کد خبر: ۸۳۱۴۸
۷۲۳ بازدید
۱۷ دیدگاه (۱۷ تایید شده)

تذکر کتبی دکتر یعقوب شیویاری به ریاست جمهوری در خصوص جنگ اقتصادی کشور

۱۳۹۷/۴/۵
۲۰:۰۹

 

تذکر کتبی دکتر یعقوب شیویاری نماینده مردم شهرستان میانه در مجلس شورای اسلامی به ریاست جمهوری، مواظب باشید نفرین مردم دنیا آخرتتان را بر باد ندهد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، علی اصغر یوسف نژاد در نشست علنی امروز (سه شنبه، 5 تیر ماه) مجلس شورای اسلامی تذکرکتبی نماینده شهرستان میانه( دکتر یعقوب شیویاری) به ریاست جمهوری را به شرح زیر قرائت نمودند.

تذکر یعقوب شیویاری نماینده میانه به ریاست جمهوری درخصوص اینکه در جنگ اقتصادی ستون پنجم کشور نباشید چراکه نفرین مردم دنیا و آخرت‌تان را بر باد خواهد داد.

یکی از وظایف نمایندگان مجلس نظارت، شامل نظارت مجلس در تشکیل دولت شامل رأی اعتماد به وزرای پیشنهادی رئیس جمهور، نظارت عام نماینده شامل تذکر شفاهی (در نطق پیش از دستور) یا کتبی (به وزیر و یا رئیس جمهور)، سوال و نیز استیضاح رئیس جمهور، وزراء و هیئت وزیران، تحقیق و تفحص در کلیه امور کشور، رسیدگی به اتهام رئیس جمهور و معاونان او و وزیران، نیز نظارت های مالی مثل تصویب بودجه سالانه و نظارت مستقیم بر دیوان محاسبات کشور و غیره است.

تذکرات، طرح سوال و استیضاح باید به گونه ای باشد چنانکه اگر یکی از وزراء یا رئیس جمهور در اداره کشور در اجرای صحیح قانون و انجام وظایف عملکرد ضعیف یا تخلف داشته باشند. با جمع آوری امضاء اقدام به استیضاح وزراء یا رئیس جمهور نمایند نه اینکه از آخرت دنیا بترسانند. ضمنا همه مردم دنیا از هیچ یک از دولت ها و روسای حکومت ها رضایت ندارند. 

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۷/۴/۷ ۱۵:۰۹

دوره نماینده های موردنظر شما را هم دیدیم

۹۷/۴/۷ ۱۵:۰۸

آقای جاویدزاده ادب شما هم سلیقه ای مصرف می شود وقتی در مورد اونی یکی نماینده حرف می زنید وتذکر هم می دهند می گویید ما روزنامه نویسان شگردهای خود را در شیوه بیان به روس طنز !!داریم و...

۹۷/۴/۷ ۰۸:۵۶

ادب هرکس معرف شخصیت اوست که یکی از آنها به جای معرفی نام و فامیل خود استفاده از نام مستعار است که شما باشید!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

۹۷/۴/۶ ۱۹:۲۵

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت علی اصغر یوسف نژاد در نشست علنی امروز (چهارشنبه، 6 تیرماه) مجلس شورای اسلامی تذکرات کتبی نماینده مردم شهرستان میانه ( دکتر یعقوب شیویاری) را به شرح زیر قرائت نمود.

تذکر یعقوب شیویاری نماینده مردم میانه به وزیر صنعت، معدن و تجارت در خصوص عدم توجه به ظرفیت معادن شهرستان میانه با توجه به تنوع مواد معدنی موجود و لزوم سرمایه گذاری و بهره برداری از آن ها که توان اشتغال زایی بالایی را نیز داشته و در کاهش نرخ بیکاری موثر است.

۹۷/۴/۶ ۱۷:۵۱

بخاطر توهین آمیز بودن دیدگاه با عرض پوزش حذف شده است.

۹۷/۴/۶ ۱۷:۵۰

یکی از وظایف نمایندگان نظارت می باشد که شامل دادن تذکرات کتبی به رئیس جمهور و وزراء می باشد بحث در نحوی نوشتن متن تذکرات کتبی توسط نمایندگان می باشد. ستون پنچم از نظر معنی و مفهوم  همان جاسوسی است. وقتی نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی به رئیس جمهور کشور تذکر می دهد که در جنگ اقتصادی ستون پنچم نباشید یعنی اینکه رئیس جمهور کشور ... است. طبق قانون جرم ... مشخص است.

۹۷/۴/۶ ۱۵:۱۷

می شه ما هم بتونیم به نماینده مون تذکر کتبی بدیم ؟؟!

۹۷/۴/۶ ۱۵:۱۵

مگر گرانی و تورم که امروز در کشور ما بیداد می کند شامل حال شهر ما نیست یا اینکه میانه جدا از کشور است؟ با این حرف های کودکانه خودت را کم مضحکه بکن دکتر شیویاری امروز به درستی موضع گرفته و باید در راستای دفاع از حقوق مردم از دولت انتقاد کند.

۹۷/۴/۶ ۱۳:۴۷

آقای دکتر شیویاری ای کاش در مورد حل مسائل و مشکلات شهرمان نیز چنین جسارتی به خرج می دادید!!!!!!!!!!!!!!!!

 

۹۷/۴/۶ ۱۲:۵۲

**********************************

۹۷/۴/۶ ۰۸:۴۴

ما هم پشیمانیم !!!!!!!!

۹۷/۴/۶ ۰۸:۱۸

بابا اینم فقط بلده یا تذکر بده یا تبریک بزنه دورشون تموم مردم راخت میشدن

۹۷/۴/۶ ۰۸:۱۳

آفرین به نماینده شجاع شهرمان بازم خودت

۹۷/۴/۶ ۰۳:۰۱

بند آخر مبهم است

۹۷/۴/۶ ۰۱:۰۶

قبلاً با گرفتن عکس سلفی با وزرا بعد با دادن بیانیه های بی فایده و جدیداً میخواهند با شعار دادن های الکی و بی فایده، خودشون رو مطرح کنن
فقط میخوان خودشون رو مطرح کنن

۹۷/۴/۶ ۰۰:۱۸

پاراگراف اول بحال خود شما نیز شامل میشود

۹۷/۴/۵ ۲۳:۳۱

دستش درد نکنه. به نواه خوبی اشاره کرده.

اخبار روز