کد خبر: ۴۲۸۸۷
۸۹۰ بازدید
۵ دیدگاه (۴ تایید شده)

امام جمعه میانه در آیین افتتاح مسجد خیابان شهید اکرمی:

برای آبادانی معنوی مساجد همت کنید

۱۳۹۴/۴/۵
۱۵:۴۸

امام جمعه میانه در آیین افتتاح مسجد خیابان شهید اکرمی: برای آبادانی معنوی مساجد همت کنید
امام جمعه میانه از ساخت مسجد بعنوان صدقه جاریه یاد کرده، از خیرینی که برای ساخت مساجد قدم برمی دارند تشکر کرده، افزود: آبادانی معنوی مساجد در اصل موضوعات قرار گیرد و مردم و روحانیون باید برای تحقق این امر همت گمارند.
حجت الاسلام والمسلمین حامدی در آیین افتتاح مسجد قمر منیر بنی هاشم خیابان شهید اکرمی با بیان اینکه ایام ماه رمضان باید غنیمت شمرده شود، بر اهمیت روزه داری تاکید کرده، گفت: نباید روزه گرفتن که از واجبات دینی است با بهانه های مختلف سبک شمرده شود.
حضور نوجوانان و جوانان در مراسم افتتاح این مسجد موجب شد تا حامدی با تاکید بر نقش مهم والدین بر تربیت فرزندان، ضمن اشاره به حساسیت بالای این موضوع بگوید: باید دقت داشته باشیم که فرزندانمان را بی تفاوت نسبت به مسائل دینی بار نیاوریم.
امام جمعه میانه رونق مساجد با حضور پرشور نوجوانان و جوانان را لازمه یک جامعه دینی عنوان کرده، سوق به سمت مساجد و محافل دینی و مذهبی، مواظبت و هدایت نوجوانان و جوانان را امری واجب برای همه خوانده، افزود: اگر نوجوانان و جوانانی که به خاطر تعلل ما به سمت مساجد روی نمی آورند، سمت و سوی دیگر بگیرند، آن جامعه، جامعه ای ترسناک خواهد بود.
مسجد قمر منیر بنی هاشم شهرک شهید مددی با مساحت 400 متر مربع با هزینه 8 میلیارد ریال در مدت یکسال به همت خیرین و اهالی شهرک ساخته شد.

در این مراسم معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میانه، معاونین، نمایندگان مجلس و جمعی از روسای ادارات نیز حضور داشتند.
در پایان مراسم از خیرینی که در این کار خیر مشارکت داشتند با اهدای لوح، تقدیر شد.

تصویر رضا امامی

تصویر رضا امامی

تصویر رضا امامی

تصویر رضا امامی

تصویر رضا امامی

تصویر رضا امامی

 

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۴/۴/۶ ۱۱:۵۲
[quote name="حسین بهتری"] آقای امامی می بخشید ، میشه لطف کنید و بفرمائید شهرک شهید مددی کجاست؟ [/quote] با سلام این نام را بر اساس تابلوی مسجد نوشتم. همان خیابان شهید اکرمی تازه کند بالا هست.
۹۴/۴/۶ ۱۰:۳۸
آقای امامی می بخشید ، میشه لطف کنید و بفرمائید شهرک شهید مددی کجاست؟
۹۴/۴/۶ ۰۱:۲۴
کاش حریم امامزاده هم درست میشد
۹۴/۴/۶ ۰۰:۳۱
لطفا برای یک محله اسم نگذارید شهرک شهید مددی کجاست؟؟؟؟؟؟؟ اصلا اون محله کی شهرک شده که اسم داشته باشه

اخبار روز