کد خبر: ۱۳۷۵۶۷
۸۲۴ بازدید
۳۰ دیدگاه (۲۶ تایید شده)

آفرین بر این نماینده

۱۴۰۳/۴/۱۸
۱۵:۰۳

آفرین بر نماینده ای که در سمت 85 درصد مردم ایستاد و تمام قد از انتخاب 85% مردم شهرستانهای میانه و ترکمنچای حمایت کرد و در گردهمایی های مربوط به انتخاب اکثریت مردم، سخنرانی کرد.

آفرین بر نماینده ای که علاوه بر تشخیص و انتخاب خود، به انتخاب اکثریت موکلین خود، احترام گذاشت و تصمیم آنها را به عنوان وکیل مردم تکرار کرد.

آفرین بر نماینده ای که علیرغم رأی 77 درصدی مرحله اول موکلین خود، از قالیباف و در مرحله دوم از جلیلی حمایت نکرد.

آفرین بر نماینده ای که تشخیص درست داد که با حمایت از نامزد 17% درصدی، نه تنها در مقابل مردم خواهد ایستاد بلکه در رایزنی های آتی با دولت نیز به تنگنا خواهد افتاد.

آفرین بر نماینده ای که حتی اگر انتخاب خودش پزشکیان نبود (که قطعاً همین انتخاب را داشت)، به تصمیم 77 درصدی مردم احترام گذاشت و در کنار مردم ایستاد چراکه وظیفه وی، وکالت و شغل وی وکیل است و نباید تصمیم شخصی خود را وارد تصمیم جمعی مردم می کرد.

آفرین بر نماینده ای که علاوه بر میانه، باعث رأی 88 درصدی اهالی ترکمنچای به پزشکیان شد.

آفرین بر نماینده ای که دلهای مخالفینش را هم بدست آورد. 

آفرین بر نماینده ای که هم خود را سربلند کرد و هم مردمش را.

آفرین بر نماینده ای که به مردم خود اطمینان داد که در رأی گیری های مجلس نیز، نظر شخصی خود را دخالت نمی دهد و نظر مردم خود را لحاظ می کند.

حال میانه با قوت و قدرت بالاتری می تواند با دولت اصلاح طلب در تعامل باشد.

مردم میانه این تصمیم سرنوشت ساز و این رفتار حرفه ای را فراموش نخواهند کرد که نماینده شان در مقابلشان نایستاد.

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۰۳/۴/۲۰ ۱۵:۲۸

آفرین بر خانم دکتر
ایشان این تصمیم را در مقطع بسیار حساسی گرفتند
وبه حق هم تصمیم درستی گرفتند،مردم فهیم و شریف میانه هم در مرحله دوم انتخابات ریاست جمهوری به حرفها و تصمیم ایشان احترام گذاشته و بالای ۸۵ درصد به دکتر پزشکیان رای دادند

۰۳/۴/۲۰ ۰۹:۴۲

احسن بر خانم عبدالهی که همسو با مردم دیارمان حرکت کردند و بعضی ها محافظه کارند و احسن بر برادران حسینی و شورچی و اشراقی و کیافر و .....

۰۳/۴/۱۹ ۲۰:۱۲

با سلام

نمایندگان مجلس وکیل مردم بوده و در مجلس شورای اسلامی باید به نفع موکلانش فعالیت نمایند.

نمایندگان مجلس بایستی در فرایندهای وضع قانون به نفع مردم و مطابق رای و نظر مردم حضور اثر گذاری داشته باشند و در عین حال چیزی را از مردم پنهان نکنند.

همچنین در مجلس شورای اسلامی مطالب و مسائل مختلف سیاسی، فرهنگی، اقتصادی، اجتماعی و … مطرح می‌شود، مردم باید از موضع نمایندگان خود در مجلس شورای اسلامی مطلع باشند.

در همین موضع گیری‌ های نمایندگان، مرزبندی‌ آنها و رأی شان در طرح ها، لوایح و دیگر مسائل جاری در مجلس مشخص می شود و مورد نقد مردم قرار می گیرد و بازخوردهای خوبی می تواند برای نمایندگان داشته باشد.

جناب آقای دکتر نائبی
در این میان جناب آقای اسماعیلی بسیار شفاف موضع خود را اعلام نموده است، که مورد تقدیر از این باب می باشد و امیدواریم در تمام موارد به همین نحو، صراحتا موضع گیری نمایند.
ولی با وجود مشخص شدن نظرات و آرای مردم شریف میانه ( موکلان ایشان ) در دور اول انتخابات ریاست جمهوری، بهتر و شایسته این بود که ایشان آرای موکلین خود را بر تنها رأی و نظر خودشان، ارجح می دانستند و به وظیفه نمایندگی خودشان به نحو احسن عمل می نمودند.
امیدوارم ایشان از بازخوردهای مردم شریف میانه نهایت استفاده را نموده و همیشه و در همه حال آرا و نظرات مردم شریف ( موکلین) را در موارد و زمینه های صدرالاشاره، در موضع گیری هایشان مدنظر قرار دهند.

از سرکار خانم عبدالهی نیز بسیار سپاسگزارم که با تشخیص درست در مرحله اول و همراهی با آرای مردم شریف ( موکلین ) در مرحله دوم انتخابات ریاست جمهوری، به شفافیت و موضع گیری همسو با اکثریت مردم شریف ( موکلین خود )، عمل نمودند.

با احترام
محمدرضا

۰۳/۴/۱۹ ۱۴:۵۳

نماینده ای که بر خلاف موکلینش موضع گیری کنه، یعنی نماینده اون ملت نیست
اگرچه ایشون منتخب اقلیت هستند ، ولی خودشون هم ثابت کردند که نماینده میانه نیستند و نماینده اقلیت میانه هستند.

با تشکر از خانم عبدالهی بخاطر موضع گیری همسو با مردم میانه و همچنین تشکر از مهندس نایبی بخاطر این مطلب بجا و درست

۰۳/۴/۱۹ ۱۲:۴۹

آقای حسین مسلمی شما و برادرت که مخالف سرسخت پزشکیان بودی و علیه او در ستاد جلیلی فعالیت میکردی ...

۰۳/۴/۱۹ ۱۲:۱۳

آقای صدای اصلاحات
تا دیروز که خانم عبدالهی رو بخاطر تفاوت عکس نمایندگیش با خودش مسخره میکردی....
بعد انتخابش بخاطر بیانیه ش تمسخر کردی....
البته از شما اصلاحات انتظار صادق بودن نمیشه داشت همونطور که بزرگان شما اینگونه اند ، تو که عددی نیستی.
روایتی هست که می‌فرماید الناس بامرائهم اشبه منهم ابائهم.یعنی تو به پدر و مادرت اونقد شبیه نیستی که به وزیر و امیر کشورت شبیهی.

۰۳/۴/۱۹ ۰۹:۳۱

هرکس در مقابل مردم بایستد، سرنگون می شود. ...

۰۳/۴/۱۹ ۰۸:۵۳

هیچکس خوب مطلق یا بد مطلق نیست. بنده فقط درباره این موضوع انتخابات ریاست جمهوری صحبت کرده ام.

۰۳/۴/۱۹ ۰۸:۵۲

لطفاً در متن من دقت کنید. اسم نماینده، وکیل است. وکیل از طرف موکل انتخاب می شود و تابع نظر موکل خود است. وکیل با یک شهروند فرق می کند و در تصمیم و نظر خود مختار است. در مرحله اول 77% از مردم میانه، پزشکیان را انتخاب کردند. 

۰۳/۴/۱۹ ۰۱:۵۹

آقای نایبی جنابعالی در مورد چهره اصلی خانم مریم عبداللهی توضیحات کاملی ارایه داده بودین......یادتون هست یا از خوشحالی فراموش کردین؟

۰۳/۴/۱۹ ۰۰:۱۷

جناب نایبی عزیز طبق قانون اساسی هر شهروند آزاد است طبق تشخیص خودش به هر کاندیدایی رای دهد.چرا این حق رابرای آقای اسماعیلی قائل نیستید ؟؟؟؟

۰۳/۴/۱۸ ۲۳:۴۸

بابا جان دست خودش نبود بیچاره تحت فشار بود چرا درکش نمی کنید !!!

۰۳/۴/۱۸ ۲۳:۴۵

دوران محافظه کاری سپری شده و این سیاست محکوم به فناست. .

۰۳/۴/۱۸ ۲۳:۴۰

لطفاً موضع خویش را سریع و بدون شیله پیله اعلام کنید ماکه نفهمیدیم زنگی هستی یا رومی تا دیروز تمام قد و سخنران نماینده ی بودی که مردم دور دوم ایشان را راهی منزلشان کردند الانم دم از دفاع از خانوم عبدالهی میکنید یکرنگ بودن و صادق بودن بهتر از هزار رنگی هستش کاندید مورد حمایتت حامی سرسخت خالی باف بود بعد پیروزی دکتر پزشکیان اعلام حمایت کرد امدی جانم به قربانت ولی حالا چرا؟آقامرتضی حسینی آقای مسلمی الان زمان خیلی پیشرفت کرده مردم خیلی بیشتر از منو شما واقف به همه چی هستند پس لطفاً...........

۰۳/۴/۱۸ ۲۲:۴۹

اگر جلیلی رای می آورد بازم از آقای اسماعیلی انتقاد میکردید یا آنرا به حساب دلسوزی وسیاست ایشون میذاشید.ثانیا با توجه به رقابت تنگاتنگ در دور دوم بهتر نبود هر کدام از نماینده ها از یکی از آنها حمایت می کرد تا در صورت برنده بودن هر کدام امتیازی در دست ما بود همچنانکه اینگونه شد، قصد توجیه ندارم اگه آقای اسماعیلی صرفا بخاطر اصولگرا بودن جلیلی از ایشان حمایت کرده ،اگه نظر شخصی اش باشه در مقام یک شهروند ،قابل انتقاد نیست چون نظر هرکسی برای خود محترمه
ولی اگر در مقام نمایندگی این حمایت را کرده باشه ،ضمن اینکه
کار خوبی نکرده ،باید در مورد مشاورانش حتما تجدید نظری بکنه که به ایشون بد مشورت داده اند
والعاقبه للمتقین

۰۳/۴/۱۸ ۲۰:۲۴

منتطر نطق آتشین این خانم درمورد اصل ۱۵ هستیم. به نظر پتانسیل دفاع از حق فراموش شده مردم رو داره. آرزوی موفقیت برای خانم عب الهی

۰۳/۴/۱۸ ۱۷:۵۲

عالی بود عالی

۰۳/۴/۱۸ ۱۷:۵۱

خانم عبدالهی در ابتدای کار ثابت کردند دلسوز و مردمی و متعصب هستند

۰۳/۴/۱۸ ۱۷:۰۴

سر کار خانم عبداللهی با وجود خیلی فشارها و مسائل بهترین تصمیم رو گرفتن هر چند حتی اگه آقای پزشکیان رای نمی‌آوردن و تصمیم هوشمندانه ایشون باعث امیدواری شد

۰۳/۴/۱۸ ۱۶:۵۴

آدم باید ظاهر و باطن ش یکی باشه
در میان مردم جایگاه خود را از دست داد

۰۳/۴/۱۸ ۱۶:۵۳

دکتر نایبی وار اول. همیشه دنبال حق و حقیقت هستید. نشان دادید با خانم عبداللهی کینه شخصی ندارید و اقدام قابل تقدیرشان را ارج می نهید.

۰۳/۴/۱۸ ۱۶:۲۰

احسن بر استاد سخن و افتخار شهرمان استاد نایبی عزیز بیان واقعیت وقابلیت نماینده مردم از زبان شما عزم ما را حمایت از ایشان ومنش ایشان جزم نموده که همسو با مردم حرکت وسمت وسوی قاطبه مردم را تشخیص داده و با آنان همراه گشته مراتب سپاس و تشکر از حضرتعالی و نماینده بحق مردم میانه سر کار خانم عبداللهی تقدیم محضرتان باد

۰۳/۴/۱۸ ۱۵:۴۳

چوخ ساغولسون خانم عبداللهی نی.بو ایشی باعث اولدو گله جک ده دکتر پزشکیانین وزیرلرینن اوز شهریمیزه امتیاز آلاق.و چوخ تاسوف لر اوبیری نماینده یه کی گورسَتدی کی هله چوخ قالیب سیاستچی اولا

۰۳/۴/۱۸ ۱۵:۳۶

.....و آفرین بر استاد قلم مهندس صادق نائبی که با چینش این کلمات در کنار هم حق نماینده مردم رو بخوبی ادا کرد.

۰۳/۴/۱۸ ۱۵:۲۰

خوشبحالت که به آرزوت رسیدی بالاخره

۰۳/۴/۱۸ ۱۵:۲۰

و (...) نماینده ای که در مقابل نظر مردم ایستاد ، حیف اون آرایی که به تو داده شد ، با تشکر از صدای میانه

اخبار روز