کد خبر: ۹۱۰
۴۷۹ بازدید
۸ دیدگاه (۸ تایید شده)

چند سووال و ابهام در مورد وب سایت صدای میانه

۱۳۸۸/۶/۲۹
۰۴:۵۹

بسمه تعالی

سلام علیکم

عید سعید فطر و افتتاح وب سایت صدای میانه (وی. او. ام. V.O.M.) را خدمت شما و همشهریان گرامی و سایر مخاطبان این وب سایت تبریک عرض می کنم. چند سووال و ابهام در مورد این وب سایت وجود دارد که امیدوارم نتوانید جواب دهید و اگر لازم شد به مختصری بسنده کنید. لازم به ذکر است که پاسخ شما به این سووالات و ابهامات نشاندهنده ی دیدگاه شما و رویکرد شما در این وب سایت خواهد بود.

1- گفته شده که نام این وب سایت معنی خاصی (!) دارد و مشابه با یک اسم دیگر هست(؟) در این مورد توضیح بدهید. مثلاً رادیو صدای آمریکا با حروف اختصاری وی. او. ای. (V.O.A.) شناخته می شود. ارتباط شما با آمریکای جهانخوار چیست که نامی مشابه نام رادیوشان انتخاب کرده اید؟
(ما که می دانیم از کجا آب می خورید ولی بهتر است خودتان اعتراف کنید.)

2- گفته شده که نام وب سایت صدای میانه (voice of miyaneh) معنی ترکی هم دارد. در صورت صحت موضوع توضیح دهید.

3- چه کسی به شما اجازه داده خود را صدای میانه بنامید؟ (از ما که اجازه نگرفته اید؟!) مگر مملکت صاحب ندارد که هر کسی هرکاری دلش می خواهد می کند؟

4- چرا می خواهید با این وب سایت ها و سرگرم کردن نیروهای فعال و جوان ، جلوی پیشرفت هایمان را بگیرید؟

5- یادم رفت. باشد بعداً می گویم.

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

امکان درج دیدگاه برای این مطلب وجود ندارد.

۸۸/۸/۳ ۲۲:۲۸
اینکه صدای میانه وابسته به بنیاد سوروس باشد مهم است ولی اینکه وابسته به جریان و باندحاکم بر میانه باشد مسلما مهمتر خواهد بود.با شناختی که همشهریان از آقای نائبی دارند این نتیجه گیری خیلی سهل خواهد بود.
۸۸/۷/۳ ۱۲:۴۰
سلام به همه همشهریان عزیز؛ من متاسفانه افتخار آشنایی با هیچ یک از راه اندازان سایت را ندارم. ولی به نظر من جای فدر دانی دارد که چنین سایتی راه اندازی شده است؛ مخصوصا بخش ارسال متن آزاد می باشد. به هر حال ما می توانیم به این سایت به چشم یک فرصت برای پیشرفت خبر رساتی برای شهرمان نگاه کنیم. و به نظر من چندان هم مهم نیست این سایت به وزارت دفاع آمریکا وابسته باشد یا به بیت رهبری. تا زمانی که می شود اخباری را در آن دنبال کرد و همچنین اخبار جدید را هرشخصی می تواند ارسال نماید پس می تواند زیربنای اطلاع رساتی شهر مان باشد. با آرزوی پیشرفت میانه عزیز
۸۸/۶/۳۱ ۱۷:۱۴
در پاسخ به سؤال سوم اين همشهري بايد گفت كه اين فقط صداي ما نيست كه اسم آن را صداي ميانه گذاشته ايم علاوه بر اين هفت نفر اعضاي شوراي راهبردي سايت هر كسي مي تواند در اين سايت عضو شده صدا و حرف دل خود را در چارچوب اخلاق و قانون به گوش مسؤلان و همه مردم برساند اگر اين سايت صداي ميانه نبود و فقط صداي مابود شما نمي توانستيد به اين راحتي حرف دل خود را بزنيد
۸۸/۶/۳۱ ۰۲:۱۶
به نام خدا سلام علیکم قدردان زحمات آقایان مهندس نائبی و مهندس عزیزی برای راه اندازی وب سایت صدای میانه هستیم.
۸۸/۶/۳۱ ۰۲:۱۶
به نام خدا سلام علیکم قدردان زحمات آقایان مهندس نائبی و مهندس عزیزی برای راه اندازی وب سایت صدای میانه هستیم.
۸۸/۶/۳۱ ۰۰:۱۱
آقای مهندس نماز و روزه هاتون قبول موفق باشید.
۸۸/۶/۲۹ ۲۳:۱۴
Səlam əziz dostlarma, Yalniz istədim sizin yeni sayt yaratdiğiniza tərik deyib və siz əziz dostlara bolu bolu başarila dinləyəm. Mənim öncəki komentlərimə kimi çox yaxşi olar ki Azerbaycan dilində mətləblər çox oslun. Bilirəm ki Miyanalilarin çoxu Farsce danişmax yazmaxdan xoşlari gəlmir!
۸۸/۶/۲۹ ۱۳:۴۵
پاسخ صدای میانه: اینکه وزارت دفاع آمریکا عنوان وزارتخانه ای در آمریکا باشد، دلیل نمی شود که ما نام وزارتمان را وزارت دفاع جمهوری اسلامی ایران نگذاریم. ما اجازه این نامگذاری را از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی گرفتیم و جزو انگشت شمار سایتهایی هستیم که دارای مجوز راه اندازی از متولی مسائل فرهنگی و اجتماعی کشور هستیم. پاسخ سئوال آخرتان هم بماند برای بعد.. .

اخبار روز