کد خبر: ۱۳۴۶۶۹
۷۳۵ بازدید
۳۰ دیدگاه (۳۰ تایید شده)

فرافکنی دفتر ارتباطات نماینده مجلس شورای اسلامی سید مرتضی حسینی در مورد انتقاد

۱۴۰۲/۹/۲۱
۱۰:۳۳

 

ادعای مسئولان نماینده مجلس شورای اسلامی (سید مرتضی حسینی) در مورد تحمیل نمودن سلیقه به نماینده مجلس شورای اسلامی

یکی از وظایف نمایندگان مجلس شورای اسلامی نظارت به اجرای صحیح قوانین و مقررات توسط دستگاهی دولتی و ... می باشد.

اولین قانون نظام صنفی کشور در سال 1350 تصویب و از سال 1359 با اصلاحات نسبتاٌ جزئی مواجه و در تاریخ 1359/12/24 با تغییرات کلی و آخرین بار در سال 1392/06/12 توسط مجلس شورای اسلامی تصویب و تائید شورای نگهبان گردیده است.

مسئولان محترم دفتر ارتباطات نماینده مردم شهرستان میانه ( سید مرتضی حسینی) در مطلب خود عنوان نموده اند که شهرستان میانه دو نماینده و استان آذربایجان شرقی 19 نماینده دارد. چرا مطالبات خود را از نماینده دیگر شهرستان و نمایندگان استان پیگیری نمی کنیم. ما را هم به تقوا دعوت و متهم نموده اند که این کار ما غیر از گناه و مشمول‌ذمه شدن، سودی برای ما نخواهد داشت و راهنمایی کرده اند که  در بستر قانون دنبال نماییم و  اگر سخنمان مبتنی بر قانون و حق باشد، نتیجه موردنظر را خواهیم گرفت و طبعا درهای قانون و مراجع نظارتی به روی ما و هیچ شهروند دیگری بسته نیست. ضمناٌ اعلام نموده اند که جناب آقای حسینی بارها و بارها اعتراض و انتقاد شما نسبت به اتاق اصناف را شنیده و در این خصوص با مسئولان ذیربط از جمله ادارات صمت شهرستان و استان و آقای دکتر سعادتی فرماندار سابق صحبت نموده و خواستار بررسی و رسیدگی شده و باز می‌دانی که آنان جملگی اعتراض شما را وارد ندانسته‌اند.

جا دارد قبل از هر چیز از مهر و محبت و پاسخگوی مسئولان محترم دفتر ارتباطات مردمی نماینده مردم شهرستان میانه در مجلس شورای اسلامی جناب آقای سید مرتضی حسینی کمال تقدیر و تشکر شود.

اولاٌ: نمایندگان مجلس شورای اسلامی طبق اصل شصت و هفتم (67) قانون اساسی در برابر قرآن مجید به خدای متعال سوگند یاد و با تکیه بر شرف انسانی خویش تعهد می‌کنند که پاسدار حریم اسلام و نگهبان دستاوردهای انقلاب اسلامی ملت ایران و مبانی جمهوری اسلامی باشند. همچنین ودیعه‌ای که ملت به آنها سپرده به عنوان امینی عادل پاسداری کنند، و در انجام وظایف وکالت، ‌امانت و تقوا را رعایت نمایند و همواره به استقلال و اعتلای کشور و حفظ حقوق ملت و خدمت به مردم پایبند باشند، از قانون اساسی اطاعت کنند و در گفته‌ها و نوشته‌ها و اظهار نظرها استقلال کشور و آزادی مردم و تامین مصالح آنان را مدنظر داشته باشند.

ثانیاٌ:حق قانونی مردم است که از کدام نماینده مجلس شورای اسلامی مطالبه گری نمایند.

ثالثاٌ: طبق اصل هفتاد و ششم(76) قانون اساسی مجلس شورای اسلامی حق تحقیق و تفحص در تمام امور کشور را دارد.

رابعاٌ: اگر دقت کرده باشید در مطلب قبلی عنوان شده شکایت اصلی در مورد عملکرد ضعیف مسئولان و مدیران استان و شهرستان مبنی بر رسیدگی به تخلفات انجام شده در اتاق اصناف و اتحادیه های صنفی می باشد. حال شما عنوان می کنید آقایان اعتراض ما را رد نموده اند.

خامساٌ: آیا نماینده محترم از طریق استان و وزارت صمت پیگیر رسیدگی به تخلفات انجام شده در اتاق اصناف و اتحادیه های صنفی شده است.

سادساٌ: شما عنوان نمودید که چرا از طریق نهادهای نظارتی مثل سازمان بازرسی استان و یا دیوان عدالت اداری شکایت نمی کنیم. اگر قرار بر این باشد که همه مردم از طریق سازمان بازرسی استان و یا ... پیگیر مسائل و مطالبه گری باشند دیگر چه نیاز است به مجلس شورای اسلامی و نمایندگان مجلس 

سایعاٌ: عنوان نموده اید جناب آقای حسینی هیچگاه طرف خلاف و خلافکار را نمی‌گیرد حتی اگر از دوستان صمیمی‌اش باشند.در این شکی نیست ولی چرا در مورد تخلفات انجام شده در اتاق اصناف و اتحادیه های صنفی اقدامات قانونی را انجام نداده و نمی دهند؟

در آخر: نمایندگان مجلس شورای اسلامی با رای مردم بر صندلی سبز مجلس تکیه می دهند و همین مجلس شورای اسلامی قانون نظارت مجلس بر رفتار نمایندگان را نیز تصویب نموده است.

 

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۰۲/۹/۲۵ ۰۹:۴۳

پس لاقل مدرک دیپلم را بارگذاری کنید؟ آخه میگن دیپلم قدیمی ها خیلی باسوادی. میخوام ببینم دیپلم چی دارید؟ نکنه سیکل باشه؟

۰۲/۹/۲۵ ۰۸:۱۳

به مردم ميانه در مورد آب شرب دروغ گفتند هنوز ما مردم ميانه آب چاه قديم بي كيفيت ميخوريم مقام چقدر شيرين است ؟ فكر نمي كرديد بين مردم رسوا مي شويد؟خدا هميشه است يادتان رفت خدا هميشه است ؟

۰۲/۹/۲۵ ۰۷:۴۶

نماينده ها در اين روزهاي آخر به هركاري دست مي زنند چون بايد از تخت سلطنت و قدرت خداحافظي كنند دست كشيدن از قدرت و غرق در ناز و نعمت و زيرآب زدن سخت است

۰۲/۹/۲۵ ۰۷:۴۲

آقا رشيدي از اين نماينده ها آبي گرم نميشه

۰۲/۹/۲۴ ۱۹:۳۳

چندین سال پیش که تحصیلات کرده های حقوق در زمینه وکالت و دفاتر حقوقی مثل الان نبود عریضه نویس های جلو دادگاه ها بودند که کار عرضه نویسی و طرح شکایت و دعوی به طرفیت افراد می نمودند.همچنین در کلانتری ها که شهربانی قدیم بود افرادی بودند با تحصیلات ابتدایی اقدام به تنظیم شکایت و پرونده می نمودند.

دوست عزیز بنده تحصیلات دانشگاهی و آکادمی ندارم. 

۰۲/۹/۲۴ ۱۵:۴۴

آقای رشیدی بنده شیفته و یکی از علاقه مندان به مطالب حضرتعالی هستم . لطفا تصویر آخرین مدرک تحصیلی خودتان را در این سایت بارگذاری و ارسال نمایید . چرا گه بنظرم بایستی در حوزه حقوق باشید ین همه علم و اشرافیت به قوانین ؟ منتظر مدرک تحصیلی هستیم . موفق باشید

۰۲/۹/۲۴ ۰۸:۳۶

بعد بگید دولت به معلمان حقوق کمتری می دهد . وجدانتان را قاضی کنید . شما را بخدا دادن حقوق به این نوع معلمان **** به ملت بویژه قشر زحمت کش کارگر نیست ؟

۰۲/۹/۲۳ ۰۶:۳۳

متاسفانه ایشان رتبه استاد معلمی دارند .

۰۲/۹/۲۳ ۰۶:۳۱

شما هم که حرف رییس آموزش و پرورش را گفتید . ممنون از نظر کارشناسی شما . مرد مومن شما کجای کار رو می بینید ؟ صحبت از یک مدرسه بزرگ با ۳۵۰ دانش آموز نونهال و اولیای است که انتظار آموزش و تربیت دارند . چرا اینقدر ابتدایی فکر می کنید مگه بقالی سر کوچه است ؟

۰۲/۹/۲۲ ۲۳:۴۵

یکی از مطالبه گری بنده و دیگر دوستان در مورد تخلفات و اخذ مبالغ غیر قانونی از شهروندان توسط اتاق اصناف شهرستان طبق مصوبه کمسیون نظارت شهرستان بود.

 جلسه ای که در اداره کل صمت استان با حضور جناب آقای دکتر عظمایی و معاونین ایشان برگزار گردیید. این مصوبه لغو گردید. جا دارد از جناب آقای دکتر عظمایی و معاونین ایشان تقدیر و تشکر گردد.

البته این تنها یکی از این اقدامات می باشد. حال آقایان بگویند که اعتراض بنده و دیگر دوستان مورد قبول نبوده و در شهرستان رد شده است.

۰۲/۹/۲۲ ۱۴:۰۸

انشالله مردم شریف و مظلوم میانه ....

۰۲/۹/۲۲ ۱۴:۰۰

سرویس مدرسه شدن که ایرادی نیست چون در وقت مدرسه نیست. ولی شرم بر وزارت اموزش پرورش باد که حقوق ها چنان پایین است که فرهنگی مجبور است سرویس باشد یا کارگری کند.
ولی در مورد بوفه هم یک ربع زنگ تفریح است!
والله بچسبید به کسانی که چندین مقام و ریاست رو باهم دارند

۰۲/۹/۲۲ ۱۲:۳۶

انسان باید عزت نفس داشته باشد و به کرامت انسانی خودش پایبند باشد متاسفانه چنین افرادی عاشق و شیفته پول نه تنها برای خود ارزشی قایل نیستند بلکه ارزش شغلشان را هم بخاطر پول پایمال میکنند اینان هیچ شخصیتی برای خود متصور نیستند فکر و ذکرشان فقط پول است . حتی اگر پیشنهاد شود شبها نظافت مدرسه را هم بعهده میگیرند . اینان ننگ نظام تعلیم و تربیت هستند . مسولین آموزش و پرورش باید حکم معاونت چنین افرادی را لغو و حکم سرایداری برایشان صادر نمایند .

۰۲/۹/۲۲ ۱۲:۲۲

و چه دیدید ؟؟؟

۰۲/۹/۲۲ ۱۱:۳۴

اون کامنت ۱۷ رکعت چی شد

۰۲/۹/۲۲ ۱۰:۰۸

اوضاع آموزش و پرورش میانه آنقدر آشفته است که این مساله اصلا به چشم نمیاد . سر آقای معاون مدیر کل پروازی سلامت باشد .

۰۲/۹/۲۲ ۱۰:۰۷

ببخشید آقای باسواد ؟!! شما با این سواد بهتر بود نماینده مجلس می شدید ؟!

۰۲/۹/۲۲ ۰۰:۱۸

دوماه به پایان نمایندگی نمانده دو ماه تا انتخابات مانده آقای محترم

۰۲/۹/۲۱ ۱۹:۱۱

کی به کیه ؟؟!! کحای کاری؟! بزرکوار

۰۲/۹/۲۱ ۱۹:۱۰

با متخلفین و فاجعه اختلاس اخیر فولاد میانه ان شاالله امیدواریم شدیدترین برخورد اعمال شود‌

۰۲/۹/۲۱ ۱۶:۳۰

شما مگر به نهادهای ذیربط شکایت نکردید؟ اگر کردید و جواب گرفتین که هیچاگر نگرفتین برین شکایت کنین

۰۲/۹/۲۱ ۱۵:۵۰

بعد از اینکه طبق سلسه مراتب دیدیم از طریق شهرستان،استان موارد بصورت کامل رسیدگی نمی شود از طریق وزارت خانه صمت و کشور پیگیری نموده ایم که بازرسان محترم از وزارت خانه صمت و کشور جهت بررسی و رسیدگی به موضوع به استان و شهرستان تشریف آوردند. و یک گزارش از تخلفات به مدیر کل استان جهت رسیدگی و حل مشکلات فرستاند. متاسفانه آقایان بعد از گذشت 5 ماه نامه فوق را اجرا ننمودند که دوباره پیگیر این مسئله شدیم. که دیدیم ...

۰۲/۹/۲۱ ۱۴:۲۴

جناب رشیدی به نظر شما علت افزایش فعالیت دیپلماتیک نمایندگان میانه دو ماه مانده به پایان عمر مجلس چیست ؟ فعالیت های تبلیغاتی بدون هیچ فایده ای برای مردم ؟ حالا مردم خوب متوجه می شوند علت عزل اجباری معاون سیاسی سابق وزیر کشور چه بوده و همین نمایندگان میانه فشار آوردند و اعتراض کردند به بخشنامه معاون سیاسی وزیر کشور که گفته بود فرمانداری ها و دستگاههای دولتی در ایام نزدیک انتخابات با نمایندگان همراهی نکنند تا شائبه تبلیغات انتخاباتی بوجود نیاید و ... حالا این دو نماینده میانه دم در وزارت خانه نشستند تا با آنها آخرین عکس های یادگاری را بندازند . مبارک باشد .انشاالله این عکس ها را با خود به گور ببرند .

۰۲/۹/۲۱ ۱۴:۱۵

احسنت بر قلم توانای جناب رشیدی . بیان محکم قانونی مستند و مستدل . میانه به داشتن افراد آگاه و وظیفه شناس و مطالبه گری چون شما می نازد . درود بر شما

۰۲/۹/۲۱ ۱۴:۱۱

قابل توجه مسوولین آموزش و پرورش میانه ؛ در یکی از مدارس خاص ابتدایی میانه با ۳۵۰ دانش آموز پسر معاون آموزشی مدرسه با حفظ سمت مسوول اداره بوفه مدرسه خود شده است . افزون بر آن با خودروی خود مسوولیت سرویس دانش آموزان مدرسه خود را نیز عهده دار شده است . به نظر شما ایشان کی به مسوولیت سنگین معاونت آموزشی مدرسه می پردازد ؟

۰۲/۹/۲۱ ۱۲:۲۲

لطفا دعاشخصی نشرداده نشود توی این سایت
توپ تون بردارین برین در خونه خودتون بازی کنین افرین
بازار زرگری که راه انداختین روجمع کنین

۰۲/۹/۲۱ ۱۱:۵۸

نفر چهارم غصبي آمد با حداقل راي در كل تاريخ ميانه

۰۲/۹/۲۱ ۱۱:۵۸

صد بار همه گفتند روابط عمومي را تغيير دهيد گوش نكردند ديگه فرصت تمام شد

۰۲/۹/۲۱ ۱۱:۳۸

احسنت جناب مهندس رشیدی ممنون از شما

۰۲/۹/۲۱ ۱۰:۵۹

شما میخواهید نمایندگان را وادار به پیگیری کنید؟که ایشان میگوید طرف حق نیستید؟
بجای درگیری و وقت تلف کردن که فایده ای ندارد
مد نظرتان باشد هر شکایت و تخلفی را از سطوح بالاتر پیگیری کنید هم زودتر نتیجه میگیرید اگر به حق باشد و هم جلوی تخلفات بعدی را در سطح کشور میگیرید.

اخبار روز