کد خبر: ۱۳۲۷۸۲
۱۱۱۰ بازدید
۲۰ دیدگاه (۲۰ تایید شده)

عدم اطلاع مردم شهر میانه از مصوبات شورای اسلامی شهر

۱۴۰۲/۷/۷
۱۳:۲۳

 

چرا رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر مصوبات شورا را جهت اطلاع و آگاهی مردم منتشر نمی کنند؟

 از راه های ارتباطی بین سازمان ها، ارگان ها و نهادهای دولتی و خصوصی  با مردم و مخاطبین خود از چندین سالهای پیش راه های ارتباطی از طریق شبکه های رایانه ای می باشد. در بیشتر نقاط دنیا حتی در دورترین نقطه کره زمین نیز شاهد راه اندازی سایت های توسط افرادی هستیم که از طریق این شبکه ها می خواهند با مخاطبین خود در ارتباط باشند.

در کشور ما هم بیشتر سازمان ها،ارگان ها و نهادهای دولتی و خصوصی برای بهبود بخشیدن به امر اطلاع رسانی خود اقدام به ایجاد سایت های نموده اند که مردم به راحتی بتوانند به اطلاعات دسترسی پیدا کنند و از برنامه ها و عملکرد این سازمان ها و ... اطلاع پیدا کنند.

در همین راستا با توجه به:

بند سوم ـ حق دسترسی به اطلاعات:ماده5 ـ قانون دسترسی آزاد به اطلاعات - مؤسسات عمومی مکلفند اطلاعات موضوع این قانون را در حداقل زمان ممکن و بدون تبعیض در دسترسی مردم قرار دهند.

ماده 84 قانون شوراها، شوراها موظفند برای اطلاع عموم مردم از مصوبات، تصمیمات، عملکرد، بودجه، هزینه و درآمد با راه اندازی پایگاهای رایانه ای این امکانات را برای عموم مردم فراهم سازند.

شورای اسلامی شهرها هم یکی از نهادهای مردمی است که اعضای آن با رای مستقیم مردم برای توسعه شهری و خدمات رسانی به شهروندان جهت رفاه و آسایش مردم برای دوره های 4 ساله انتخاب می شوند. طبق ماده 84 قانون شوراها، شوراها موظفند برای اطلاع عموم مردم از مصوبات،تصمیمات،عملکرد،بودجه،هزینه و درآمد با راه اندازی پایگاهای رایانه ای این امکانات را برای عموم مردم فراهم سازند.

 با گذشت چندین سال از دوره ششم شورای اسلامی شهر میانه گزارشی از عملکرد،بودجه،هزینه و درآمد و بیش از دو سال است از مصوبات شورای اسلامی شهر میانه در سایت جهت اطلاع عموم مردم خبری نیست.

مردم شهر میانه همچنان در بی خبری از تصمیات منتخبین خود در شورای اسلامی شهر میانه می باشند.

 

 صحفه اول سایت شورای اسلامی شهر میانه 

 

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۰۲/۷/۱۱ ۱۶:۳۴

شورای اسلامی دهات اطراف میانه

۰۲/۷/۹ ۰۹:۵۲

اره بانکی فولادی نوحه خوان کارمند کشاورز کلگسونی از نوابغ

۰۲/۷/۸ ۲۱:۴۸

میتونیم عرض کنیم،چون بزبان انگلیسی مسلط،نیستن ممکنه حروفهای انگلیسی،رانمیدونن چطوری از رایانه،استفاده کنن ورودی شهر،ازطرف زنجان رالطف کنید نگاه کنین،میانه راانگلیسی نوشتن،چرا؟درانگلیس ازحروف ما استفاده شده؟وای برما،بنده حقیر شاهدم یک همشهری پیشنهادداده بود ورودی شهر،بهتربود ازآبشارمصنوعی،استفاده بشه،چندنفر ازشوراهای قبلی،خیلی هم استقبال،کرده بودن اما....اما....افسوس،صدافسوس،روزی میاد کت وشلوار هم،کهنه میشه دیگر پوشیدنی،نخواهدبود.این نیزبگذردخدا،بهترین داوره.ارادتمندرفتنی

۰۲/۷/۸ ۱۹:۴۶

اقای رشیدی انشاالله شورا درست می کند

۰۲/۷/۸ ۱۰:۳۲

جناب آقای رشیدی، به عنوان یک همشهری از شما ممنونم که دلسوزانه نظر، پیشنهاد و انتقادات سازنده خود را منتشر می کنید و مسایل را متذکر می شوید.

بنده نیز با شما موافق و هم نظر هستم و امیدوارم اعضای شورای شهر نسبت به اطلاع رسانی دقیق و شفاف از تصمیمات و عملکردشان اقدام کنند.

۰۲/۷/۸ ۰۹:۵۱

به کسی ربط نداره هر کاری دلتان میخواد بکنید

۰۲/۷/۸ ۰۸:۳۰

هرگاه از مرده حرکتی دیدید از شورا هم انتظار تحرک داشته باشید!


سالیان دارازی است که شورا مرده است
مرده ای متحرک که روزشان بسان شب سیاه میگذرد
در منجلاب اختلاف و نفاق خویش
زنده ای که مدتها مرده ودفن نشده است
سالیانی است که مرده است
به دروغ وانمود میکنند زنده است
خود میدانند که زندگیشان لجنی بیش نیست
آغشته به وعده ووعید و دروغ

۰۲/۷/۸ ۰۸:۲۳

جالبه مردم اولین ذینفان مصوب شورای شهر هستن اما مهجور و در حاشیه قرار داران ویک مطلب مهم چه جوری هرسال با تعیین ریس .نایب ریس و...با پول بیت المال بنر های عریض وتحویل در میدانها .تقاطع ها .خیابان و...جهت خود نمایی وشهرت نصب مکننداما از وظایف اصلی خود در جهت پیشبرد ابادانی شهرمان غافل مانده اندکافی است شهرمان با شهرهای دیگر استان مثل مراغه مرند ...و مقایسه کنید پی به ابعاد مسله میبرید.شهرت طلبی .خود نمایی .عوام فریبی .خود شیفتگی گریبانگیر اعضای شورای شهر است .به هوش واگاه باشید در دام وطلیه ایشان گرفتار نشوید ....

۰۲/۷/۸ ۰۸:۱۵

کوچ آقای رشیدی از اتاق اصناف به شورای شهر

۰۲/۷/۸ ۰۷:۴۵

آقا مرتضی مگه چقدر از عمر رایانه میگذرد که نوشته اید از چندین قرن پیش راه ارتباطی بین مردم و سازمانها راه ارتباطی رایانه ای بوده است، !!!؟؟؟

۰۲/۷/۸ ۰۷:۳۲

چون در عدم شفافیت عدم پاسخگویی و کسب منافع بیشتر برای خود و اطرافیان خوابیده!!!!!!!

۰۲/۷/۸ ۰۷:۱۸

سلام مشکل از ماست قدرت رو بهشون میدیم حق نظارت رو از خودمون میگیریم

۰۲/۷/۷ ۲۲:۵۷

این آقای س. ح شوهر خواهر آقای ا.ص بعنوان نیروی قرارداد کارگری شهرداری است. چطور تو واحدهای اجرای چندین سمت دارد.
همیشه تو قسمت کارکزینی. ناظر پروژه. راننده مثل اینکه آچار فرانسه شهردای ‌و سوگلی شهردار

۰۲/۷/۷ ۲۱:۱۴

اینا چه تاثیری در بهبود وضعیت شهری دارند بغیر از ***** مرکز شهر خیابان حاج مراد شش تا اسم داره ،پیاده روها هم که پلکانی چندین بار تو همین کانال گذاشتم چی شده

۰۲/۷/۷ ۲۱:۰۷

یجوری میگین تصمیمات و مصوبات آدم فکر میکنه با یه گروه تخصصی سر و کار داریم.
جناب این آقایون از مسئولیت فقط کت شلوار پوشیدن و عکس گرفتن رو یاد گرفتن.
سوابق کاری و تحصیلیشون رو بررسی کنید میفهمید با رای طایفشون شورا میشن یا با سوابق درخشانشون

۰۲/۷/۷ ۱۹:۳۳

سلام البته بهترین در تاریخ جهان بفرمایید نزدیک به صواب است

۰۲/۷/۷ ۱۸:۰۹

این شورا هیچ وقت تکرار نخواهد شد امیدوارم با کارای خوب باعث پیشرفت شهر بشوند شاید تو تاریخ میانه هیچ وقت این همه نابغه در یک جا جمع نشده بودند از لحاظ تحصیلات تعهد مدیریت و هوش و استعداد واقعا این شورا فوق العاده است

۰۲/۷/۷ ۱۴:۴۰

بهترین شورا در تاریخ میانه چه قبل از اسلام چه بعد از اسلام است

۰۲/۷/۷ ۱۴:۰۷

سلام ادمین محترم در مورد اتفاق دیروز شهرداری و خودسوزی یکی از کارگران چرا هیچ مطلبی نمیزارید خبرنگار باید آزاد باشه نه ازکسی بترسه نه تطمیع بشه

۰۲/۷/۷ ۱۳:۳۵

ایکاش چیزی به نام شورای شهر وجود نداشت چون به غیر از حیف و **** بیت المال و تفرقه افکنی در جامعه چیزی برای ملت نداشته و ندارد .

اخبار روز