کد خبر: ۴۲۹۰۱
۱۳۶۹ بازدید
۹ دیدگاه (۸ تایید شده)

با پیگیری های دکتر مددی مسیر جاده آرموداق به نیر تأمین اعتبار شد

طی بازدیدی که در مؤرخه 25 بهمن ماه سال گذشته دکتر مددی و آقای حسینی؛ نمایندگان محترم مردم میانه در مجلس شورای اسلامی به اتفاق مهندس میرشفیع؛معاون وزیر راه و شهرسازی و معاون عمرانی فرماندار،از راه های روستایی مسیر آرموداق به نیر و مسیر ترک ـ گنجگاه ـ خلخال انجام دادند مقرر شد جاده آرموداق به نیر بهسازی و آسفالت گردد که با پیگیری های انجام شده از سوی دکتر مددی و هماهنگی ایشان با آقای حقیقت پور؛ نماینده شهرستان نیر،این پروژه تأمین اعتبار گردید که اسناد آن به شرح زیر منتشر می شود:

 


در همین راستا مکاتبه دکتر مددی؛ نماینده مردم میانه در مجلس شورای اسلامی در مورخ 94/02/28 با آقای مهندس میرشفیع؛معاون راه روستایی وزیر راه و شهرسازی در خصوص مسیرهای  روستایی نیر ـ آرموداق و ترک ـ گنجگاه ـ خلخال که با دستور صریح معاون محترم وزیر در پی نوشت نامه همراه بوده که با تخصیص جدول توزیع اعتبارات به پیوست به استان ابلاغ می شود که این پایان کار نبوده و مجدداً دکتر مددی جهت عملیاتی شدن پروژه ی فوق در مؤرخ 94/03/12 جلسه ای با حضور مهندس بی مقدار مدیرکل ساخت و توسعه راه های وزارت خانه در اداره کل راه و شهرسازی استان برگزار و طی نامه ای به مهندس خاکسار رئیس اداره راه و شهرسازی میانه جهت عملیاتی نمودن و انتخاب پیمانکار ابلاغ می شود.
به دنبال اتمام این پروژه با پیگیری های صورت گرفته مبلغ 11 میلیارد ریال دیگر برای تکمیل محور ارتباطی نیر به آرموداق طی نامه شماره 700/001566 به استان ابلاغ می شود که مجموع اعتبار به مبلغ 5/16 میلیارد ریال برای اتمام پروژه نیرـ آرموداق تأمین می شود که مقرر گردید تا پایان سال جاری به پیمانکار واگذار شود.
همچنین محور گنجگاه ـ خلخال به طول 16 کیلومتر با دستور وزیر محترم راه و شهرسازی و معاون راه روستایی تا پایان سال 94 به اتمام خواهد رسید.

 

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۴/۴/۷ ۰۹:۴۵
فقط یک کلمه در مورد جناب آقای مددی می توان گفت: آفرین و خدا قوت به همت بلندتان. خدا سایه شما را از سر این شهر نگون بخت کم نکند.
۹۴/۴/۶ ۲۱:۴۰
یاشاسین اقا دکتیری .باباایول
۹۴/۴/۶ ۱۳:۴۶
باتکشر از جناب آقای دکتر حاج محمدعلی مددی نماینده محبوب میانه که در هرحال به یاد مردم میانه می باشد.واقعا لقب دردآشنا بودن که ایشان در انتخابات مطرح کرده بودن لایق این مرد بزرگ است
۹۴/۴/۶ ۱۲:۲۲
باز هم مهندس و روابط عمومیش رودست خوردن مثل اینکه.من نمیدونم کاری که توسط هردو نماینده پیگیری شده و حتی این موضوع از طرف مددی بیشتر بوده (برابر مدارک ارائه شده)چرا از طرف مهندس میخواد مصادره بشه.
۹۴/۴/۶ ۱۰:۴۷
واقعا دست حاج آقا مددی درد نکند مدتها بود این مساله را به سایر مسئولین گفته بودیم ولی تابحال نتیجه نگرفته بودیم احداث جاده در این مسیر باعث رونق منطقه و باعث تردد بیشتر مردم استانهای همجوار از این مسیر را سبب خواهد شد انشاا... تشکر دکتر مددی واقعا زحمت میکشید.
۹۴/۴/۶ ۰۸:۳۰
خدا قوت به مرد خستگی ناپذیر شهرمان آقای مددی
۹۴/۴/۶ ۰۱:۳۵
ممنون بابت پیگیریشان
۹۴/۴/۶ ۰۱:۱۵
با سلام تشکراز زحمات جناب دکتر مددی زنده باشی دکتر مددی

اخبار روز