کد خبر: ۱۳۶۵۰۷
۴۹۲ بازدید
۱۰ دیدگاه (۱۰ تایید شده)

کرایه تاکسی های شهر میانه افزایش می یابد/همشهریان نسبت به تهیه و شارژ کارت خود اقدام نمایند

بدینوسیله به اطلاع همشهریان محترم می رساند برابر مصوبه شورای محترم اسلامی شهر میانه، کرایه تاکسی های شهر میانه از روز شنبه مورخ 1403/02/01 افزایش خواهد یافت.

لذا همشهریان محترم بمنظور سهولت در پرداخت کرایه ها، پیشگیری از بیماری های واگیردار و ... نسبت به تهیه و شارژ کارت پرداخت الکترونیکی کرایه ها اقدام نمایند.

ضمناً رانندگان تاکسی موظف هستند کارت خوان خود را همیشه فعال نگه دارند. لذا نبود دستگاه کارت خوان در تاکسی یا غیرفعال نمودن آن به هر دلیل یا عدم کسر کرایه از کارت مسافر ، تخلف محسوب شده و با متخلفین برابر قوانین و مقررات برخورد خواهد شد.

از همشهریان و مسافرین محترم و رانندگان گرامی استدعا داریم همکاری لازم را در این خصوص داشته باشند.

تلفن رسیدگی به شکایات و انتقادات : 5ـ52256124

( نرخ کرایه ها به زودی اطلاع رسانی خواهد شد)

روابط عمومی سازمان مدیریت حمل و نقل شهرداری میانه

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۰۳/۱/۲۹ ۰۹:۴۳

راننده محترم ، بزرگوار ، آیینه چو عیب تو بنمود راست خود شکن آیینه شکستن خطاست .

۰۳/۱/۲۹ ۰۹:۳۹

آقای محترم اولا تو نه شما بی فر هنگی از همین جا شروع میشه باید به رانندگان تاکسی کلاس های آموزشی در رابطه با نحوه سخن گفتن و رفتار با مسافر اعم از آقا و خانم و پیر و جوان گذاشته شود خدا وکیلی تا کنون بعنوان راننده تاکسی مسافری که پیر است یا خانم و آقای ناتوانی است کمکی در گذاشتن اندک بارش به صندق کرده اید جواب منفی است یا آن مسافر را سوار نکرده اید و یا اگر سوار کرده اید از مبدا تا مقصد غر زده اید و نهایتا کرایه خیلی زیادی هم دریافت کرده اید و حتی در مقابل اعتراض دهن گهر بارتان را باز کرده اید. از آن گذشته برادر من آگه خیلی علاقه مند به درد کارگری هستید کسی در میدان موشک جلوی شما را نمی گیرد بسم اله از فردا شروع کنید ولی بعنوان راننده تاکسی بهیچوجه عنوان حق اهانت و بد رفتاری و خودداری از فعال کردن کارتخوان و خود داری از پرداخت بقیه پول مسافر ولو خیلی اندک را به بهانه نداشتن پول خرد ندارید شما بعنوان راننده تاکسی موظف به تهیه پول خرد هستید نه مسافر . البته از رانندگی خوش برخورد و مودب و با شخصیت که با متانت و ادب با مسافران برخورد میکنند کمال تشکر و سپاسگزار را داریم .

۰۳/۱/۲۹ ۰۹:۱۶

خب دخل خرج نکردن و یا خستگی و شرمنده اهل ویالون شدن شامل اقشار زیادی از مردم جامعه ما شده است ولی برادر من این دلیل بد رفتاری و بد اخلاقی نمیشه مگر من مسافر باعث شرمندگی شما راننده محترم شده ام همانطور که گفته شد خیلی ها دخل شان کفاف زندگی را نمی کند باید فحاشی کنند . مسافر ولی نعمت راننده می باشد باید کاملا محترمانه با مسافر رفتار کنید نه اینکه دق دلتان را سر مسافر خالی کنید !! . در ثانی کسی برای راننده تاکسی اجباری نکرده ببر امتیازات را تحویل بده از فردا کاری را شروع کن که کمتر با مردم ارتباط داشته باشی تکریم واحترام به شخصیت مردم از اوجب واجبات برای راننده تاکسی می باشد بی فرهنگی و بد دهنی بهر دلیل مذموم و از راننده تاکسی پذیرفته نیست .

۰۳/۱/۲۹ ۰۸:۵۹

البته ماکسی هم اخیرا در شهر میانه هم برای درون شهر و هم برای برون شهری فعال شده که از اسنپ هم ارزانتر در میاد. تاکسی را با این همه برخورد زشت رانندگانش باید کنار گذاشت

۰۳/۱/۲۸ ۲۳:۴۲

عیب نداره با اسنپ میریم که ارزانتر از تاکسی در میاد

۰۳/۱/۲۸ ۲۳:۰۲

همه چیز گل و بلبل است کیف کن قشنگ عیش و حال کن لذت ببر .

۰۳/۱/۲۸ ۲۲:۰۱

سلام خدا سرشاهده که تاکسی اصلا نمی صرفه لطفا ب داد ما رانندگان برسید اقای واحدی جان بجت ما شرمنده خانوادیمان هستیم

۰۳/۱/۲۸ ۲۲:۰۰

توهم اگه تاشب بشینی پشت فرمون اونوقت درامدتت اندازه یه کارگر هم نباشه وخرج ماشین نگم که کمر شکنه واز خانوادت شرمنده باشی اون وقت قضاوت کن

۰۳/۱/۲۸ ۱۵:۰۳

متاسفانه اکثر رانندگی تاکسی اکراه دارند از کارتخوان استفاده کنند و زمانی که تذکر داده میشود که موظف به استفاده از کارتخوان هستید با بد دهنی و فحاشی و خیلی با بی تربیت و بی ادبانه بر خورد میکنند و وقتی هم پول نقد داده میشود به بهانه نداشتن پول خرد از دادن بقیه پول خود داری میکنند . البته تعداد معدودی هم هستند که واقعا مودب و خوش برخورد و با شخصیت و آقا منش هستند که بنابه خود از آنان سپاسگزارم .

۰۳/۱/۲۸ ۱۳:۲۲

علی برکت الله از این همه رفاه و ارزانی و فراوانی و ...........................

اخبار روز