کد خبر: ۲۷۳۶۳
۲۴۲۱ بازدید
۱۹ دیدگاه (۱۸ تایید شده)

دکتر علی خانی عضو هیات علمی واحد میانه بعنوان سردبیر نشریه آمریکایی انتخاب شد.

۱۳۹۳/۷/۲
۰۷:۴۱

آنا: بنا به پیشنهاد و دعوت انتشارات SciencePG کشور آمریکا، دکتر علی خانی عضو هیات علمی گروه شیمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد میانه در 20 سپتامبر 2014، بعنوان سردبیر شماره­ی ویژه با عنوان Application of Nanosized Catalysts in Green Chemistry در مجله ی علمی-پژوهشیAmerican Journal of Environmental Protection انتخاب شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا، دکتر علی سلمانپور رییس دانشگاه آزاد اسلامی میانه با اعلام این خبر گفت: انتخاب دکتر خانی بر اساس ارایه ی مقاله های معتبر توسط محقق در مجلات بین المللی در یک زمینه ی خاص و کسب جلب توجه انتشارات علمی می باشد.

وی افزود: با توجه به اهمیت محیط زیست و لزوم توجه ویژه به آن، این شماره­ی ویژه در خصوص کاربرد کاتالیزورهای نانوساختار و کاربرد آن در بحث شیمی سبز و محیط زیست پاک می باشد.

سلمانپور با بیان اینکه پذیرش مقاله های ارسالی به این شماره از تاریخ 10 می 2015 خواهد بود اظهار کرد: دکتر خانی با بیش از 20 مقاله در مجلات ISI و همایش های بین المللی و عضو بخش هیات داوری چندین مقاله­ ISI خارجی متعلق به انتشاراتی مانند Elsevier، انجمن شیمی آمریکا (ACS)، انجمن شیمی پاکستان، Taylor & Francis و ... می باشد.

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۵/۵/۲۱ ۲۲:۲۸

باسلام ضمن تبریک به استادگرانقدرم جناب آقای دکترعلی خانی وآرزوی موفقیت برایشان ازخداوند متعال خواستارم

۹۴/۴/۱۵ ۱۰:۳۶
باسلام عارضم خدمت عزیزان که این ژورنال ها از اعتبار چندانی برخوردار نمیباشد و مقالات را بصورت پولی چاپ میکند
۹۴/۴/۱۵ ۰۵:۲۱
باسلام خدمت دوستان من هم نظر Shiva را دارم چندی به بررسی این موضوع پرداختم و از اساتید مجرب زیادی جویای رتبه علمی این ژورنال شدم و متوجه شدم که این ژورنال مقالات را به صورت پولی چاپ می کند و از اعتبار علمی چندانی برخوردار نیست باتشکر
۹۴/۳/۵ ۱۱:۱۱
با سلام خدمت دوستان بایستی یک نکنته هشدار دهنده درباره انتشارات SciencePG عرض کنم. و آن هم این است که اگر به صفحه این انتشارات مراجعه کنید متوجه میشوید که پیشنهاد یک ژورنال برای این انتشارات در دسترس همگان قرار دارد و این انتشارات گاها برای افراد مختلف هم دعوتنامه میدهد و از آنها میخواهد که پروپوزال یه Special issue برای این ژورنال بفرستند. تعجب میکنم که اینقدر این موضوع مورد توجه قرار گرفته چون چنین دعوتنامه ای برای من هم ارسال شده و من با جستجو در وبسایتهای لاتین متوجه شدم که این انتشارات اعتبار جندانی ندارد. من در حال حاضر دانشجوی دکترا هستم و به دلیل چاپ یک مقاله پر بازدید بریم دعوتنامه ارسال شد. اما چون متوجه اعتبار کم این انتشارات شدم پیشنهاد را نپذیرفتم. اعضای محترم هیات علمی و فرهیختگان گرانقدر، لطفا سطح علمی اطلاعات خود را افزایش دهید.
۹۳/۸/۱۱ ۱۱:۲۹
سلام مبارکتون باشه
۹۳/۸/۴ ۲۲:۲۲
سلام دکتر جان خیلی خوشحال شدم وآرزوی موفقیت و پیروزی و انشاالله به مراتب علمی بالاتر برسین مبارکتون باشه
۹۳/۷/۲۸ ۱۳:۳۳
با سلام ضمن تبریک به استاد فرهیخته ام دکتر خانی از خداوند مننان برایشان آرزوی موفقیت و پیروزی را در مراتب بالای علمی خواستارم
۹۳/۷/۳ ۲۰:۳۲
سلام دکتر جان خیلی خوشحال شدم تبریک می گویم .موفق باشید .
۹۳/۷/۲ ۲۰:۳۷
سلام دکتر جان تبریک میگم، مبارکتون باشه
۹۳/۷/۲ ۱۶:۲۱
Dear Dr. Khani, Salam and Congratulation. I have sent you a private warning e-mail, please check and read that carefully. Best wishes, Soleiman
۹۳/۷/۲ ۱۵:۴۷
برای دکتر خانی آرزوی موفقیت های بیش از این را داریم .
۹۳/۷/۲ ۱۴:۲۰
با سلام و احترام از تمام عزیزانی که به بنده لطف دارند تقدیر و تشکر می کنم.
مبارک است برای ایشان آروزی موفقیت روزافزون دارم
۹۳/۷/۲ ۱۱:۳۷
واقعا افتخار بزرگی برای شهرمان است . از صمیم قلب این موفقیت را به جناب آقای دکتر خانی تبریک عرض می کنم .
۹۳/۷/۲ ۱۰:۴۸
موفق باشي
۹۳/۷/۲ ۱۰:۰۸
تبریک دکتر خانی موفق و پیروز باشید
۹۳/۷/۲ ۰۷:۴۳
با تبریک ویژه به استاد بزرگوار آرزوی توفیقات ویژه برای ایشان را داریم

اخبار روز