کد خبر: ۱۳۴۱۵۵
۳۳۵ بازدید
۲۰ دیدگاه (۴ تایید شده)

دیدار معلمان خریدخدمتی با سیدمرتضی حسینی

 

دیدار معلمان خریدخدمتی با سیدمرتضی حسینی نماینده مردم شریف شهرستان میانه در مجلس شورای اسلامی

 

حدود ۶۰ نفر از معلمان زحمتکش و ارجمند خریدخدمتی با حضور در دفتر ارتباطات مردمی سیدمرتضی حسینی نماینده شهرستان میانه، ضمن دیدار و گفتگو با ایشان، به بیان مشکلات کاری و خدمتی خود پرداختند و خواستار رسیدگی وزارت آموزش و پرورش شدند.

در این دیدار ۱/۵ ساعته ، سیدمرتضی حسینی پس از استماع گلایه‌ها و اظهارات این عزیزان که سالهای سال، عمر و جوانیشان را برای تعلیم و تربیت دانش‌آموزان در دورترین نقاط و روستاهای شهرستان میانه در طبق اخلاص گذاشته‌ و با کمترین دستمزد و حقوق و با تحمل سختی‌های فراوان ، خدمات زیادی را در عرصه علم‌آموزی ارائه نموده‌اند گفت: *ما نمایندگان مجلس وظیفه داریم صدای شما را به گوش مسئولان برسانیم* و مطالبات بحق معلمان خریدخدمتی را از مجاری ذیربط بویژه وزیر آموزش و پرورش و رئیس سازمان امور اداری و استخدامی کشور پیگیری نماییم.

وی افزود: با اینکه بنده و عده قابل توجهی از همکاران دلسوز در مجلس تاکنون برای رسیدن شما به حقوق حقه خودتان ، تلاش‌ها و پیگیریهایی کرده‌ایم و تذکرات لازم را داده‌ایم، اما چون کافی و کارساز نبوده، به تلاش‌ها و اقدامات خود تا تعیین تکلیف معلمان عزیز خریدخدمتی و گروه‌های دیگر معلمان محترم که وضعیت مشابه دارند، ادامه خواهیم داد.

در جریان این دیدار، حسینی نماینده میانه ، تلفنی با دکتر ولی اسماعیلی رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی در خصوص پیگیریهای انجام شده برای به سرانجام رسیدن قانون ساماندهی کارکنان دولت و بهره‌مندی معلمان خریدخدمتی از این قانون و شمول مزایای قانون مزبور به این عزیزان، صحبت و رایزنی کرد.

آنگاه در خصوص برخی مشکلات کاری و روزمره این دسته از معلمان از جمله تاخیر بعضا یکساله در پرداخت حقوق و دستمزد آنان، بصورت تلفنی با دکتر سعادتی مدیر کل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی گفتگو و خواستار رفع مشکلات موردنظر شد که دکتر سعادتی ضمن بیان اقدامات انجام شده برای کاهش مشکلات خریدخدمتی‌های عزیز و بجا آوردن مطالبات آنها ، بر رسیدگی‌های بیشتر در این زمینه تاکید کرد.

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۰۲/۸/۲۸ ۱۰:۵۹

آقای دکتر حسینی ؛ از اینکه با دقت و حوصله مشکلات این عزیزان را که دختر بنده هم یکی از همین زحمتکشان خریدخدمتی آموزش و پرورش است، مد نظر قرار دادید عمیقا تشکر میکنم
اکثر حاضران این جلسه از فروتنی و صداقت شما در قول و عمل می‌گفتند و قلبا احساس رضایت می‌کردند. خداوند بر درجات و توفیقات شما بیفزاید.

۰۲/۸/۲۸ ۱۰:۵۵

سلام
مهندس حسینی
به کسانی که به من الفبای زندگی اموختند وامروز نیاز
مند پیگیری رفع مشکلات توسط جنابعالی به عنوان نماینده اخلاق مدار شهر هستیم که هموار پیگیر بودی وهستی به امید خدا تشکر مینماییم

۰۲/۸/۲۸ ۰۷:۱۳

سلام علیکم
جناب سید مرتضی حسینی
از پیگیری مجددانه جنابعالی تقدیر وتشکر مینمایم
ما دعا گوی شما هستیم انشالله موفق وپیروز باشید

۰۲/۸/۲۷ ۲۳:۱۳

سلام
جناب اقای حسینی
از اینکه به فکر قشر فرهنگیان هستید
مراتب سپاس وقدردانی خودرا اعلام میکنم لطفا همواره پیگیری حقوق ما باشید مثل مشکلات کامیونداران میانه وکشور که جنابعالی واقعا زحمت کشیدین وبه نتیجه رسوندی خدا قوت

اخبار روز