کد خبر: ۳۰۶۷۳
۹۴۷ بازدید
۲ دیدگاه (۲ تایید شده)

تناقصات در مورد داستان 1000 میلیارد ریال برای میانه !

۱۳۹۳/۹/۱۰
۲۰:۵۵

درحالی به سالهای پایانی فعالیت نمایندگان محترم نزدیک می شویم که زمزمه های از جذب بودجه های کلان به گوش ها می رسد. یکی از این خبرهای مسرت بخش جذب بودجه جهت توسعه بخش صنعت است که در سایت پیام میانه خبر آن منتشر شده است. در قسمتی از آن خبر آمده است:

با پیگیری های دکترمددی؛ نماینده مردم شریف شهرستان میانه در مجلس شورای اسلامی، مبلغ یک هزارمیلیارد ریال از سوی ستاد اجرایی فرمان امام (ره) برای کمک به بخش خصوصی جهت تکمیل و توسعه واحدهای صنعتی با هدف اشتغال زایی بیشتر برای جوانان در بخش صنعت اختصاص یافت.

همچنین آمده است :

حال که این اقدام با پیگیری های نماینده محترم شهرستان میانه به نتیجه رسیده است انتظار می رود مسئولین ذیربط درشهرستان، اقدامات به موقع و مناسب را جهت جذب سرمایه و نیز ترغیب سرمایه گذاران انجام داده و از این فرصت بوجود آمده حداکثر استفاده را نمایند.

پرسشی که قابل طرح است اینست که آیا به جز نمایندگان محترم چه کسی بایستی شرایط را برای سرمایه گذار فراهم نماید؟ مگر شعار اصلی یکی از نماینده محترم این نبود که بیشتر توان خود را جهت جذب سرمایه گذار بکار خواهد بست؟

نیز آمده است:

در جلسه ای که با حضور دکتر مددی؛ نماینده مردم شریف شهرستان میانه در مجلس شورای اسلامی و نیز مدیران ستاداجرایی فرمان حضرت امام(ره) برگزار شد همچنین مقرر گردید تعداد 4 باب مدرسه در شهرستان میانه توسط بنیاد برکت احداث گردد.

این درحالی است که سایت استانداری محترم اعلام کرده است:

بنیاد برکت در آذربایجان شرقی برای ساخت شش باب مدرسه در اهر، شش باب در هریس، سه باب در مراغه، سه باب در ورزقان، دو باب در بستان آباد و یک باب در شهرستان های اسکو، تبریز و عجب شیر 47 میلیارد ریال هزینه کرده است.

نتیجه : آیا واقعیت دارد ؟  چگونه میتوان این تناقصات را حل نمود؟

به هرتقدیر ما امیدوار و منتظر خواهیم بود که مسئولین بتوانند این مبلغ را برای ارتقای شهرمان استفاده نمایند.

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۳/۹/۱۰ ۲۱:۳۶
دوست عزيز تاريخ مطلبي که به نقل از سايت استانداري اعلام کرده ايد جديد نيست و بسيار قديمي است. لطفا دقت بفرماييد و زود قضاوت نکنيد. مدارسي که سايت استانداري اعلام کرده، ساخته شده اند. درحالي که ساخت مدرسه در ميانه به تصويب رسيده است. موج منفي بافي ها را تمام کنيد.با در نظرگرفتن تقوي قلم به دست شويد. دروغ يک هزار ميليارد ريالي چطور ممکن است.

اخبار روز