کد خبر: ۷۴۶۳۷
۶۸۸ بازدید
۸ دیدگاه (۶ تایید شده)

فرماندار ویژه میانه:

توسعه شهری در شهرک ساحلی به نفع اقتصاد و اشتغال میانه است

معاون استاندار و فرماندار ویژه میانه تاکید کرد: توسعه شهری در شهرک ساحلی به نفع شهر و حوزه اشتغال و اقتصاد و در مجموع سبب توسعه و عمران شهری است.
حمید شکری در جلسه بررسی مشکلات شهرک ساحلی میانه  با حضور رییس دادگستری، اعضای شورای اسلامی شهر میانه و شهردار، خواستار تسریع در رفع موانع صدور پروانه  از سوی اعضای شورای اسلامی شهر و شهردار  با جدیت تمام شده گفت: باید مشکلات صدور پروانه به خریداران در اسرع وقت رفع شود زیرا اولین دستگاهی که از این امر منفعت خواهد کرد شهرداری است که می تواند با صدور پروانه و غیره کسب درآمد کرده  و زمینه اشتغال برای تعداد زیادی از حرفه ها ایجاد نموده و رونق در بازار مصالح فروشی را فراهم نماید.
وی در ادامه افزود:  تکمیل شهرک ساحلی سبب خواهد شد تا از تراکم و گرانی مسکن در داخل شهر نیز کاسته شود.
فرماندار میانه با اشاره به مراجعات مردمی که در شهرک ساحلی زمین خریده و سرمایه گذاری کرده اند اشاره کرده افزود: این مردم از ما مسئولین انتظار اتمام بلاتکلیفی خود و صدور پروانه را دارند که انتظاری به حق بوده و باید برآورده شود.
حبیب قنبرزاده رییس دادگستری شهرستان میانه نیز در این جلسه خواستار رفع مشکل شهرک ساحلی از سوی شهرداری و شورای شهر شده گفت: این موضوع سبب سرعت عمل دررفع مشکل خواهد بود در صورتیکه قضایی شدن آن، زمانبر خواهد بود و ما نیز در این راه حمایتهای لازم را انجام خواهیم داد.

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۶/۵/۵ ۱۷:۰۶

شهرک ساحلی در کجای شهر واقع شده وآیا هنوز هم میشود در آنجا زمین خرید،

۹۶/۵/۴ ۲۰:۵۹

شهرک ساحلی این پتانسیل و ظرفیت را داراست که به نقطه عطفی در جهت رونق اقتصاد و همچنین ساخت وساز در سطح شهرستان در این برحه از رکود اشتغال زایی ایجاد کند.

۹۶/۵/۴ ۱۴:۰۹

باید اجازه ساخت و ساز را به دارندگان زمین در شهرک ساحلی داد.

۹۶/۵/۴ ۰۸:۱۸

مسولین اتحادیه تعاونی های مسکن آقایان ... و ... گزارش دهند چرا در 13 سال گذشته حتی یک عدد پروانه صادر نشده...فرماندار محترم وصادق باید مسولین اتحادیه بازخواست شوند نه شهردار ویا شورای شهر

۹۶/۵/۴ ۰۸:۱۰

آقای فرماندار در فرصت مناسب به شهرک صنعتی هم مراجعه نمایندتقریباً همه واحدهای این شهرک به خواب ابدی رفته اند.مشکل چیست و از کجا باید شروع نمایند .

۹۶/۵/۳ ۲۱:۱۱

درود به معاون محترم استاندار جناب اقای مهندس شکری که با ساخت و ساز شهرک ساحلی اقتصاد و اشتغال فراهم میشود با شروع بکار ساحلی عده ای از همشهریان قربتی به شهر خود باز خواهند گشت

اخبار روز