدم مسائل زيادي داريم که بايد ترميم شود.اين فعال سياسي ادامه داد:البته نبايد انتظار داشت بازگشت آقاي هاشمي به نمازجمعه را به گردن دولت منتخب بياندازيم اما بايد زمان را در نظر داشت تا به جا و به موقع اقدام شود.

وي تصريح کرد:بايد اجازه داد شرايط ويژه اي در مملکت حاکم شود.در واقع چند مساله اساسي وجود دارد که بازگشت آقاي هاشمي به نمازجمعه يکي از آنهاست.پس کساني که لازم است مصلحت انديشي و اقدام کنند و زاوياي مختلف اين موضوع را بررسي کنند انشاالله در فرصت مناسب به اين مهم خواهند پرداخت.

عضو جامعه روحانيت مبارز گفت:نمازجمعه تربيون بسيار ارزشمندي است که جز احکام حکومتي است بنابراين ولي فقيه يا افرادي که از جانب ولي فقيه اجازه دارند بايد امام جمعه را منصوب کنند.وي تاکيد کرد:در طول 35سال گذشته ما دست آوردهاي نمازجمعه را کاملا مشاهده کرده ايم در حال حاضر نيز بايد اين دست آوردها را تداوم ببخشيم و برکميت و کيفيت آن بيفزاييم.
کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

اخبار روز