کد خبر: ۱۳۱۶۷۳
۵۶۴ بازدید
۲۰ دیدگاه (۲۰ تایید شده)

دعوت گزینشی خبرنگاران و فعالان فضای مجازی میانه در نشست خبری نماینده مردم شهرستان میانه

۱۴۰۲/۵/۲۰
۲۰:۲۸

 

منتقدین از عملکرد ضعیف نمایندگان،مسئولان و مدیران شهرستان میانه غایببن جلسه دیدار و نشست صمیمی اسماعیلی نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی با خبرنگاران و فعالین فضای مجازی میانه بوده اند.  

اسماعیلی نماینده شهرستان میانه در مجلس شورای اسلامی به مناسبت گرامیداشت روز خبرنگار با خبرنگاران و فعالین فضای مجازی شهرستان میانه دیدار و نشست صمیمی داشته اند که جا دارد قبل از هر چیز تقدیر و تشکر شود.

نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی نماینده همه مردم مخصوصاٌ در حوزه انتخاباتی خود می باشند.فرق نمی کند مخالف، موافق، طرفدار یا منتقد نماینده باشند. نمایندگان هم نباید هیچ فرقی بین آنها قائل باشند.

با توجه به اینکه رسانه ها به عنوان زبان گویا، چشم بینا، گوش شنوا و پل ارتباطی بین مردم و مسئولان هستند که وظیفه اطلاع رسانی به موقع و شفاف به مردم را بر عهده و در این راستا خبرنگاران و اصحاب رسانه نقش موثر و تعیین کننده ای در اطلاع رسانی و آگاهی مردم از عملکرد نمایندگان،مسئولان و مدیران کشور را دارند.

 بیان واقعیت ها، بیان حق و حقیقت از مهمترین رسالت های فعالین عرصه خبر می باشد. و رسالت خبرنگاران رسالت بس سنگینی است که علاوه برنشر خدمات اثر بخش مسئولین به مردم، سهل انگاری ها، تخلفات، کم کاری ها و نیز ضعف ها و مشکلات را باید در راستای کمک به توسعه شهرستان و استان بیان کنند. در بعضی موارد شاهد این هستیم که این مسئله متاسفانه به مزاق عده ای از نمایندگان،مسئولان و مدیران خوش نیامده و باعث گزینشی شدن دعوت ها در  جلسات شده است و خبرنگاران و فعالین رسانه ای که منتقد عملکرد ضعیف نمایندگان،مسئولان و مدیران می باشند از دعوت نشدگان و غایبین این جلسات هستند.

در جلسه گرامیداشت روز خبرنگار در دفتر نماینده محترم افرادی که منتقد عملکرد ضعیف نمایندگان،مسئولان و مدیران شهرستان می باشند از غایبن جلسه بوده اند. که این خود جای سوال از نماینده محترم دارد که چرا این افراد به این جلسه دعوت نشده بوده اند؟!

 

  

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۰۲/۶/۴ ۰۰:۵۸

سفره و میز کوچک بوده به بزرگی خودتان ببخشید .

۰۲/۵/۲۲ ۱۶:۵۱

حالا سوالات وجوابها چه بوده

۰۲/۵/۲۲ ۱۶:۴۹

چرا 100درصد نه

۰۲/۵/۲۲ ۱۶:۴۷

جناب عباسپور ادبیادتان خیلی بد بود

۰۲/۵/۲۲ ۱۲:۵۲

خدایا مملکته ما را از هر چی تزویر وریا وپا چه خوار وانکل ودزدو اختلاصگر و میکروفون فروش ورای فروش برهان والبته تبلیغات

۰۲/۵/۲۲ ۱۰:۲۲

سلام
نوشته های اقای رشیدی درست است کار اقای اسماعیلی بنظرم شو انتخاباتی است ای کاش بجای فیلم بازی کردن وعکس گرفتن جناب رشیدی ای کاش اقای اسماعیلی وزیر به چالش میکشید تذکرات تاثیر گذار میداد از دولت و برنامه بودجه اعتبار بیشتر میگرفت بجای عکس کار کار کار

۰۲/۵/۲۲ ۰۹:۲۹

سلام
اتفاقا اقای رشیدی واقعیت را بیان کرده چطور از صدای میانه کسی را دعوت نکردن چطور اجازه ندادن خبرنگاران صادق وشجاع هم تشریف بیارند مرحبا مرتضی رشیدی که حرف حق میزنی ولی اقایون عکس میگرند برای تبلیغات تا بفرمایند جلسه کدام جلسه موع ونتیجه ای هم داشت نه نتیجه اش گرفتن عکس یادگاری وپخش انتخاباتی در فضایمجازی

۰۲/۵/۲۲ ۰۷:۵۳

اره منم دعوت نكردن چرا نهار دادن بنظرتون ؟
اميد يكم ناراحت نشسته بنظرتون چرا ؟

۰۲/۵/۲۱ ۱۵:۴۹

کجای فرمایش آقای رشیدی غیر منطقی و منفی بافی است ؟ آقای م . صادقی لطفا صراحتا اعلام بفرمایید ، اگر اعلام نکردید معلوم میشود شما محافظه کار و منافع طلب هستید

۰۲/۵/۲۱ ۰۹:۳۰

سلام
جناب رشیدی
ضمن تایید فرمایش جنابعالی که خبرنگاران را گزینشی دعوت به جلسه کردند وقتی خبرنگار گزینشی میشه یعنی جلسه دروغ جلسه تبلیغاتی یعنی نمایش بنظر شخصی من یعنی با مردم میانه وحومه تئاتر بازی کردن وقول زدن اقای رشیدی خبرنگار باید نماینده را چالش بکشد نه اینکه با نماینده عکس بگیرند و عنوان روز خبرنگار را ؟؟؟

۰۲/۵/۲۱ ۰۸:۴۶

سلام
معلوم است که امسال اقای رشیدی دعوت نمیکنن کاش بجای گرفتن عکسهای یادگاری وگذاشتن در فضای مجازی کاری انجام میدادی البته الان که تبلیغات شروع نشده با اینکه کارنامه صفر است ولی در زمان انتخابات جواب خواهم داد

۰۲/۵/۲۱ ۰۷:۵۰

خوب صحبت سر همین 10 درصد است که چرا دعوت نکرده اند.آیا همه اینها که دعوت شده اند پیچ خبری و مجوز خبری دارند. از سایت صدای میانه که شما دارید الان اینجا فعالیت می کنید چه کسی دعوت بوده است؟

۰۲/۵/۲۱ ۰۷:۱۱

آقای رشیدی ۹۰ درصد خبرنگاران شهرستان میانه رو دعوت کردن و اکثرا همگی صاحبان پیج و خبرنگاران شهرستان میانه هستند . پیج خبری داری ؟ مجوز خبری داری ؟

۰۲/۵/۲۱ ۰۶:۳۵

نمی دانم این حامد یزدانی کجای خبرنگاری شهرستان است؟

۰۲/۵/۲۱ ۰۰:۴۸

خدایا شهرمان را از شر افراد مریض برخوردار از قلم و اینترنت برهان! آمین

۰۲/۵/۲۰ ۲۲:۲۰

کسی منفی بافی نکرده نمی کند. این برداشت شما از مطالب و حقایق است و قابل احترام می باشد. از یک لیوان نمی توان انتظار ظرفیت یک پارچ آب را داشت. 

محتوای زرد و بی خاصیت در سکوت آدم های می باشد که بخاطر منافع شخصی خود چشم به واقعیت ها را بسته اند.

جهت اطلاع شما:

اصناف شهرستان مراغه سالانه 300 هزار تومان حق عضویت پرداخت می کنند. اصناف شهرستان میانه باید بین 500 الی 800 هزار تومان پرداخت نمایند.

اصناف شهرستان مراغه برای کلاسهای احکام 70 هزار تومان پرداخت می نمایند. اصناف شهرستان میانه برای کلاسهای احکام 300 هزار تومان پرداخت می نمایند.

چون رئیس اتاق اصناف شهرستان میانه باید تامین اعتبار نماید تا بتواند ماهیانه مبلغ 15 میلیون 600 هزار تومان حقوق برداشت نماید.

با گذشت بیش از یک سال همچنان منتظر جواب نماینده محترم به این نامه در مورد تخلفات انجام شده در اتاق اصناف و اتحادیه های صنفی شهرستان میانه هستیم.

 

۰۲/۵/۲۰ ۲۲:۱۴

 اگر اول مطلب را مطالعه کرده باشید بخاطر این نشست از ایشان تقدیر و تشکر شده است.آیا همه افراد دعوت شدگان مدرک خبرنگاری داشته اند. یعنی فقط در شهرستان میانه همین تعداد مدرک خبرنگاری دارند.

ضمناٌ اگر دقت کرده باشید دیدار و تشست صمیمی با خبرنگاران و فعالان فضای مجازی بوده است. 

۰۲/۵/۲۰ ۲۱:۱۲

منفی بافی بیش از حد، افت این شهر بوده و با وجود جناب رشیدی بازهم خواهد بود
من که نمیدانم ولی حتما سودی برایتان دارد که همیشه منفی بافی میکنید
با اینکه مطالب شما را نمیخوانم چون به وقتم ارزش قائلم اما ای سری گفتم خبر را باز کنم، که اشتباه کردم، چون بازهم محتوای زرد و بی خاصیت بود

۰۲/۵/۲۰ ۲۰:۵۲

آقای رشیدی شما تخصص دیدن نیمه خالی لیوان را دارید، در هر موضوعی
بنده اخبار شهرستان را دنبال میکنم، هیچ مسئولی را ندیده ام که امسال نشست با خبرنگاران و فعالین مجازی داشته باشد، به غیر از آقای اسماعیلی
اینکه شما را دعوت نکرده اند ناراحتید؟ آیا شما مدرک خبرنگاری دارید؟
یا فرد دیگری مدنظرتان بوده که احتمال دعوت نشده یا حضور نیافته، که در این باره، باید بگویم شما را سنه نه...

۰۲/۵/۲۰ ۲۰:۴۹

باز هم حماسه آفرینی رشیدی، به عنوان جک سال

اخبار روز